Sangerare dupa Postinor-2!

Pagina 1 din 1
1

luiza

Guest

Sangerare dupa Postinor-2!

scris pe 5 ian 2005 20:58 de luiza

daca am luat pastila de dupa si peste o sapt sangerez inseamna ca sunt insarcinata?mentionez sunt virgina dar din nefericire vaginul a fost atins cu lichid spermatic si am luat pastilele de dupa
sus

mady

Guest

Re: o intrebare urgent in legatura cu sarcina

scris pe 6 ian 2005 00:20 de mady

daca am luat pastila de dupa si peste o sapt sangerez inseamna ca sunt insarcinata?mentionez sunt virgina dar din nefericire vaginul a fost atins cu lichid spermatic si am luat pastilele de dupa
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: o intrebare urgent in legatura cu sarcina

scris pe 6 ian 2005 01:24 de nemesis

daca am luat pastila de dupa si peste o sapt sangerez inseamna ca sunt insarcinata?mentionez sunt virgina dar din nefericire vaginul a fost atins cu lichid spermatic si am luat pastilele de dupa


Vrei sa ne lamuresti si pe noi, cum s-a produs "nefericitul" eveniment?


P.S. Scuza-mi cinicul ras, dar chiar de virgine care sa ia "pastila de dupa", inca nu am auzit...




Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: o intrebare urgent in legatura cu sarcina

scris pe 7 ian 2005 04:25 de valentine



Vrei sa ne lamuresti si pe noi, cum s-a produs "nefericitul" eveniment?


P.S. Scuza-mi cinicul ras, dar chiar de virgine care sa ia "pastila de dupa", inca nu am auzit...



Io nam auzit de virgine care sa aiba contact cu lichidul ucigator de copii.....totusi daca near da o explicatie fata poate ar primi raspunsuri pe masura....
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: o intrebare urgent in legatura cu sarc

scris pe 7 ian 2005 04:26 de valentine



Io nam auzit de virgine care sa aiba contact cu lichidul ucigator de copii.....0....


Creator de copii in acelasi timp....dar eu zic ca mai multi mor in baie decat aia care se nasc....
sus

Necunoscut

Expert member
535 mesaje

Re: Re: Re: Re: o intrebare urgent in legatura cu

scris pe 7 ian 2005 04:32 de Necunoscut

Poate i`a intrat sperma in vagin
sus

trinchi

Veteran member
448 mesaje

Re: o intrebare urgent in legatura cu sarcina

scris pe 7 ian 2005 10:34 de trinchi

daca am luat pastila de dupa si peste o sapt sangerez inseamna ca sunt insarcinata?mentionez sunt virgina dar din nefericire vaginul a fost atins cu lichid spermatic si am luat pastilele de dupa


E normal sa sangerezi daca ai luat pastila de a doua zi si cat daca ai ramas insarcinata sunt sigur ca nu! Dar acum nush cum vine treaba cu virginitatea dar cum zici tu noi trebuie sa te credem!(sau nu )




Nu ridica niciodata o femeie la cer, te va insela cu primul inger!
sus

Vampyrela

Expert member
568 mesaje

Re: o intrebare urgent in legatura cu sarcina

scris pe 8 ian 2005 06:04 de Vampyrela

daca am luat pastila de dupa si peste o sapt sangerez inseamna ca sunt insarcinata?mentionez sunt virgina dar din nefericire vaginul a fost atins cu lichid spermatic si am luat pastilele de dupa


Da totusi...chiar te rugam sa ne explici si noua cum s-a intamplat nefericitul caz? Cum de ai ajuns tu in contact direct cu sperma dca esti virgina?



Vampy
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

32 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate