Erectie slaba.

Pagina 1 din 1
1

Daniel

Guest

Erectie slaba.

scris pe 30 aug 2010 00:13 de Daniel

Buna.
De cateva zile nu am erectie, oricat as incerca nu reusesc sa am. Pana acum nu am avut probleme de gen, aveam erectie f ferma, totul ok, nu am probleme de sanatate nu fac tratament sau ceva, si brusc de un timp nu mai am erectia de inainte. Servici nu am, deci banuiesc ca nu as fi stresat, doar ca nu ma odihnesc f bine.Erectia de dimineata nu e prezenta.In perioada aia stiu doar ca m-am masturbat de 2 ori in aceeasi zi, ultima data f repede.Sa fie asta cauza? sunt nelinistit din cauza asta pt ca la urmatorul contact sexual sa nu se intample asa ceva. E ceva temporar sau..?? Ce trebuie sa fac ? Mai ales ca in urma cu cateva zile era totul ok, erectie ferma, mai mult de-asta sunt speriat. Mersi si astept un raspuns.
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Erectie slaba.

scris pe 30 aug 2010 03:43 de Bozgoru

Buna.
De cateva zile nu am erectie, oricat as incerca nu reusesc sa am. Pana acum nu am avut probleme de gen, aveam erectie f ferma, totul ok, nu am probleme de sanatate nu fac tratament sau ceva, si brusc de un timp nu mai am erectia de inainte. Servici nu am, deci banuiesc ca nu as fi stresat, doar ca nu ma odihnesc f bine.Erectia de dimineata nu e prezenta.In perioada aia stiu doar ca m-am masturbat de 2 ori in aceeasi zi, ultima data f repede.Sa fie asta cauza? sunt nelinistit din cauza asta pt ca la urmatorul contact sexual sa nu se intample asa ceva. E ceva temporar sau..?? Ce trebuie sa fac ? Mai ales ca in urma cu cateva zile era totul ok, erectie ferma, mai mult de-asta sunt speriat. Mersi si astept un raspuns.
s emai intampla.. cateodata se scoala.. cateodata nu... cateodata se scoala doar jumate.. cateodata moare dupa ce s-a sculat don`t worry
sus

irina_popa32

Newbie
6 mesaje

Re: Erectie slaba.

scris pe 25 oct 2010 14:14 de irina_popa32

Buna.
De cateva zile nu am erectie, oricat as incerca nu reusesc sa am. Pana acum nu am avut probleme de gen, aveam erectie f ferma, totul ok, nu am probleme de sanatate nu fac tratament sau ceva, si brusc de un timp nu mai am erectia de inainte. Servici nu am, deci banuiesc ca nu as fi stresat, doar ca nu ma odihnesc f bine.Erectia de dimineata nu e prezenta.In perioada aia stiu doar ca m-am masturbat de 2 ori in aceeasi zi, ultima data f repede.Sa fie asta cauza? sunt nelinistit din cauza asta pt ca la urmatorul contact sexual sa nu se intample asa ceva. E ceva temporar sau..?? Ce trebuie sa fac ? Mai ales ca in urma cu cateva zile era totul ok, erectie ferma, mai mult de-asta sunt speriat. Mersi si astept un raspuns.

iti voi spune un tratament pe care prietenul meu la folosit si toate detaliile necesare.



Invata sa iubesti
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Erectie slaba.

scris pe 26 oct 2010 00:34 de ExoticDream


iti voi spune un tratament pe care prietenul meu la folosit si toate detaliile necesare.


I-l spui aici sau in mesagerie, IDurile de Messenger si alte date personale nu sunt permise pe forum. Preferabil ar fi aici, poate tratamentul mai ajuta pe cineva.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Erectie slaba.

scris pe 26 oct 2010 14:37 de Leroy


iti voi spune un tratament pe care prietenul meu la folosit si toate detaliile necesare.


Abureala...

Nu ai nevoie de niciun tratament, doar de mai mult somn, iti spun din proprie experienta ca ma pregateam de o noapte "incendiara" cu o tipa si din cauza nesomnului din seara precedenta, nu dadeam randament de niciun fel, cred ca doar 1 act a fost cum a trebuit, restul parca trebuia sa ma rog sa se ridice cum trebuie si sa ma termin...
Incearca sa ai o alimentatie echilibrata si somnul necesar...



Festina Lente !
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

28 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate