PROBLEME PENIS !!!

Pagina 1 din 1
1

mystak3

Newbie
8 mesaje

PROBLEME PENIS !!!

scris pe 14 oct 2010 13:14 de mystak3

Dupa ca ce e mic mai am si alte probleme cu el .. deci sa vi le spun:
1. In primul rand e mic( ma refer in lungime) are doar vreo 12 cm si eu am varsta de 17 ani.
2. A2-a problema e ca e mic (aici ma refer la grosime) are doar vreo 11 cm circumferinta. Deci nu e gros! Daca era doar mic in lungime si mai gros in latime aveam prin ce compensa, dar asa cu ce ?
3. Ma ingrijoreaza faptul ca am puncte albe pe el .. (Punctele Fordyce) am citit. Tratament exista ? Mi-e rusine sa merg la doctor.
4. Dupa ca ce iarasi spun, e mic nu e jucaus. Adica imi sta lipit de burta cand mi-e sculata si nu pot sa o las asa jos de tot .. dar merge cat de cat ..
5. Cred ca am fimoza, adica .. am ata aia care nu se rupe .. trag de ea .. dar e tare .. si cred ca niciodata nu mi se va rupe. + ca imi miroase si penisul .. Desi ma spal in fiecare zi
6. 100% sufar si de ejaculare preoce, adica si cand sunt acasa si ma masturbez si am chef in 1-2, maxim 3 minute sunt gata. Dar cu o fata ?
7. Sunt virgin, mi-e frica sa-mi incep viata sexuala, mi-e frica de esec. Ce sa fac ?
Va rog ajutati-ma, niste sfaturi ar fii bine venite. Multumsc anticipat
sus

girls2

Veteran member
196 mesaje

Re: PROBLEME PENIS !!!

scris pe 14 oct 2010 15:01 de girls2


si daca o ai numai de 12 cm crezi ca nu-i de ajuns?sunt suficiente si lungimea si grosimea care o ai daca stii sa le folosesti iar aceste lucruri le poti invata practic nu stand pe net si plangandu-te ba k o ai scurta ba k o ai subtire ba kj suferi de ejaculare precoce.si cum ai vrea sa scapi de ea?masturbandu-de?fa-ti frate o prietena incepeti viata sexuala si vei scapa de toate problemele
sus

mystak3

Newbie
8 mesaje

Re: Re: PROBLEME PENIS !!!

scris pe 15 oct 2010 14:43 de mystak3


si daca o ai numai de 12 cm crezi ca nu-i de ajuns?sunt suficiente si lungimea si grosimea care o ai daca stii sa le folosesti iar aceste lucruri le poti invata practic nu stand pe net si plangandu-te ba k o ai scurta ba k o ai subtire ba kj suferi de ejaculare precoce.si cum ai vrea sa scapi de ea?masturbandu-de?fa-ti frate o prietena incepeti viata sexuala si vei scapa de toate problemele


nu cred ca e atat de simplu. ma simt complexat. mi-e rusine sa nu dau fail. nu sunteti voi in locul meu sa vedeti cum e
sus

Balkan

Junior member
28 mesaje

Re: Re: Re: PROBLEME PENIS !!!

scris pe 15 oct 2010 15:07 de Balkan

Problema ta nu e una fizica si una de motivatie si incredere.
Nu prea mi se pare ca ai incredere in tine si in primul rand asta trebuie rezolvat.
Profita de ceea ce ai si lasa complexele astea; internetul ofera o multime de informatii, ai gasit cauzele, poti gasi si rezolvarea.

ps. in cazul in care punctele alea nu-s cat casa, nu te dor, nu-ti fac rau, lasa-le in pace.
sus

mystak3

Newbie
8 mesaje

Re: Re: Re: Re: PROBLEME PENIS !!!

scris pe 15 oct 2010 15:14 de mystak3

Problema ta nu e una fizica si una de motivatie si incredere.
Nu prea mi se pare ca ai incredere in tine si in primul rand asta trebuie rezolvat.
Profita de ceea ce ai si lasa complexele astea; internetul ofera o multime de informatii, ai gasit cauzele, poti gasi si rezolvarea.

ps. in cazul in care punctele alea nu-s cat casa, nu te dor, nu-ti fac rau, lasa-le in pace.


mda. insa cum as putea satisface o femeie pentru 2 minute :|:|:| ?
sus

Balkan

Junior member
28 mesaje

Re: PROBLEME PENIS !!!

scris pe 15 oct 2010 15:25 de Balkan

Tot nu m-ai inteles. Ejacularea prematura este de cele mai multe ori o problema de natura mentala; foarte rare sunt cauzele in care problemele sunt de natura fizica.
Oricum, in ambele cazuri, situatia e rezolvabila.
Ai spus ca esti virgin; nu e nici o problema daca mai iei din cand in cand o pauza(de la sex sau masturbare); in felul asta prelungesti si contactul sexual si inveti si sa te controlezi.
Incearca varianta asta si cu timpul vei observa ca problema dispare cu cat creste increderea in tine.

ps nu te astepta sa ai rezultate premature......ai rabdare



mda. insa cum as putea satisface o femeie pentru 2 minute :|:|:| ?
sus

Balkan

Junior member
28 mesaje

Re: Re: PROBLEME PENIS !!!

scris pe 15 oct 2010 15:30 de Balkan

ps la ps...

pauze in timpul contactului sexual; a nu se intelege abstinenta
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: PROBLEME PENIS !!!

scris pe 15 oct 2010 17:58 de Bozgoru

Dupa ca ce e mic mai am si alte probleme cu el .. deci sa vi le spun:
1. In primul rand e mic( ma refer in lungime) are doar vreo 12 cm si eu am varsta de 17 ani.
2. A2-a problema e ca e mic (aici ma refer la grosime) are doar vreo 11 cm circumferinta. Deci nu e gros! Daca era doar mic in lungime si mai gros in latime aveam prin ce compensa, dar asa cu ce ?
3. Ma ingrijoreaza faptul ca am puncte albe pe el .. (Punctele Fordyce) am citit. Tratament exista ? Mi-e rusine sa merg la doctor.
4. Dupa ca ce iarasi spun, e mic nu e jucaus. Adica imi sta lipit de burta cand mi-e sculata si nu pot sa o las asa jos de tot .. dar merge cat de cat ..
5. Cred ca am fimoza, adica .. am ata aia care nu se rupe .. trag de ea .. dar e tare .. si cred ca niciodata nu mi se va rupe. + ca imi miroase si penisul .. Desi ma spal in fiecare zi
6. 100% sufar si de ejaculare preoce, adica si cand sunt acasa si ma masturbez si am chef in 1-2, maxim 3 minute sunt gata. Dar cu o fata ?
7. Sunt virgin, mi-e frica sa-mi incep viata sexuala, mi-e frica de esec. Ce sa fac ?
Va rog ajutati-ma, niste sfaturi ar fii bine venite. Multumsc anticipat

1. n-ai ce face
2. n-ai ce face
3. Roaccutane
4. nu inteleg ce vrei sa spui
5. doctor operatie
6. aici trebie sa depui si tu un minim efort acolo de concentrare.. daca stii ca te afecteaza lucrul asta nu mai te masturba ca animalu doar sa jaungi la ejaculare...
7. o sa ai mai putina frica dupa ce rezolvi cu 5 si 6..
sus

MaPlictisesc

Newbie
4 mesaje

Re: PROBLEME PENIS !!!

scris pe 25 nov 2011 00:08 de MaPlictisesc


5. Cred ca am fimoza, adica .. am ata aia care nu se rupe .. trag de ea .. dar e tare .. si cred ca niciodata nu mi se va rupe. + ca imi miroase si penisul .. Desi ma spal in fiecare zi


Fimoza inseamna sa nu poti sa decalotezi (sa dai pielea in spatele capului) penisul in erectie sau chiar si atunci cand nu e in erectie. Ca nu s-a rupt ata n-are nicio legatura cu fimoza.
sus

Why24

Junior member
26 mesaje

Re: PROBLEME PENIS !!!

scris pe 27 nov 2011 09:16 de Why24

Dupa ca ce e mic mai am si alte probleme cu el .. deci sa vi le spun:
1. In primul rand e mic( ma refer in lungime) are doar vreo 12 cm si eu am varsta de 17 ani.
Daca e mic, asta e, n-ai ce face, dar nu e o problema, merge si asa foarte bine.


2. A2-a problema e ca e mic (aici ma refer la grosime) are doar vreo 11 cm circumferinta. Deci nu e gros! Daca era doar mic in lungime si mai gros in latime aveam prin ce compensa, dar asa cu ce ?
Nu e nevoie sa fie asa de gros, oricum vaginul e elastic si se adapteaza la toate grosimile si dimensiunile.


5. Cred ca am fimoza, adica .. am ata aia care nu se rupe .. trag de ea .. dar e tare .. si cred ca niciodata nu mi se va rupe. + ca imi miroase si penisul .. Desi ma spal in fiecare zi
Daca poate fi decalotat si nu te strange preputul, nu ai fimoza, iar ata nu se rupe niciodata daca te referi la fren.


6. 100% sufar si de ejaculare preoce, adica si cand sunt acasa si ma masturbez si am chef in 1-2, maxim 3 minute sunt gata. Dar cu o fata ?
100% Nu e ejaculare precoce. Cu o fata sigur dureaza mai mult.


7. Sunt virgin, mi-e frica sa-mi incep viata sexuala, mi-e frica de esec. Ce sa fac ?
Nu va fi nici un esec. Toti sunt virgini la inceput.


Editat de Why24 pe 27 nov 2011 09:20
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

33 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate