Virgin 21 ani

Pagina 1 din 1
1

emd90

Newbie
5 mesaje

Virgin 21 ani

scris pe 2 mar 2012 16:08 de emd90

Sal. am si eu o problema am 21 ani si sunt virgin. Am facut o depresie puternica (problrme in familie, decese ect.) dar acum mi-am revenit si ma macina problema. Am incercat sa ies cu prieteni in oras dar sunt niste lebagi care nu au remarcat sexu-l opus. As dori niste sfaturi ceva ( fara doamnele de pe centura fiind ca in orasiu meu mic sunt vreo 5 dar scarboase rau).
sus

BBU

Senior member
77 mesaje

Re: Virgin 21 ani

scris pe 5 mar 2012 16:31 de BBU

Sal. am si eu o problema am 21 ani si sunt virgin. Am facut o depresie puternica (problrme in familie, decese ect.) dar acum mi-am revenit si ma macina problema. Am incercat sa ies cu prieteni in oras dar sunt niste lebagi care nu au remarcat sexu-l opus. As dori niste sfaturi ceva ( fara doamnele de pe centura fiind ca in orasiu meu mic sunt vreo 5 dar scarboase rau).


Secretul este sa-ti faci un anturaj unde exista fete...incearca sa te aduni cu prietenii tai si bagati fete in anturaj.
Un alt sfat profesionist este sa incepi de jos, leaga-te de cea mai disponibila pentru tine (deseori la inceput nu va fi cea mai frumoasa sau Eva Kent,rareori cand gasesti ceva pe placul tau la inceput cu consecinta ca te va pune sa ii lingi tocul, dar nici tu nu esti mare macho in pat de indata ce nu ai inceput viata sexuala), asta ca sa scapi de idee apoi urci treptat pana gasesti ce doresti. Stintific intotdeauna exista o fata care sta in spatele tau si vrea sa fie cu tine,cel mai important lasa sexul mergi pe sarut si treptat la sex, totul treptat.

Acuma un sfat incearca sa te deschizi (pana la varsta asta e un motiv pentru care nu ai gasit pe nimeni) incearca sa dai drumul la timiditate si sa te comporti cu feletele ca si cu prietenii, numai atentie la modul elegant NU "hai sa jucam fotball ce p... mea"...ca asa o sa fuga...


Editat de BBU pe 5 mar 2012 16:36


Onoarea vine din visele noastre de a redeveni oameni;
Copyright - codul samurailor;
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

27 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate