urgent!

Pagina 1 din 1
1

kriminala

Guest

urgent!

scris pe 17 iun 2004 09:59 de kriminala

Nu stiu ce sa fac? Am avut primele doua contacte sexuale din viata mea si de fiecare data m-a durut si mi-a curs sange ingrozitor de mult. Oare urmatoarea data va fi la fel? Va rog sa ma ajutati si sa imi raspundeti. A mai patit cineva asa? Multumesc
sus

Dani

Junior member
44 mesaje

Re: urgent!

scris pe 17 iun 2004 10:58 de Dani

sange asa mult cum zici tu nu prea e normal..depinde ..cel cu care ai facut sex... a fost tandru cu tine ??sau a intrat tare in tine ??
Daca a intrat tare in tine..adika nu incetu cu incetu..poate de asta sangerezi... Totusi e normal sa te doara de vreo 3,4 ori .. ) adika primele 3,4 ori .. dar poate te doare ca nici excitata nu esti ..incearca si tu mai mult preludiu ..si fi si tu atenta ..sa nu faci doar sex..incearca sa nu sara pe tine si doar sa te "futa" ci sa te si sarute ...mangaie..etc.



dani pok
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Re: urgent!

scris pe 17 iun 2004 14:55 de inuendo

Nu stiu ce sa fac? Am avut primele doua contacte sexuale din viata mea si de fiecare data m-a durut si mi-a curs sange ingrozitor de mult. Oare urmatoarea data va fi la fel? Va rog sa ma ajutati si sa imi raspundeti. A mai patit cineva asa? Multumesc

Probabil ca trebuie sa se mai cicatrizeze locul, pana la urma e o rupere de tesut dezvirginarea..mai lasa cateva zile sa treaca..si o sa vina si placerea..



Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

Cynthia

Guest

Re: urgent!

scris pe 18 iun 2004 18:56 de Cynthia

Nu stiu ce sa fac? Am avut primele doua contacte sexuale din viata mea si de fiecare data m-a durut si mi-a curs sange ingrozitor de mult. Oare urmatoarea data va fi la fel? Va rog sa ma ajutati si sa imi raspundeti. A mai patit cineva asa? Multumesc

incearca cu un lubrifiant,ajuta f mult si....prelungeste preludiul...iar daca persista sangerarea...du-te neaparat la un medic...poate ai vreo infectie ceva...
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

36 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate