Sunt Virgin

Pagina 1 din 1
1

Ionel1984

Newbie
5 mesaje

Sunt Virgin

scris pe 24 mar 2009 11:25 de Ionel1984

Salut. Sunt Ionel si am 24 de ani si sunt virgin. Am vorbit cu prietena mea si a spus ca vrea sa facem sex dupa casatorie si sunt cam ingrijorat in legatura cu asta. Mi se poate intampla ceva daca nu fac sex? ca atunci cand sunt langa ea si ne sarutam etc am erectie si imi este ca daca nu fac sex poate patesc ceva.
Va rog sa ma lamuriti si pe mine cu acesta problema. Multumesc.
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Sunt Virgin

scris pe 24 mar 2009 11:30 de pacpac

Salut. Sunt Ionel si am 24 de ani si sunt virgin. Am vorbit cu prietena mea si a spus ca vrea sa facem sex dupa casatorie si sunt cam ingrijorat in legatura cu asta. Mi se poate intampla ceva daca nu fac sex? ca atunci cand sunt langa ea si ne sarutam etc am erectie si imi este ca daca nu fac sex poate patesc ceva.
Va rog sa ma lamuriti si pe mine cu acesta problema. Multumesc.


si cand va casatoriti?peste 6 ani?



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

Ionel1984

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Sunt Virgin

scris pe 24 mar 2009 11:32 de Ionel1984


si cand va casatoriti?peste 6 ani?


Pai cam dupa 1-2 ani
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Sunt Virgin

scris pe 24 mar 2009 11:36 de pacpac



Pai cam dupa 1-2 ani


awww.pai si ea nu-ti face si ea un handjob/blowjob?



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

Ionel1984

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Re: Re: Sunt Virgin

scris pe 24 mar 2009 11:40 de Ionel1984


awww.pai si ea nu-ti face si ea un handjob/blowjob?


Nu. Eu vreau sa aflu daca o sa am probleme cu potentza etc. Vreau replici serioase, nu ma luati in baza.
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Sunt Virgin

scris pe 24 mar 2009 11:41 de pacpac



Nu. Eu vreau sa aflu daca o sa am probleme cu potentza etc. Vreau replici serioase, nu ma luati in baza.


n-o sa ai nici o problema



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

Ionel1984

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sunt Virgin

scris pe 24 mar 2009 11:46 de Ionel1984


n-o sa ai nici o problema


Ms de raspuns. Eu credeam sa moare nervul daca sta in erectie si eu nimic.
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sunt Virgin

scris pe 24 mar 2009 14:35 de Listener



Ms de raspuns. Eu credeam sa moare nervul daca sta in erectie si eu nimic.


Eu iti recomand sa te duci la un bordel pana te mariti cu aia.
In caz contrar o sa ajungi cam emo poftind dupa o chestie neimportanta (sexul cu o femeie) care se poate face foarte usor sau cumpara si mai usor



Intreabari si solutii...
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sunt Virgin

scris pe 24 mar 2009 15:01 de vladbodan



Ms de raspuns. Eu credeam sa moare nervul daca sta in erectie si eu nimic.


ar fii una ... din moment ce o sa ajungi la primul contact sexual, nu vei stralucii chiar atat de mult ... dar peste 1 an 2 ... e cumva ceva pocaita :|



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

onlyforgod

Veteran member
398 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sunt Virgin

scris pe 24 mar 2009 15:07 de onlyforgod

fu*ti nu fu*ti vremea pu*ii trece din pacate


"I believe that unarmed truth and unconditional love will have the final word in reality".-Dr. Martin Luther King Jr.
"We must become the change we want to see in the world".-Mohandas Gandhi.
sus

vera_mary88

Expert member
535 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sunt Virgin

scris pe 24 mar 2009 23:18 de vera_mary88

fu*ti nu fu*ti vremea pu*ii trece din pacate



ai dreptate inca doi ani....hmmm singura problema e ca nu o sa te bucuri de placerea oferita de sex/dragoste....si na pierzi niste ani buni in care esti foarte viril



"Ne-am nascut liberi dar peste tot suntem in lanturi"
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sunt Virgi

scris pe 24 mar 2009 23:30 de Incepator




ai dreptate inca doi ani....hmmm singura problema e ca nu o sa te bucuri de placerea oferita de sex/dragoste....si na pierzi niste ani buni in care esti foarte viril


Intre 17 si 30...n-ar trebui sa pierzi nicio ocazie..e apogeul ,,puterii" !



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sunt V

scris pe 25 mar 2009 13:17 de vladbodan



Intre 17 si 30...n-ar trebui sa pierzi nicio ocazie..e apogeul ,,puterii" !


si atunci tu ce mai astepti? invitatii speciale?



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

vladydana

Senior member
58 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Su

scris pe 26 mar 2009 11:55 de vladydana

buna ionel sfatul meu pt tine este k ar trebui sa-ti incepi viata sexuala sa nu ajungi la casatorie si pe urma sa nu fii multumit de partenera ta si o sa fii tot timpul cu gandul la alte fete si o sa fi tentat sa inseli ti-o spun din propria experienta.succes


tatulica elena daniela
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 26 mar 2009 22:05 de vladbodan

buna ionel sfatul meu pt tine este k ar trebui sa-ti incepi viata sexuala sa nu ajungi la casatorie si pe urma sa nu fii multumit de partenera ta si o sa fii tot timpul cu gandul la alte fete si o sa fi tentat sa inseli ti-o spun din propria experienta.succes


adica tu te-ai casatorit si deja umblii cu gandu la altii tot mai des? dupa ce te-ai casatorit atunci?



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 26 mar 2009 22:20 de pacpac

buna ionel sfatul meu pt tine este k ar trebui sa-ti incepi viata sexuala sa nu ajungi la casatorie si pe urma sa nu fii multumit de partenera ta si o sa fii tot timpul cu gandul la alte fete si o sa fi tentat sa inseli ti-o spun din propria experienta.succes


pai tu nu esti multumita de al tau?)



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

vladydana

Senior member
58 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 mar 2009 08:55 de vladydana



pai tu nu esti multumita de al tau?)
sunt multumita de al meu si nu umblu dupa alti barbati k nu am de ce, dar am avut o relatie inainte de a ma casatorii cu actualul si la fel eram pe puctul de a ne casatorii si in plus eram si virgina,toate bune si frumoase sa intamplat sa facem sex,nunta era aproape gata cu pregatirile iar el ma insela k zicea el k nu am experienta si k el nu e multumit de viata sexuala si k mai am de invatat si k el nu are rabdare si uite asa m-am ales cu inima facuta bucati,dar acum am langa mine un barbat care ma merita si il merit cu toate k ne mai certam si noi k asta e viata si am ajuns sa-l uit pe fostul



tatulica elena daniela
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 mar 2009 08:58 de pacpac

sunt multumita de al meu si nu umblu dupa alti barbati k nu am de ce, dar am avut o relatie inainte de a ma casatorii cu actualul si la fel eram pe puctul de a ne casatorii si in plus eram si virgina,toate bune si frumoase sa intamplat sa facem sex,nunta era aproape gata cu pregatirile iar el ma insela k zicea el k nu am experienta si k el nu e multumit de viata sexuala si k mai am de invatat si k el nu are rabdare si uite asa m-am ales cu inima facuta bucati,dar acum am langa mine un barbat care ma merita si il merit cu toate k ne mai certam si noi k asta e viata si am ajuns sa-l uit pe fostul


naspa.eu am crezut ca tu ai fost cea care a inselat)



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

vladydana

Senior member
58 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 mar 2009 09:10 de vladydana

sunt multumita de al meu si nu umblu dupa alti barbati k nu am de ce, dar am avut o relatie inainte de a ma casatorii cu actualul si la fel eram pe puctul de a ne casatorii si in plus eram si virgina,toate bune si frumoase sa intamplat sa facem sex,nunta era aproape gata cu pregatirile iar el ma insela k zicea el k nu am experienta si k el nu e multumit de viata sexuala si k mai am de invatat si k el nu are rabdare si uite asa m-am ales cu inima facuta bucati,dar acum am langa mine un barbat care ma merita si il merit cu toate k ne mai certam si noi k asta e viata si am aj





la asta ma refer la viata sexuala dak nu esti multumit cauti in alta parte si nu ma refer doar la barbati k si femeile inseala poate k in mod egal sau mai mult ca barbati si invers



tatulica elena daniela
sus

vladydana

Senior member
58 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 mar 2009 09:21 de vladydana

sunt multumita de al meu si nu umblu dupa alti barbati k nu am de ce, dar am avut o relatie inainte de a ma casatorii cu actualul si la fel eram pe puctul de a ne casatorii si in plus eram si virgina,toate bune si frumoase sa intamplat sa facem sex,nunta era aproape gata cu pregatirile iar el ma insela k zicea el k nu am experienta si k el nu e multumit de viata sexuala si k mai am de invatat si k el nu are rabdare si uite asa m-am ales cu inima facuta bucati,dar acum am langa mine un barbat care ma merita si il merit cu toate k ne mai certam si noi k asta e viata si am aj





la asta ma refer la viata sexuala dak nu esti multumit cauti in alta parte si nu ma refer doar la barbati k si femeile inseala poate k in mod egal sau mai mult ca barbati si invers


cine stie ce o sa se intample pe viitor poti tu sa-mi spui dak o sa insel sau nu









tatulica elena daniela
sus

Ionel1984

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 11 apr 2009 17:33 de Ionel1984

Eu vreau sa stiu daca pateste ceva nervul si nu o sa am dupa o erectie puternica. Am citit undeva ca scria ca pt inceperea vietii sexuale nu are o varsta anume.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

25 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate