Bubite albe pe penis

Pagina 1 din 1
1

Baietasul

Newbie
2 mesaje

Bubite albe pe penis

scris pe 18 mar 2011 15:30 de Baietasul

Salutare . Am niste bubite albe pe pielea ce inconjoara capul penisului , sunt nedureroase , nu ma mananca , nu ma ustura , nu nimic .
Asa arata : http://dermatlas.med.jhmi.edu/derm/IndexDisplay.cfm?ImageID=569564079 !
Se vad mai bine daca intind pielea .. ca sa ma exprim asa. Si nu ma deranjeaza cu nimic .
Sunt de diferite marimi , ma cam sperie , dar din cate am citit pe site sunt doar niste puncte de grasime ( e adevarat ca mananc prajeli , fast - food etc ..)

PS : Nu miam inceput viata sexuala .

Vreau sa ma lamuresc, sunt puncte de grasime ? E vreun pericol ? Sunt normale ? E vreo boala ?( am auzit multi baieti care se plang de aceste bubite albe.. )

Multumesc



-
sus

nebun

Senior member
62 mesaje

Re: Bubite albe pe penis

scris pe 18 mar 2011 17:43 de nebun

Salutare . Am niste bubite albe pe pielea ce inconjoara capul penisului , sunt nedureroase , nu ma mananca , nu ma ustura , nu nimic .
Asa arata : http://dermatlas.med.jhmi.edu/derm/IndexDisplay.cfm?ImageID=569564079 !
Se vad mai bine daca intind pielea .. ca sa ma exprim asa. Si nu ma deranjeaza cu nimic .
Sunt de diferite marimi , ma cam sperie , dar din cate am citit pe site sunt doar niste puncte de grasime ( e adevarat ca mananc prajeli , fast - food etc ..)

PS : Nu miam inceput viata sexuala .

Vreau sa ma lamuresc, sunt puncte de grasime ? E vreun pericol ? Sunt normale ? E vreo boala ?( am auzit multi baieti care se plang de aceste bubite albe.. )

Multumesc
ce ai tu is diferite fata de alea din link , si eu am , si tare as vrea sa scap de ele ..
sus

Baietasul

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Bubite albe pe penis

scris pe 18 mar 2011 19:11 de Baietasul

ce ai tu is diferite fata de alea din link , si eu am , si tare as vrea sa scap de ele ..


Pai si ... sunt periculoase ? Sunt normale ? e vreo boala ?



-
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Bubite albe pe penis

scris pe 18 mar 2011 19:12 de ThT



Pai si ... sunt periculoase ? Sunt normale ? e vreo boala ?

Stai linistit..nu e nimic grav din cate stiu.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

53 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate