Ejaculare precoce

Pagina 1 din 1
1

Guest

Guest

Ejaculare precoce

scris pe 27 iul 2011 22:29 de Guest

Salut! ma numesc Mr. K am 21 ani si am o problema .. Sufar de ejaculare precoce ... mi-am inceput viata sexuala de mic copil 13,14 ani si ziceam ca inca sunt la inceput ca ma terminam repede dar cu timpu am obs ca nu se schimba nimik. am avut o prietena stabila timp de 3 ani si cu ea deja era o obisnuintza .. trebuia sa ma termin eu primu .. ca dupa sa putem avea parte de " sex " in fine ... am incercat diferite exercitii .. am incercat sa ma opresc .. am incercat si o " manauiala " inainte .. dar degeaba .. nu stiu ce sa ma fac X( nu reusesc nimic .. Acum 2 zile mi-am cumparat un spray .. Stud 100 .... nu am consultat nici un doctor si sincer imi este cam frica sa il folosesc .. risc prea mare nu ar fii .. e doar un spray pe baza de lidocaina .. dar mie frica .. .. Va rog baietii cu probleme ca mine ... dati-mi un sfat ceva .. AJUTATI-MA

Editat de ExoticDream pe 30 iul 2011 02:50
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: ejaculare precoce

scris pe 28 iul 2011 11:15 de dorinda

Salut! ma numesc Mr. K am 21 ani si am o problema .. Sufar de ejaculare precoce ... mi-am inceput viata sexuala de mic copil 13,14 ani si ziceam ca inca sunt la inceput ca ma terminam repede dar cu timpu am obs ca nu se schimba nimik. am avut o prietena stabila timp de 3 ani si cu ea deja era o obisnuintza .. trebuia sa ma termin eu primu .. ca dupa sa putem avea parte de " sex " in fine ... am incercat diferite exercitii .. am incercat sa ma opresc .. am incercat si o " manauiala " inainte .. dar degeaba .. nu stiu ce sa ma fac X( nu reusesc nimic .. Acum 2 zile mi-am cumparat un spray .. Stud 100 .... nu am consultat nici un doctor si sincer imi este cam frica sa il folosesc .. risc prea mare nu ar fii .. e doar un spray pe baza de lidocaina .. dar mie frica .. .. Va rog baietii cu probleme ca mine ... dati-mi un sfat ceva .. AJUTATI-MA



De unde stii ca suferi de ejaculare precoce? Asa ti-a zis doctorul?
Fa bine si nu te mai lua dupa tot ce auzi si mergi la doctor, el va sti mai bine ce iti trebuie.
sus

ciciloveslaura

Veteran member
326 mesaje

Re: Ejaculare precoce

scris pe 12 aug 2011 17:53 de ciciloveslaura

Salut! ma numesc Mr. K am 21 ani si am o problema .. Sufar de ejaculare precoce ... mi-am inceput viata sexuala de mic copil 13,14 ani si ziceam ca inca sunt la inceput ca ma terminam repede dar cu timpu am obs ca nu se schimba nimik. am avut o prietena stabila timp de 3 ani si cu ea deja era o obisnuintza .. trebuia sa ma termin eu primu .. ca dupa sa putem avea parte de " sex " in fine ... am incercat diferite exercitii .. am incercat sa ma opresc .. am incercat si o " manauiala " inainte .. dar degeaba .. nu stiu ce sa ma fac X( nu reusesc nimic .. Acum 2 zile mi-am cumparat un spray .. Stud 100 .... nu am consultat nici un doctor si sincer imi este cam frica sa il folosesc .. risc prea mare nu ar fii .. e doar un spray pe baza de lidocaina .. dar mie frica .. .. Va rog baietii cu probleme ca mine ... dati-mi un sfat ceva .. AJUTATI-MA


Am citit si eu pe undeva ca ajuta daca faci ceva exerciti si anume.. sa iti pui un prosop pe penisul in erectie si sa incerci sa il tii cat mai mult.. prin contractii. Cica ajuta, acum vezi si tu.. poate, poate. Si in timp ce faci sex, fa la fel.. contracta si apoi lasa moale.. contracta..si tot asa.. Bafta!



Unde ești copilărie, cu alaiul tău cu tot...
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

17 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate