Virgin la 24 de ani!

Pagina 1 din 1
1

dboy689

Newbie
1 mesaje

Virgin la 24 de ani!

scris pe 6 ian 2013 19:18 de dboy689

Salutare ca so scurtez... am ajuns virgin la 24 de ani, plus ca nu am avut nici o prietena si nu stiu ce sa mai fac. Am avut o viata mai compicata pana in acest punct, cand eram mic am luat multa bataie (parinti, tigani ect.) si am dezvoltat niste probleme psihice plus ca am avut dinti de iepure, anemie ( sa vindecat) si rahitism ( de aici fiind si foarte compexat, retras, timid, stresat ). Am reusit sa stau de vorba cu niste fete dar pur si simplu sunt prea in urma pentru varsta mea (mi sa spus in fata), nu am curaju ect. Si da stiu ca o dama ar rezolva problema dar stau intr-o zona mai saraca unde sunt numai nespalate si nu imi pemit inca sa merg intr-un oras mai mare si sa dau la una 200 E. Nu stiu ce sa mai fac, as dori niste sfaturi serioase

Editat de ExoticDream pe 8 ian 2013 14:45
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Ajutor !

scris pe 6 ian 2013 21:44 de ThT

Salutare ca so scurtez... am ajuns virgin la 24 de ani, plus ca nu am avut nici o prietena si nu stiu ce sa mai fac. Am avut o viata mai compicata pana in acest punct, cand eram mic am luat multa bataie (parinti, tigani ect.) si am dezvoltat niste probleme psihice plus ca am avut dinti de iepure, anemie ( sa vindecat) si rahitism ( de aici fiind si foarte compexat, retras, timid, stresat ). Am reusit sa stau de vorba cu niste fete dar pur si simplu sunt prea in urma pentru varsta mea (mi sa spus in fata), nu am curaju ect. Si da stiu ca o dama ar rezolva problema dar stau intr-o zona mai saraca unde sunt numai nespalate si nu imi pemit inca sa merg intr-un oras mai mare si sa dau la una 200 E. Nu stiu ce sa mai fac, as dori niste sfaturi serioase

Ce treaba are dama de companie cu faptul ca tu esti in urma? Nu te arunca cu capul inainte ca berbecul,ia totul usor,pas cu pas..incearca pentru inceput sa prinzi tupeu pentru a putea intra in vorba cu o fata si a putea vorbi cu ea.( era un exercitiu de genul cu provocari,daca te intereseaza dai pm sio sa-l caut)..de asemenea trebuie sa lucrezi la increderea in sine si sa nu neglijezi aspectul ingrijit,traim intr-o societate superficiala si fie ca recunoastem sau nu,asta conteaza.Poate am uitat ceva dar pentru inceput lucreaza macar la lucrurile astea iar cu timpul te vei perfectiona si la alte capitole,sunt destule femei/fete dornice de sex,eu unul m-as injosi sa merg la o dama de companie,mi-ar scadea toata stima de sine si increderea in mine.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Ajutor !

scris pe 6 ian 2013 21:52 de Psyche

Salutare ca so scurtez... am ajuns virgin la 24 de ani, plus ca nu am avut nici o prietena si nu stiu ce sa mai fac. Am avut o viata mai compicata pana in acest punct, cand eram mic am luat multa bataie (parinti, tigani ect.) si am dezvoltat niste probleme psihice plus ca am avut dinti de iepure, anemie ( sa vindecat) si rahitism ( de aici fiind si foarte compexat, retras, timid, stresat ). Am reusit sa stau de vorba cu niste fete dar pur si simplu sunt prea in urma pentru varsta mea (mi sa spus in fata), nu am curaju ect. Si da stiu ca o dama ar rezolva problema dar stau intr-o zona mai saraca unde sunt numai nespalate si nu imi pemit inca sa merg intr-un oras mai mare si sa dau la una 200 E. Nu stiu ce sa mai fac, as dori niste sfaturi serioase


parerea mea e ca damele astea nu sunt chiar de dispretuit, adica.. depinde de mentalitatea fiecaruia, bineinteles. depinde si de felul cum apelezi la aceste servicii. mersul pe centura pe bicicleta dupa ele mi se pare pana si mie injositor. dar ce nu merita e sa incredintezi premiera ta unui asemenea "contract". da, se poate ca prima oara sa nu fie cu cineva cu care sa traiesti dragostea vietii tale, dar trebuie sa fie un moment totusi frumos, intim, comod, de care sa-ti amintesti cu drag.
fa schimbari in viata ta, incearca sa fii mai indraznet, nu deveni nicidecum asocial. da, lucreaza la aspectul fizic, dar ce e si mai important e personalitatea ta. personalitatea ta e cel mai de pret lucru si cel mai puternic argument in orice raport social.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Ajutor !

scris pe 6 ian 2013 21:58 de ThT



parerea mea e ca damele astea nu sunt chiar de dispretuit, adica.. depinde de mentalitatea fiecaruia, bineinteles. depinde si de felul cum apelezi la aceste servicii. mersul pe centura pe bicicleta dupa ele mi se pare pana si mie injositor. dar ce nu merita e sa incredintezi premiera ta unui asemenea "contract". da, se poate ca prima oara sa nu fie cu cineva cu care sa traiesti dragostea vietii tale, dar trebuie sa fie un moment totusi frumos, intim, comod, de care sa-ti amintesti cu drag.
fa schimbari in viata ta, incearca sa fii mai indraznet, nu deveni nicidecum asocial. da, lucreaza la aspectul fizic, dar ce e si mai important e personalitatea ta. personalitatea ta e cel mai de pret lucru si cel mai puternic argument in orice raport social.


Imagineaza-ti cum se duce saracu' la ea si ii spune ceva de genul "hai dezbracate ca nu am mult timp" .Ii taie tot avantul,ar fii norocos sa mai aiba macar erectie. E ca si cum te-ai duce tu la domni de companie. Ai face asta?



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Ajutor !

scris pe 6 ian 2013 22:03 de Psyche



Imagineaza-ti cum se duce saracu' la ea si ii spune ceva de genul "hai dezbracate ca nu am mult timp" .Ii taie tot avantul,ar fii norocos sa mai aiba macar erectie. E ca si cum te-ai duce tu la domni de companie. Ai face asta?


eu sunt de parere ca when it, facem sex mai degraba cu creierul celuilalt. nu stiu daca e doar o apreciere feminina, dar asa cred. asadar, daca domnul de companie are un cv de savant, are un pret decent si im in real need, why not?



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Ajutor !

scris pe 6 ian 2013 22:14 de ThT



eu sunt de parere ca when it, facem sex mai degraba cu creierul celuilalt. nu stiu daca e doar o apreciere feminina, dar asa cred. asadar, daca domnul de companie are un cv de savant, are un pret decent si im in real need, why not?

Mi se pare aiurea sa dai ca femeia bani cand poti face asta cu orice barbat vrei daca "pocnesti din degete" ..mai ales daca esti si frumoasa.Adica na,cine te-ar refuza? Sa nu mai spunem de riscuri de BTS si altele.Sunt de acord sa mergi o data-de doua ori sa zicem ca baiat..ca automat ai ceva de invatat ca sunt cu mult mai experimentate dar cam atat.Hai,mai exista cazuri cand mai mergi cu un grup de baieti la un stripptease sau ceva si mai iei cate o fata la pachet dar sa te duci sa te dezvirginezi cu o dama de companie e ciudat.Crezi ca dupa daca va fii sa aiba vreo fata se va descurca?Tot nu va avea habar de preludiu si alte chestii care implica un contact sexual.De altfel,baietii in general cand se strang sunt ceva mai perversi si mai discuta si despre prima oara si chestii de genul.Nu crezi ca va fii cam luat la misto cand i se va spune ca nu a fost in stare sa agate o fata si a preferat sa-si cheltuie 400 de euro pe o dama de companie?De banii aia mai bine iti iei niste haine sa stea frumos cu tine,platesti o luna netul si te documentezi...iesi si tu la o cafenea,un club,un parc,patinuar..si imposibil sa nu faci rost de un numar de telefon.Mai bine platesti sucul la zeci de fete si desi probabil vei primi si niste refuzuri,ai ceva de invatat iar cand ajungi acasa stai si te gandesti unde ai gresit si ramai si cu ceva in cap decat sa ii arunci asa pe geam.Pana la urma problema lui nu e doar ca e virgin,e si in urma cu ceva mai multe etape..



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Ajutor !

scris pe 6 ian 2013 22:25 de Psyche

da, pai.. exact pe asta am pus si eu accent. nu prima oara.
iar in legatura cu a invata sau nu, a sti sau nu .. sexul e ceva foarte subiectiv, sexualitatea fiecarui om e individuala, putine tendinte sexuale sunt universale, ce inveti cu cineva se prea poate sa nu prea mearga sa nu mearga cu cineva. asadar, nu cred, din punct de vedere abstract, ca sexul cu o prostituata i-ar dauna astfel. dar repet, premierele sunt importante si ca atare trebuie sa fie si persoanele carora le incredintezi astea.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Ajutor !

scris pe 7 ian 2013 01:21 de dorinda

Salutare ca so scurtez... am ajuns virgin la 24 de ani, plus ca nu am avut nici o prietena si nu stiu ce sa mai fac. Am avut o viata mai compicata pana in acest punct, cand eram mic am luat multa bataie (parinti, tigani ect.) si am dezvoltat niste probleme psihice plus ca am avut dinti de iepure, anemie ( sa vindecat) si rahitism ( de aici fiind si foarte compexat, retras, timid, stresat ). Am reusit sa stau de vorba cu niste fete dar pur si simplu sunt prea in urma pentru varsta mea (mi sa spus in fata), nu am curaju ect. Si da stiu ca o dama ar rezolva problema dar stau intr-o zona mai saraca unde sunt numai nespalate si nu imi pemit inca sa merg intr-un oras mai mare si sa dau la una 200 E. Nu stiu ce sa mai fac, as dori niste sfaturi serioase


In primul rand, rezolva-ti traumele psihice vizitand un psiholog, se pare ca ai nevoie pentru ca increderea in tine este egala cu 0. Dantura e ok, nu stiu de ce iti faci griji pentru ea. Cat despre rahitism...sunt destule persoane care sufera de asta, unele mai mult, altele mai putin. Daca e ceva ce nu poti schimba, fizic vorbind, straduieste-te sa te accepti asa cum esti, pentru ca nu toata lumea te vede asa cum te vezi tu. Sunt destule persoane care pot trece peste anumite defecte fizice.
Dupa ce ti-ai rezolvat problemele astea de incredere, abia atunci ar fi bine sa incepi sa abordezi fete, pentru ca altfel nu vei avea prea mare succes.
Nu-ti mai face atatea griji, pentru fiecare in parte momentele potrivite sunt cu totul altele. Unii fac sex de la 12 ani, altii de la 22. Esti doar virgin, nu mori in curand de cine stie ce boala incurabila ca sa fii atat de panicat ca au intrat zilele-n sac!

PS: Incearca sa scrii corect din punct de vedere ortografic, nu e greu pe o tastatura.
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Virgin la 24 de ani!

scris pe 20 ian 2013 22:42 de SORIN28

Salutare ca so scurtez... am ajuns virgin la 24 de ani, plus ca nu am avut nici o prietena si nu stiu ce sa mai fac. Am avut o viata mai compicata pana in acest punct, cand eram mic am luat multa bataie (parinti, tigani ect.) si am dezvoltat niste probleme psihice plus ca am avut dinti de iepure, anemie ( sa vindecat) si rahitism ( de aici fiind si foarte compexat, retras, timid, stresat ). Am reusit sa stau de vorba cu niste fete dar pur si simplu sunt prea in urma pentru varsta mea (mi sa spus in fata), nu am curaju ect. Si da stiu ca o dama ar rezolva problema dar stau intr-o zona mai saraca unde sunt numai nespalate si nu imi pemit inca sa merg intr-un oras mai mare si sa dau la una 200 E. Nu stiu ce sa mai fac, as dori niste sfaturi serioase

Sfat serios: incepe cu acele carti care le primeai in clasele 1-8. Nu sunt sigur dar cred ca scria pe ele ceva de genul : "Limba si literatura romana"...sau ceva asemanator, sunt sigur ca te vor ajuta!



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: Virgin la 24 de ani!

scris pe 21 ian 2013 23:09 de LonelyGirl


Sfat serios: incepe cu acele carti care le primeai in clasele 1-8. Nu sunt sigur dar cred ca scria pe ele ceva de genul : "Limba si literatura romana"...sau ceva asemanator, sunt sigur ca te vor ajuta!



ESti sadic!!!! Baiatul e deja plin de probleme si complexe...
Nu te mai pune si tu.
Resemneaza-te...




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

58 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate