Umflarea penisului

Pagina 1 din 1
1

Florin1984

Newbie
5 mesaje

Umflarea penisului

scris pe 6 feb 2007 23:46 de Florin1984

Am si eu o problema naspa!Sa fiu sincer....m-am masturbat mai dur si sub cap m-i s-a umflat ceva mai mult !Ce trebuie sa fac?Trece?!Multumesc!
sus

nashu'

Guest

Re: Umflarea penisului

scris pe 10 feb 2007 17:55 de nashu'

trece numai cu o pasarica linga tine...care sa se poarte mai putin dur cu obiectu'...
sus

adrian

Guest

Re: Umflarea penisului

scris pe 22 oct 2009 19:58 de adrian

nu te speria nu e nimic grav asta am patit si eu acuma cateva zile am fost la un medic foarte bun in chesti deastea trebe sa te speli cu ceai de musetel su ca marul lupului ii un fel de planta.asa am facut eu si mia trecut
sus

basturk

Expert member
1183 mesaje

Re: Umflarea penisului

scris pe 23 oct 2009 10:35 de basturk

Am si eu o problema naspa!Sa fiu sincer....m-am masturbat mai dur si sub cap m-i s-a umflat ceva mai mult !Ce trebuie sa fac?Trece?!Multumesc!

de desumflat se desumfla, dar ar fi bine sa eviti sa se mai intample



Ce spui draga?ca ti-ai pierdut virginitatea?pai ce, eu sunt Lazarus, vrei sa ti-o caut noaptea?
sus

Helllsing

Guest

Re: Umflarea penisului

scris pe 28 iul 2010 18:12 de Helllsing

Am si eu o problema naspa!Sa fiu sincer....m-am masturbat mai dur si sub cap m-i s-a umflat ceva mai mult !Ce trebuie sa fac?Trece?!Multumesc!
'


am patito azi si am intrat pe site sa vad ce se face ) nu mio mai dau in cap de acuma
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Umflarea penisului

scris pe 28 iul 2010 23:00 de SORIN28

Am si eu o problema naspa!Sa fiu sincer....m-am masturbat mai dur si sub cap m-i s-a umflat ceva mai mult !Ce trebuie sa fac?Trece?!Multumesc!

Trece ma, mergi la doctor sa-ti faca o operatie sa-ti scoata ultimile coaste sa ti-o poti suge singur. Din momentul ala poti fi sigur ca nimic nu va fi dur si nimic nu se va umfla...ce-si face omu' cu mana lui, lucru ma nual se numeste.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Guest

Guest

Re: Umflarea penisului

scris pe 24 iul 2011 02:02 de Guest

Am patit si eu dupa 4 ore de sex fara lubrifiant... s-a dezumflat a doua zi.
sus

ciciloveslaura

Veteran member
326 mesaje

Re: Umflarea penisului

scris pe 12 aug 2011 18:13 de ciciloveslaura


Trece ma, mergi la doctor sa-ti faca o operatie sa-ti scoata ultimile coaste sa ti-o poti suge singur. Din momentul ala poti fi sigur ca nimic nu va fi dur si nimic nu se va umfla...ce-si face omu' cu mana lui, lucru ma nual se numeste.


Bun, mi-a placut asta!



Unde ești copilărie, cu alaiul tău cu tot...
sus

Guest

Guest

Re: Umflarea penisului

scris pe 17 sep 2011 19:58 de Guest


Trece ma, mergi la doctor sa-ti faca o operatie sa-ti scoata ultimile coaste sa ti-o poti suge singur. Din momentul ala poti fi sigur ca nimic nu va fi dur si nimic nu se va umfla...ce-si face omu' cu mana lui, lucru ma nual se numeste.
)))))) tare
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

41 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate