Cum sa-i spun ca o plac?

Pagina 1 din 1
1

Malanciuc_Sergiu

Newbie
3 mesaje

Cum sa-i spun ca o plac?

scris pe 27 iun 2010 14:48 de Malanciuc_Sergiu

As vrea un sfat in legatura cu o fata Se numeste Maria a inceput sa imi placa de ea si nu stiu cum sa ii spun asta ea e mai asa mai rusinoasa nu ii plac baieti istea cine stie ce musculosi dar nici "tarani" din istea prapaditi ( scz de expriesia urata dar ma refer la istea mai nesimtiti ) . Si eu am unblat pana acum cu fete de astea de gasca de astea care iti "spun verde-n fata" stiu asa sa vb cu ea dar nu stiu cum sa ii zic sa vina la intalnire cu mn. Ca na doar e prima data cand unblu cu fete din aste mai timide si vreua un sfat pt asta ca nu vreua sa se termine urat.


Ma numesc Sergiu si sunt un baiat bun.
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Vreau un Sfat

scris pe 27 iun 2010 15:21 de Danny_DaBoss

istea = astia
unblat = umblat

Pentru cei care nu vorbesc Romana prost vorbita
sus

onlyforgod

Veteran member
398 mesaje

Re: Re: Vreau un Sfat

scris pe 27 iun 2010 15:35 de onlyforgod

postul asta-i facut la misto 100%


"I believe that unarmed truth and unconditional love will have the final word in reality".-Dr. Martin Luther King Jr.
"We must become the change we want to see in the world".-Mohandas Gandhi.
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Vreau un Sfat

scris pe 27 iun 2010 16:53 de McLove

Daca iti place sa ti se spuna "verde-n fata", eu iti spun..

Esti analfabet! Nu ai agatat nici o fata, doar niste pitipoance care nu stiu 2 cuvinte in limba romana si folosesc doar: "au, pu, cu, la, ba"

Incearca sa iti editezi primul post, si poate ai succes la femei.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

AlexAlexAlex

Newbie
1 mesaje

Re: Cum sa-i spun ca o plac?

scris pe 28 iun 2010 11:48 de AlexAlexAlex

Asa sa trec la subiect imi place de o fata,ea e de varsta cu mn m-am mai intalnit cu ea de cateva ori si eu ma simt foarte atras de ea... cum fac sa fie prietena mea?
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Cum sa-i spun ca o plac?

scris pe 28 iun 2010 14:08 de Danny_DaBoss

gandeste-te cu ce ai fi tu interesant in fata ei, sa nu fi plictisitor, sa nu imiti, sa nu fi obsedat si nici rusinos. sa fi tu, increzator in tine, mereu vesel si cu glume in program si bineinteles sa arati bine, aranjat, curat..
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Cum sa-i spun ca o plac?

scris pe 28 iun 2010 15:29 de Bozgoru

As vrea un sfat in legatura cu o fata Se numeste Maria a inceput sa imi placa de ea si nu stiu cum sa ii spun asta ea e mai asa mai rusinoasa nu ii plac baieti istea cine stie ce musculosi dar nici "tarani" din istea prapaditi ( scz de expriesia urata dar ma refer la istea mai nesimtiti ) . Si eu am unblat pana acum cu fete de astea de gasca de astea care iti "spun verde-n fata" stiu asa sa vb cu ea dar nu stiu cum sa ii zic sa vina la intalnire cu mn. Ca na doar e prima data cand unblu cu fete din aste mai timide si vreua un sfat pt asta ca nu vreua sa se termine urat.
eu am inteles 2 lucruri. 1 esti analfabet... si 2. ca tu crezi ca aia nesimtiti sunt uscati..... ceea ce rezulta ca esti retard...
P.S: Per total eu nu jignesc oamenii.. unii pot spune ca unii dintre noi nu dam raspunsuri la intrebarile lor.. ci doar ii jignim... si ii blamam.. dar totusi.. unii oameni nu merita raspunsuri .. ci doar jigniri... jigniri spuse in speranta ca le vom deschide ochii si creierul sub-dezvoltat..
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

20 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate