Timiditate

Pagina 1 din 1
1

rake

Newbie
2 mesaje

Timiditate

scris pe 17 iun 2009 20:56 de rake

....nu stiu ce sa mai fac....in ultimul timp parca mi e frica sa vorbesc cu o fata....sunt foarte timid si nu inteleg de ce pentru ca mi se intampla doar de cateva luni...pana acum n am avut problema asta... si parca cu toate fetele cu care vorbesc ...ma vad doar ca pe un prieten...nu se simt atrase de mine....dar cand ies in club sau merg pe strada vad cum fetele se uita la mine si nu stiu ce sa fac...pls some help


Andrei
sus

metaforic

Veteran member
161 mesaje

Re: Timiditate

scris pe 18 iun 2009 05:12 de metaforic

....nu stiu ce sa mai fac....in ultimul timp parca mi e frica sa vorbesc cu o fata....sunt foarte timid si nu inteleg de ce pentru ca mi se intampla doar de cateva luni...pana acum n am avut problema asta... si parca cu toate fetele cu care vorbesc ...ma vad doar ca pe un prieten...nu se simt atrase de mine....dar cand ies in club sau merg pe strada vad cum fetele se uita la mine si nu stiu ce sa fac...pls some help

Se poate rezolva foarte usor. NU te mai masturba. DELOC! O sa vezi ce usor dispare timiditatea.



Nu?
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Timiditate

scris pe 18 iun 2009 06:43 de SORIN28


Se poate rezolva foarte usor. NU te mai masturba. DELOC! O sa vezi ce usor dispare timiditatea.


Unde ai vazut ca a spus ceva de masturbare?



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Pissy09

Senior member
52 mesaje

Re: Timiditate

scris pe 18 iun 2009 09:59 de Pissy09

esti inhibat dak ai avut vreo situatie neplacuta cu vreo fata in care te`ai simtit foarte jenat ...se poate trage de acoloai ramas cu asa zisele "sechele"
si acum nu stii ce,cum si cand sa faci ce trebuie sa faci cu o fata ...
daca inainte erai ok...poti fii si acum ,totul depinde de tine

sau de vreo tipa cu mult tupeu
bafta!



DD
sus

metaforic

Veteran member
161 mesaje

Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 18 iun 2009 16:35 de metaforic



Unde ai vazut ca a spus ceva de masturbare?

Nu trebuie sa spuna. Timiditatea la barbati este ceva ce nu trebuie sa existe datorita hormonilor specifici masculini. In momentul in care ai un nivel hormonal ridicat totul devine pur instinctual si actionezi, astfel dispare timiditatea. In momentul in care te masturbezi regulat, dorinta si instictul dispar si incepi sa iti rationalizezi miscarile pe care le faci, calculand eventualele reactii ale tipei pe care doresti sa o abordezi si se instaureaza timiditatea.



Nu?
sus

CS

Guest

Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 18 iun 2009 16:47 de CS


Nu trebuie sa spuna. Timiditatea la barbati este ceva ce nu trebuie sa existe datorita hormonilor specifici masculini. In momentul in care ai un nivel hormonal ridicat totul devine pur instinctual si actionezi, astfel dispare timiditatea. In momentul in care te masturbezi regulat, dorinta si instictul dispar si incepi sa iti rationalizezi miscarile pe care le faci, calculand eventualele reactii ale tipei pe care doresti sa o abordezi si se instaureaza timiditatea.


Foarte interesanta aceasta teorie , de aici incolo nu o mai fac o luna (sper sa rezist) sa vad cat de sigur pe mine voi fi.
sus

yony

Expert member
614 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 18 iun 2009 19:06 de yony



Foarte interesanta aceasta teorie , de aici incolo nu o mai fac o luna (sper sa rezist) sa vad cat de sigur pe mine voi fi.



sa revii dp o luna cu rezultate k is curioasa
sus

metaforic

Veteran member
161 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 18 iun 2009 21:06 de metaforic



Foarte interesanta aceasta teorie , de aici incolo nu o mai fac o luna (sper sa rezist) sa vad cat de sigur pe mine voi fi.

asa sa faci, da 100% rezultate!



Nu?
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 21 iun 2009 15:57 de SORIN28


Nu trebuie sa spuna. Timiditatea la barbati este ceva ce nu trebuie sa existe datorita hormonilor specifici masculini. In momentul in care ai un nivel hormonal ridicat totul devine pur instinctual si actionezi, astfel dispare timiditatea. In momentul in care te masturbezi regulat, dorinta si instictul dispar si incepi sa iti rationalizezi miscarile pe care le faci, calculand eventualele reactii ale tipei pe care doresti sa o abordezi si se instaureaza timiditatea.


CS spune ca "teoria" ta este interesanta, eu spun ca e o tampenie ceea ce ai scris



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 21 iun 2009 16:34 de pacpac



CS spune ca "teoria" ta este interesanta, eu spun ca e o tampenie ceea ce ai scris


omu judeca cu celalat cap)))))



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

metaforic

Veteran member
161 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 23 iun 2009 12:33 de metaforic



CS spune ca "teoria" ta este interesanta, eu spun ca e o tampenie ceea ce ai scris

Sa il lasam pe cel ce o incearca sa isi dea cu parerea, ce e asa de greu? Intre timp ocupa-te de "aberatii si caterinci", se vede clar ca asta nu-i domeniul tau.
omu judeca cu celalalt cap

Corect! Omu judeca cu celalalt cap mai mult decat judeci tu cu primul.



Nu?
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 25 iun 2009 03:57 de valentine

Si totusi metaforic s-ar putea sa aiba dreptate...
Logic vorbiind, pe langa nevoile de baza, corpul de la o varsta are nevoie si de sex (hormonii isi fac de cap). Iar cum sunt bine cunoscute instinctele animalice care se dezlantuie intr-un om odata cu privarea de la nevoile de baza, am putea vorbi si de prins curaj pentru a obtine sex, in eventualitatea in care corpul este privat de sex...
Bine, cam plastica exprimarea mea, dar totusi, e o idee ce spune el...
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 25 iun 2009 08:42 de pacpac

Si totusi metaforic s-ar putea sa aiba dreptate...
Logic vorbiind, pe langa nevoile de baza, corpul de la o varsta are nevoie si de sex (hormonii isi fac de cap). Iar cum sunt bine cunoscute instinctele animalice care se dezlantuie intr-un om odata cu privarea de la nevoile de baza, am putea vorbi si de prins curaj pentru a obtine sex, in eventualitatea in care corpul este privat de sex...
Bine, cam plastica exprimarea mea, dar totusi, e o idee ce spune el...


da,dar asta numai in cazul in care omul vrea sex,ii da mai mult curaj,inspiratie...dar problema celui care a deschis tipicul nu era legata de sex,ci de faptul ca nu poate vb cu fetele ca e timid......



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 25 iun 2009 15:04 de SORIN28


Intre timp ocupa-te de "aberatii si caterinci", se vede clar ca asta nu-i domeniul tau.


Corect, nu-i domeniul meu insa raspunsurile tale s-ar potrivi perfect la aberatii



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 25 iun 2009 15:08 de SORIN28

Si totusi metaforic s-ar putea sa aiba dreptate...
Logic vorbiind, pe langa nevoile de baza, corpul de la o varsta are nevoie si de sex (hormonii isi fac de cap). Iar cum sunt bine cunoscute instinctele animalice care se dezlantuie intr-un om odata cu privarea de la nevoile de baza, am putea vorbi si de prins curaj pentru a obtine sex, in eventualitatea in care corpul este privat de sex...
Bine, cam plastica exprimarea mea, dar totusi, e o idee ce spune el...


Valentine...pana la un punct sunt de acord cu tine. Corpul "are nevoie de sex" ...dar, de la cum isi poate rezolva, cel care a deschis subiectu, timiditatea pana la "nu te mai masturba" e drum lung si nu vad nici o legatura.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 25 iun 2009 19:54 de valentine

Well...o sa incerc sa ma masturbez zilnic timp de o luna sa vad daca devin timid Wish me luck!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 27 iun 2009 04:06 de ExoticDream

Well...o sa incerc sa ma masturbez zilnic timp de o luna sa vad daca devin timid Wish me luck!


Cum se prezinta timiditatea ta dupa o zi si jumatate de "activitate"?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Timiditate

scris pe 27 iun 2009 04:08 de valentine

Momentan am niste treburi importante de rezolvat zilele astea...nu am timp de...masturbare E trecuta in agenda oricum
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

48 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate