Fimoza

Pagina 1 din 1
1

atilla

Guest

Fimoza

scris pe 6 ian 2006 22:13 de atilla

ce parere aveti despre fimoza.eu am fimoza sau am avut ca am inceput sa ma tai singur putin cate putin si cred ca am reusit ceva frumos
sus

brrrr

Guest

Re: despre fimoza

scris pe 6 ian 2006 22:14 de brrrr

frate cum ai facut chestia asta
sus

YLoveCamelia

Expert member
721 mesaje

Re: despre fimoza

scris pe 8 ian 2006 02:37 de YLoveCamelia

ce parere aveti despre fimoza.eu am fimoza sau am avut ca am inceput sa ma tai singur putin cate putin si cred ca am reusit ceva frumos


mergi la medic fara sa stai pe ganduri. nu te juca singur cu tine in aceasta privinta.



_________________________
nu cred ca intelegi
sus

alex_caius

Newbie
2 mesaje

Re: despre fimoza

scris pe 24 feb 2009 19:41 de alex_caius

am o problema mare si va rog daca puteti sa ma ajutati!!! nu stiu ce sa mai fac am 19 ani,, si am fimoza sigur,,nu stiu unde sa merg si ce sa fac dar mie si rusine,,pentru a imi incepe viata sexuala trebuie sa scap de boala asta!! sunt disperat,,vreau ajutor,ce pot face penisul meu atinge la erctie maxim 14 cm,,e de rau? pot face ceva cu el? astept sfaturi!! va multumesc
sus

Iepure

Newbie
2 mesaje

Re: despre fimoza

scris pe 5 dec 2010 15:00 de Iepure

HELLO!...am 17 ani...cred ca am fimoza!
mie rusine sa vb cu parintii.. deci cand e fleasca o decalotez usor no problem dar erecta(15)nicinuma gandesc...ma doare...ce sa fac? exista metode"acasa"?



No Pain,No Train!
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: despre fimoza

scris pe 8 dec 2010 00:15 de Leroy

HELLO!...am 17 ani...cred ca am fimoza!
mie rusine sa vb cu parintii.. deci cand e fleasca o decalotez usor no problem dar erecta(15)nicinuma gandesc...ma doare...ce sa fac? exista metode"acasa"?


Da, exista un telefon si un pc acasa cu ajutorul carora iti faci o programare la medic si cu o investitie minora iti "lustruiesti unealta" sa arate si sa faca treaba "brici"



Festina Lente !
sus

andreiu21

Veteran member
342 mesaje

Re: Re: Re: despre fimoza

scris pe 8 dec 2010 00:17 de andreiu21



Da, exista un telefon si un pc acasa cu ajutorul carora iti faci o programare la medic si cu o investitie minora iti "lustruiesti unealta" sa arate si sa faca treaba "brici"

Exact!



Nevermind!
sus

Iepure

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Re: despre fimoza

scris pe 8 dec 2010 21:20 de Iepure


Exact!

pai sti.. cam cat einvestitia aia?



No Pain,No Train!
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: despre fimoza

scris pe 8 dec 2010 23:20 de Leroy


pai sti.. cam cat einvestitia aia?


Bai, nu stiu, n-am avut fimoza pana acum si nici nu doresc sa am

Cauta si tu pe net costul unei consultatii si de acolo mai departe o sa fie decizia medicului daca iti mai face vreo interventie si afli si costul ei...



Festina Lente !
sus

andreiu21

Veteran member
342 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: despre fimoza

scris pe 8 dec 2010 23:52 de andreiu21

Pai oricat ar costa... e vorba de sanatatea ta...


Nevermind!
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: despre fimoza

scris pe 10 dec 2010 15:40 de Leroy

Pai oricat ar costa... e vorba de sanatatea ta...


Exact, vezi ca la tot pasul sunt frustrati si complexati ba ca e curba, ba ca e mica, ba ca nu se decaloteaza, ba ca e mov, ba ca are bubite si alte chestii...
Cred ca nu vrei sa ajungi in pat si sa iti faci rugaciuni in gand sa nu te doara sau sa nu se uite partenera...



Festina Lente !
sus

emi1988

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: despre fimoza

scris pe 15 dec 2010 16:02 de emi1988

Eu m-am operat la 18 ani.Imi era rusine sa ma duc cu paritnii de mana...si intr-o zi m-am dus frumos la doctor,i-am aratat instrumentul cu problema(stiam ca ma opereaza)a zis k e operatie usoara,nu e nici o problema..si uite asa am scapat de problema,o sa ma duc din nou ca am niste bubuite pe penis pe care le.am tot amanat..BAFTA si ducetei.va la doctor!!Cum ai resusit frate sa te tai singur???sper sa glumesti...
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: despre fimoza

scris pe 19 dec 2010 14:38 de Leroy

Eu m-am operat la 18 ani.Imi era rusine sa ma duc cu paritnii de mana...si intr-o zi m-am dus frumos la doctor,i-am aratat instrumentul cu problema(stiam ca ma opereaza)a zis k e operatie usoara,nu e nici o problema..si uite asa am scapat de problema,o sa ma duc din nou ca am niste bubuite pe penis pe care le.am tot amanat..BAFTA si ducetei.va la doctor!!Cum ai resusit frate sa te tai singur???sper sa glumesti...



Asa model !

Oricum, asta cu taiatul inca n-am inteles-o nici pana acum, nu-mi dau seama cum pot unii sa faca asa ceva



Festina Lente !
sus

SCHNEiDER

Newbie
1 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: despre fi

scris pe 28 mar 2011 20:25 de SCHNEiDER

Salut. Am 16 ani, aş vrea să ştiu dacă pot face această operaţie la vârsta pe care o am, şi dacă da, pot merge singur?
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

37 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate