Virgin la 20 de ani

Pagina 1 din 1
1

Mihai92

Newbie
1 mesaje

Virgin la 20 de ani

scris pe 7 ian 2011 15:14 de Mihai92

Ce parere au fetele(virigne si nevirgine) despre un baiat virgin la 20 de ani?Ii acordati unui astfel de baiat sanse sa fie cu voi sau il veti respinge stiind ca nu va reusi sa va satisfaca?Va rog sa raspundeti cat se poate de sincer,nu ma deranjeaza niciun fel de raspuns,negativ sau pozitiv!!!


apavaloae
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: intrebare

scris pe 7 ian 2011 17:43 de DaNNY_DiViNO

Daca gandesti cu pwla, n-ai nici o sansa. Fetele au nevoie de afectiune si intelegere iar tu cand te gandesti doar cu ce ai in pantaloni, n-ai nici o sansa.


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

victoria_ok

Veteran member
337 mesaje

Re: Re: intrebare

scris pe 7 ian 2011 19:31 de victoria_ok

Daca gandesti cu pwla, n-ai nici o sansa. Fetele au nevoie de afectiune si intelegere iar tu cand te gandesti doar cu ce ai in pantaloni, n-ai nici o sansa.


Bine spus
sus

Sunshine87

Veteran member
201 mesaje

Re: Re: intrebare

scris pe 7 ian 2011 22:27 de Sunshine87

Daca gandesti cu pwla, n-ai nici o sansa. Fetele au nevoie de afectiune si intelegere iar tu cand te gandesti doar cu ce ai in pantaloni, n-ai nici o sansa.




I live my life in my way and if I'm wrong pay
sus

7Senses

Senior member
55 mesaje

Re: intrebare

scris pe 7 ian 2011 22:41 de 7Senses

Ce parere au fetele(virigne si nevirgine) despre un baiat virgin la 20 de ani?Ii acordati unui astfel de baiat sanse sa fie cu voi sau il veti respinge stiind ca nu va reusi sa va satisfaca?Va rog sa raspundeti cat se poate de sincer,nu ma deranjeaza niciun fel de raspuns,negativ sau pozitiv!!!



ok eu spre deosebire de colegii mei am sa incerc sa iti raspund la intrebarea ta totusi.....

sa stii ca in general daca ele vor fi mai mture decat tine , atunci sa stii ca s-ar putea sa le placa ideea asta ca au ocazia sa te "initieze".

Iar cele care sunt mai mici adica mai la inceput (adolescente...) se gandesc de multe ori ca ar vrea o persoana mai matura mai cu capul pe umeri care stie ce face si,sau ce are de facut

Sper...sa iti fi fost de ajutor



Viatza e grea.....Dupa care murim...!!
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: intrebare

scris pe 8 ian 2011 00:13 de Rolando

iar tu cand te gandesti doar cu ce ai in pantaloni, n-ai nici o sansa.
de unde sti cu ce gandeste?? ....daca gandea doar cu ce avea in pantaloni nu mai era virgin.Mergea la o prostituata si tot o facea pana la urma.....



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

Sunshine87

Veteran member
201 mesaje

Re: Re: Re: intrebare

scris pe 8 ian 2011 00:37 de Sunshine87

de unde sti cu ce gandeste?? ....daca gandea doar cu ce avea in pantaloni nu mai era virgin.Mergea la o prostituata si tot o facea pana la urma.....



Imm, dupa mesajul lui se gandeste la cum ar fi sa satisfaca o fata avand in vedere ca e virgin, cand ar putea sa isi gaseasca o fata si sa incerce sa o iubeasca, sa aiba o relatie..etc.etc.:



I live my life in my way and if I'm wrong pay
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Virgin la 20 de ani

scris pe 8 ian 2011 02:46 de ExoticDream

Ce parere au fetele(virigne si nevirgine) despre un baiat virgin la 20 de ani?Ii acordati unui astfel de baiat sanse sa fie cu voi sau il veti respinge stiind ca nu va reusi sa va satisfaca?Va rog sa raspundeti cat se poate de sincer,nu ma deranjeaza niciun fel de raspuns,negativ sau pozitiv!!!


Eu am o parere.... buna. Apreciez baietii care nu se arunca la sex de la 14-15 ani, doar ca "sa dea bine" si "sa fie in rand cu lumea", consider ca cei care asteapta fata potrivita pentru a face pasul sunt mai maturi prin faptul ca le pasa mai mult de propriile idei si principii decat de spiritul de turma. Chiar daca virginitatea lor se datoreaza timiditatii, tot ii apreciez fiindca la ora actuala pana si cel mai urat si nedescurcaret baiat are intr-un fel sau altul posibilitatea "sa o faca", se gasesc amici care sa il "indrume" si se rezolva.

Daca gandesti cu pwla, n-ai nici o sansa. Fetele au nevoie de afectiune si intelegere iar tu cand te gandesti doar cu ce ai in pantaloni, n-ai nici o sansa.


Nu ai inteles ideea. El se teme doar ca fetele pe care le-ar putea intalni, stiindu-i varsta, s-ar astepta sa fie cat decat experimentat si s-ar uita la el ca la un ciudat afland ca este virgin. Eu zic ca nu merita sa-si piarda timpul cu fete care se amuza din acest motiv!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Virgin la 20 de ani

scris pe 8 ian 2011 07:48 de DaNNY_DiViNO




Nu ai inteles ideea. El se teme doar ca fetele pe care le-ar putea intalni, stiindu-i varsta, s-ar astepta sa fie cat decat experimentat si s-ar uita la el ca la un ciudat afland ca este virgin. Eu zic ca nu merita sa-si piarda timpul cu fete care se amuza din acest motiv!



Asta e o frustrare. In loc sa se gandeasca cum ar satisface o femeie, mai bine s-ar gandi ce ar trebui sa faca si cum ar trebui sa fie ca sa fie intr-o relatie stabila, sa aiba o iubita care sa il iubeasca, sa ii fie alaturi, sa ii faca toate poftele si sa si experimenteze in doi. Atunci nu mai face nimeni misto de nimeni.



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Virgin la 20 de ani

scris pe 8 ian 2011 23:08 de Rolando



Eu am o parere.... buna. Apreciez baietii care nu se arunca la sex de la 14-15 ani, doar ca "sa dea bine" si "sa fie in rand cu lumea", consider ca cei care asteapta fata potrivita pentru a face pasul sunt mai maturi prin faptul ca le pasa mai mult de propriile idei si principii decat de spiritul de turma. Chiar daca virginitatea lor se datoreaza timiditatii, tot ii apreciez fiindca la ora actuala pana si cel mai urat si nedescurcaret baiat are intr-un fel sau altul posibilitatea "sa o faca", se gasesc amici care sa il "indrume" si se rezolva.



Nu ai inteles ideea. El se teme doar ca fetele pe care le-ar putea intalni, stiindu-i varsta, s-ar astepta sa fie cat decat experimentat si s-ar uita la el ca la un ciudat afland ca este virgin. Eu zic ca nu merita sa-si piarda timpul cu fete care se amuza din acest motiv!

Cred ca tu ai inteles si ai raspuns cel mai bine intrebarii puse de de mihai92.



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

Koby

Junior member
11 mesaje

Re: Virgin la 20 de ani

scris pe 12 mai 2011 16:59 de Koby

Eu as zice sa cauti tot o fata virgina ,ceva mai mica decat tine .sa nu aibe experienta ca dupa e cam nasol cred . si asa rezolvati amandoi problema si poate nici nu si va da seama )


eu
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Virgin la 20 de ani

scris pe 12 mai 2011 17:17 de dorinda

Eu as zice sa cauti tot o fata virgina ,ceva mai mica decat tine .sa nu aibe experienta ca dupa e cam nasol cred . si asa rezolvati amandoi problema si poate nici nu si va da seama )



Mda...si daca nimereste una de-aia mai citita intr-ale sexului, o sa-si dea seama ca tipul e virgin.
sus

helena69

Newbie
3 mesaje

Re: Virgin la 20 de ani

scris pe 25 iun 2011 02:59 de helena69

Nu ar trebui sa bagati chiar tot in seama...ce sa zica


sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

38 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate