Cum Sa O cuCeReSc?

Pagina 1 din 1
1

SorinExperT

Senior member
83 mesaje

Cum Sa O cuCeReSc?

scris pe 20 aug 2009 12:03 de SorinExperT

SaLut,Am 16 Ani Si imi plaCe FoaRte Mult De ColeGA Mea De CLasa..Am incercaT de pe la incEputu` lu` 2009 sa ii zic,Dar m-a ReFuZaT.Ea Are PriETen si As Vrea Sa Fiu eu Cu Ea..Imi PuteTi da Un Sfat?am incercat sa o invit sa iasa in oras la plimbare dar mereu am fost refuzat...Aa intretimp a devenit si coleega mea de banca...help.


http://www.facebook.com/pages/Gay-Romania/255105464598047
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Cum Sa O cuCeReSc?

scris pe 20 aug 2009 14:14 de sweety16

SaLut,Am 16 Ani Si imi plaCe FoaRte Mult De ColeGA Mea De CLasa..Am incercaT de pe la incEputu` lu` 2009 sa ii zic,Dar m-a ReFuZaT.Ea Are PriETen si As Vrea Sa Fiu eu Cu Ea..Imi PuteTi da Un Sfat?am incercat sa o invit sa iasa in oras la plimbare dar mereu am fost refuzat...Aa intretimp a devenit si coleega mea de banca...help.


N-ai sanse...las-o balta.Fata te-a mai refuzat de nuj cate ori, are prieten, e clar ca nu-i pl de tine.Deci n-ai ce face.Incearca sa o vezi ca pe o simpla colega de banca si de clasa, ca pe o simpla prietena si nu mai insista.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Cum Sa O cuCeReSc?

scris pe 20 aug 2009 14:49 de simosimina

SaLut,Am 16 Ani Si imi plaCe FoaRte Mult De ColeGA Mea De CLasa..Am incercaT de pe la incEputu` lu` 2009 sa ii zic,Dar m-a ReFuZaT.Ea Are PriETen si As Vrea Sa Fiu eu Cu Ea..Imi PuteTi da Un Sfat?am incercat sa o invit sa iasa in oras la plimbare dar mereu am fost refuzat...Aa intretimp a devenit si coleega mea de banca...help.


Eu nu inteleg un lucru ..ai incercat sa ii zici..sau i-ai zis..?! Ca spui ca ai incercat sa ii zici dar ai fost refuzat..sa inteleg ca i-ai zis si te-a refuzat?! Daca este asa...plus faptul ca are prieten ..nu cred ca ai mari sanse...
Daca tot nu ai stare in legatura cu ea..invit-o la un suc..sau la o plimbare..si vezi ce iese...dar sa nu iti faci prea mari sperante...



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

mandarina

Veteran member
295 mesaje

Re: Re: Cum Sa O cuCeReSc?

scris pe 20 aug 2009 17:01 de mandarina


are prieten normal ca te refuza;

las-o in pace ca o s ate creada stresant
sus

andreiu21

Veteran member
342 mesaje

Re: Re: Re: Cum Sa O cuCeReSc?

scris pe 22 aug 2009 13:27 de andreiu21

Eventual astepti, poate se vor desparti si atnci vii tu cu umarul pe care se poate plange...
SA nu te gandesti la bomba, sau cutit, oricum!



Nevermind!
sus

metaforic

Veteran member
161 mesaje

Re: Re: Re: Re: Cum Sa O cuCeReSc?

scris pe 23 aug 2009 21:29 de metaforic


SA nu te gandesti la bomba, sau cutit, oricum!

Ba ar fi cazul sa se gandeasca, eu unul ii recomand franghia si sapunul.



Nu?
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

38 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate