Fimoza

Pagina 1 din 1
1

oMoca

Newbie
1 mesaje

Fimoza

scris pe 31 mar 2013 17:28 de oMoca

Salut am o problema. Am 14 ani si inca nu imi pot decalota penisul. Cand am penisul in erectie se vede capul dar nu iese afara. Nu sunt sigur daca este fimoza dar vreau sa aflu daca am sau daca pot face ceva exercitii.
sus

Real17

Newbie
3 mesaje

Re: Fimoza

scris pe 13 sep 2013 20:32 de Real17

Salut...daca in stare flasca preputul trece de gland(adica se "beleste" mai pe romaneste).E bine...daca e in stare de erectie si capul penisului ramane acoperit de preput si daca incerci sa il belesti nu reusesti inseamna ca ai Fimoza.In unele cazuri e posibil ca atunci cand ilbelesti in stare flasca sa te stranga putin preputul ala...! Daca se intampla ce am spus eu ai fimoza...si trebuie sa te duci sa faci circumcizie eu am facut asta acum 2 zile... acum astept sa imi revin... daca vrei mai multe detalii si chestii de astea... add just_dark_17@yahoo.com
sus

georgetak

Junior member
44 mesaje

Re: Fimoza

scris pe 21 dec 2018 13:22 de georgetak

Salut...daca in stare flasca preputul trece de gland(adica se "beleste" mai pe romaneste).E bine...daca e in stare de erectie si capul penisului ramane acoperit de preput si daca incerci sa il belesti nu reusesti inseamna ca ai Fimoza.In unele cazuri e posibil ca atunci cand ilbelesti in stare flasca sa te stranga putin preputul ala...! Daca se intampla ce am spus eu ai fimoza...si trebuie sa te duci sa faci circumcizie eu am facut asta acum 2 zile... acum astept sa imi revin... daca vrei mai multe detalii si chestii de astea... add just_dark_17@yahoo.com


Fimoza se rezolva la medic. Iti trage de pielita si te rezolva!

sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

11 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate