Probleme erectie

Pagina 1 din 1
1

ybes

Newbie
3 mesaje

Probleme erectie

scris pe 10 aug 2010 11:53 de ybes

Salut tuturor, am si eu o problema cu erectia. O sa incep cu inceputul cu toate ca nu stiu daca are o legatura. Stiam ca spre seara urmeaza sa fac sex cu prietena, si am zis ca ar fi bine sa ma masturbesz (asta cu vreo 6-7 ore inainte). M-am masturbat dar nu stiu din ce cauza am simtit o usturime. Nu am dat importanta m-am dus la baie si incercam sa ma urinez si dupa cum stiti dupa ejaculare e mai greu sa te urinezi. In fine m-am urinat am plecat dar parca mai simteam ca mai am cateva picaturi, am fo la baie exact cateva picaturi am urinat, am plecat apoii iar simteam ca inca mai am si cu toate ca erau cateva picaturi ma presau sa ma duc la baie si asta s-a intamplat de cateva ori. Asa a ajuns seara am fost la prietena deci ma credeti toata seara era goala in pat si pur si simplu nu imi intra in stare de erectie. Niciodata nu am patit asa ceva. Ma gandeam is prea obosit, stresat am ceva nu stiu. Deci nu am reusit sa fac nimic in seara aia . Dupa vreo 3 zile mi s-a ivit o ocazie cu alta fata care era si virgina. Frumos in pat ea s-a dezbracat imi era putin amortita am dat sa incepem dupa care m-a lasat. Am incercat mai incolo i-am pus mana pe penis a inceput sa il maseze incepea sa intre in stare de erectie apoi iar ma lasat. De atunci am intruna o frica in mine mie si rusine s-a mai intru in pat cu prietena ca daca patesc iar .... si de atunci parca nu mai am cheful ala si asa in timpul zilei cand ma mai uit pe net la cate ceva ... poate din cauza ca stau cu frica asta? Si de vreo 2 zile simt o mica usturime spre varf .. iar cand ma duc sa ejaculez dau cu putere ca in caz ca am ceva acolo sa scot ... sau mai masez spre varf ... nu am patit niciodata asa ceva mai ales cand eram cu o fata in pat imediat era treaza. Dar nu am ce zice dimineata ma trezesc cu ea in stare de erectie si cateodata sa ma mai uit la un film pe net imi intra in starea necesara. Ce sa fac?
sus

basturk

Expert member
1183 mesaje

Re: Probleme erectie

scris pe 10 aug 2010 14:37 de basturk

1.nu-i mai da ata in cap ca o nenorocesti.cel putin nu mai trage de ea in ultimul hal, ca nu e de cauciuc.si sa nu crezi ca daca "dai" tare sare sperma mai cu avant.
2.masturbatul inainte de contact sexual e cu dus si intors.in concluzie (si nu mai stau sa argumentez) nu mai aplica tehnica asta.
3.nu mai fi stresat! din nici un motiv.cand esti in pat, trebuie sa te f*ti si atat.iti admiri partenera si restul..
4.de ce iti face un sex oral?
5.ai ceva pe suflet in afara de problema asta?descarca-te



Ce spui draga?ca ti-ai pierdut virginitatea?pai ce, eu sunt Lazarus, vrei sa ti-o caut noaptea?
sus

ybes

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Probleme erectie

scris pe 10 aug 2010 16:16 de ybes

da nui dau atata in cap ci doar de cand am patit asta .... merci de raspuns ....
sus

ybes

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: Probleme erectie

scris pe 11 aug 2010 10:07 de ybes

da pana la urma stie cineva de ce simt asa o chestie in varf spre cap? ca sa iau un tratamanet .. nu cerd ca ii infectie ca nu am secretii cateodata e putin dureroasa....
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

27 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate