o problema

Pagina 1 din 1
1

xulescu

Guest

o problema

scris pe 13 apr 2004 23:08 de xulescu

am o problema cu penisul meu ...
de un an am pe pielea penisului shi a testiculelor ca nishte cosuri sau bube cu puroi nu shtiu exact cum sa le zic ..
se pot trata?
sus

princess

Senior member
125 mesaje

Re: o problema

scris pe 13 apr 2004 23:12 de princess

am o problema cu penisul meu ...
de un an am pe pielea penisului shi a testiculelor ca nishte cosuri sau bube cu puroi nu shtiu exact cum sa le zic ..
se pot trata?
Mai nu stiu ce ai tu acolo,dar intr-un an de zile nu ai avut timp sa faci o vizita la doctor..?Dupa ce zici tu ca ai acolo..hmm nu cred ca e bine..



Live now,die later!
sus

xulescu

Guest

Re: Re: o problema

scris pe 13 apr 2004 23:43 de xulescu

faq ...
im serious ...
nam decat 14 ani ...
sus

princess

Senior member
125 mesaje

Re: Re: Re: o problema

scris pe 14 apr 2004 00:13 de princess

faq ...
im serious ...
nam decat 14 ani ...
Atunci du-te si ia-l pe taticu de mana si fugi la doctor..doar nu vrei sa cresti baiat mare si sa nu poti sa te duci la fete..



Live now,die later!
sus

Planorista

Junior member
35 mesaje

Re: Re: Re: Re: o problema

scris pe 14 apr 2004 00:23 de Planorista

Atunci du-te si ia-l pe taticu de mana si fugi la doctor..doar nu vrei sa cresti baiat mare si sa nu poti sa te duci la fete..


Poti sa mergi si fara taticu. La 14 ani poate inca n-ai de unde sa stii ca orice problema ce apare in zona de sud trebuie tratata imediat.
sus

princess

Senior member
125 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: o problema

scris pe 14 apr 2004 01:38 de princess



Poti sa mergi si fara taticu. La 14 ani poate inca n-ai de unde sa stii ca orice problema ce apare in zona de sud trebuie tratata imediat.
Pai daca baiatul nu stii cum sa mearga fara taticu..??



Live now,die later!
sus

Alinutzzza

Veteran member
298 mesaje

Re: o problema

scris pe 14 apr 2004 11:43 de Alinutzzza

am o problema cu penisul meu ...
de un an am pe pielea penisului shi a testiculelor ca nishte cosuri sau bube cu puroi nu shtiu exact cum sa le zic ..
se pot trata?


sigur ai vreo boala care se poate transmite, chiR DACA N-AI LUAT-O PRIN CONTACT SEXUAL...DACA AI DOAR 14 ANISORI...ACUMA PE BUNE, CEEA CE AI TU S-AR PUTEASA SE CHEME HERPES GENITAL, O BOALA F PACATOASA CARE DISPARE GREU. NU VREAU S TE SPARII, DAR AI FOST INCONSTIENT CA AI STAT PANA ACUM FARA S FACI NIK....CE-AI S FACI PUIU PESTE CATIVA ANISORI CAND CAND T VA PAPA HORMONUL NEVOII SEXUALE??EU ZIC FFF SRIOS SA NU MAI ASTEPTI NICI O SEC. SI SA T DUCI LA UN DOCTOR



caut lumina
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: o problema

scris pe 14 apr 2004 19:00 de Infector



Imi inchipui ca la varstata e putin probabil sa iti fi inceput viata sexuala si cred ca nu iti e nici f usor sa vorbestii cu parintii despre penisul tau & CO. Te sfatuiesc sa lasi jena si sa vb cu mamica ta sau cu taticul tau si sa faci un control doarece sigur nu-i a buna cu jucaria ta , cred ca ai o boala capatata nu neaparat pe cale sexuala.Grabeste-te caci nu e de gluma, e vorba de anatatea ta si de viata ta sau viitoarea ta viata sexuala. Curaj!Intotdeauna parintii iti vor binele...nu te ascunde de ei!



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ursulake1

Junior member
48 mesaje

Re: o problema

scris pe 14 apr 2004 23:41 de ursulake1

am o problema cu penisul meu ...
de un an am pe pielea penisului shi a testiculelor ca nishte cosuri sau bube cu puroi nu shtiu exact cum sa le zic ..
se pot trata?

mai da si tu niste amanunte
ai kiar peste tot sau 2-3
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: o problema

scris pe 14 apr 2004 23:43 de sabba


mai da si tu niste amanunte
ai kiar peste tot sau 2-3


Esti morbid, draga!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: o problema

scris pe 15 apr 2004 00:00 de Aluka



Esti morbid, draga!



Pentru doua trei cosuri?

De un chist ovarian ce o sa mai spui?
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: o problema

scris pe 15 apr 2004 00:05 de sabba




Pentru doua trei cosuri?

De un chist ovarian ce o sa mai spui?


Ti se par morbide chisturile ovariene?
Ai vazut cum arata?
Sau ai avut cateva?



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: o problema

scris pe 15 apr 2004 02:19 de Aluka



Ti se par morbide chisturile ovariene?
Ai vazut cum arata?
Sau ai avut cateva?



Nu ,am avut ...!Dar din intamplare cunosc pe cineva foarte intim,care a avut si a suportat o operatie foarte dificila pe tema unui astfel de chist!Si la un moment dat imi spunea ca nici nu se mai putea tine pe picioare!
Si am vazut si operatia..!Si au urmat luni de convalescenta!Ala lucru morbid...!
Nu foliculita de care sufera baiatul asta si care cu un unguent ca Baneocinul i-ar trece urgent!
sus

Raspunsul

Guest

Re: o problema

scris pe 15 apr 2004 19:17 de Raspunsul

am o problema cu penisul meu ...
de un an am pe pielea penisului shi a testiculelor ca nishte cosuri sau bube cu puroi nu shtiu exact cum sa le zic ..
se pot trata?

E ceva normal daca sunt ceea ce cred eu. In plin debut de pubertate, incepe sa apara si parul in zonele intime.
Asa ca, ceea ce nu e vizibil pe piele de pe cap de exemplu, este vizibil aici sau pe sfarcuri. Sunt niste foliculi, inerenti fiecarui fir de par. (Aspect vizibil: niste puncte de grasime)Si apar inainte sa iasa firicelul de par.
Asa ca, uita-te si la sfarcurile tale, sau daca nu...la o poza cu o femeie unde se vad bine :/ .Si daca vezi cam ce ai tu acolo jos (dar nu chiar asa pronuntat...), stai linistit.
Dar pentru linistea ta(si a noastra), nu-i o rusine sa intrebi un doctor.
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: o problema

scris pe 15 apr 2004 21:09 de sabba


Nu ,am avut ...!Dar din intamplare cunosc pe cineva foarte intim,care a avut si a suportat o operatie foarte dificila pe tema unui astfel de chist!Si la un moment dat imi spunea ca nici nu se mai putea tine pe picioare!
Si am vazut si operatia..!Si au urmat luni de convalescenta!Ala lucru morbid...!
Nu foliculita de care sufera baiatul asta si care cu un unguent ca Baneocinul i-ar trece urgent!


Eu am participat la ore de disectie pe cadavre!
Ala lucru morbid!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o problema

scris pe 15 apr 2004 21:20 de Aluka



Eu am participat la ore de disectie pe cadavre!
Ala lucru morbid!



Inseamna ca nu ai vazut inca, cum se serveste creierul de maimuta,decalotata frumusel in fata clientului!
Ti se ofera apoi o lingurita de argint,sa servesti tacticos din craniul proaspat decalotat!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o problema

scris pe 15 apr 2004 21:26 de sabba



Inseamna ca nu ai vazut inca, cum se serveste creierul de maimuta,decalotata frumusel in fata clientului!
Ti se ofera apoi o lingurita de argint,sa servesti tacticos din craniul proaspat decalotat!


Ba da, draga am vazut!
Intr-un documentar ce se numea Socanta Asie!
Crede-ma este mult mai groaznic sa vezi un om ciopartit, mort dintr-o cauza nu tocmai naturala........



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o problema

scris pe 15 apr 2004 21:50 de Aluka



Ba da, draga am vazut!
Intr-un documentar ce se numea Socanta Asie!
Crede-ma este mult mai groaznic sa vezi un om ciopartit, mort dintr-o cauza nu tocmai naturala........


Da' cand ai avut mama draga timp de toate astea?
Ca si daca le visai nu aveai timp sa visezi tot ce ne-ai povestit pana acum!
sus

xulescui

Guest

Re: Re: o problema

scris pe 15 apr 2004 22:35 de xulescui


E ceva normal daca sunt ceea ce cred eu. In plin debut de pubertate, incepe sa apara si parul in zonele intime.
Asa ca, ceea ce nu e vizibil pe piele de pe cap de exemplu, este vizibil aici sau pe sfarcuri. Sunt niste foliculi, inerenti fiecarui fir de par. (Aspect vizibil: niste puncte de grasime)Si apar inainte sa iasa firicelul de par.
Asa ca, uita-te si la sfarcurile tale, sau daca nu...la o poza cu o femeie unde se vad bine :/ .Si daca vezi cam ce ai tu acolo jos (dar nu chiar asa pronuntat...), stai linistit.
Dar pentru linistea ta(si a noastra), nu-i o rusine sa intrebi un doctor.


mdah ... pai m-am dus la un doctor si a zis ca e ceva normal
sus

Raspunsul

Guest

Re: Re: Re: o problema

scris pe 16 apr 2004 02:27 de Raspunsul



mdah ... pai m-am dus la un doctor si a zis ca e ceva normal

hehehe...ti-am spus eu..
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o problema

scris pe 16 apr 2004 17:26 de sabba



Da' cand ai avut mama draga timp de toate astea?
Ca si daca le visai nu aveai timp sa visezi tot ce ne-ai povestit pana acum!


Draga un curs de disectie dureaza 2 ore, doua cursuri 4.......o caseta video dureaza cam 1.5h.........si nu stiu de ce te miri avand in vedere ca pana acum am trait aprox. 254.976h!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: o prob

scris pe 16 apr 2004 22:59 de Aluka



Draga un curs de disectie dureaza 2 ore, doua cursuri 4.......o caseta video dureaza cam 1.5h.........si nu stiu de ce te miri avand in vedere ca pana acum am trait aprox. 254.976h!



Nu cred ca ai trait chiar atat ,dar daca tu spui...!
sus

moiseciprian

Newbie
5 mesaje

Re: o problema

scris pe 18 apr 2004 13:54 de moiseciprian

am o problema cu penisul meu ...
de un an am pe pielea penisului shi a testiculelor ca nishte cosuri sau bube cu puroi nu shtiu exact cum sa le zic ..
se pot trata?


Bineinteles ca nu se pot trata. O sa ti se usuce si-o sa-ti cada.
Lol!
Nu te mai speria asa din orice! Sau -daca tot esti pe drumul autocunoasterii - si ai "scarmanat-o" peste tot, vei deschide alt subiect de forum in care te vei ingrozi de un lichid alb-vascos ce va tasni la un moment dat (stii tu care) din membrul tau (la fel, stii tu care).



Best wishes,Ciprian.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

27 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate