Cum sa o cuceresc??

Pagina 1 din 1
1

Marutu

Junior member
10 mesaje

Cum sa o cuceresc??

scris pe 18 iul 2009 16:44 de Marutu

Salut am 13 ani.De curand am cunoscut o fata foarte simpatica, shi imi place de ea, momentan are prieten, dar eu simt ca tine la mine, ash vrea sa fie prietena mea, dar nu stiu cum sa o cuceresc, cand vorbesc cu ea pe messenger spun un simplu "Buna" shi "CF?" ea imi raspunde shi asta a fost toata conversatia, nu stiu ce subiect sa deschid, am avut o singura relatie pana la anii acestia (Cam shi cum nu s-ar fii intamplat nmc , fara sa ne tinem de mana fara sa ne sarutam, etc ). Shi multe fete ma refuza shi cred ca este din cauza cosurilor . Va rog ajutati-ma sa o cuceresc pe acea fata shi sa fie prt mea. Va multumesc anticipat .
sus

yOojulia

Senior member
138 mesaje

Re: Ce sa fac ??

scris pe 18 iul 2009 17:09 de yOojulia

Salut am 13 ani.De curand am cunoscut o fata foarte simpatica, shi imi place de ea, momentan are prieten, dar eu simt ca tine la mine, ash vrea sa fie prietena mea, dar nu stiu cum sa o cuceresc, cand vorbesc cu ea pe messenger spun un simplu "Buna" shi "CF?" ea imi raspunde shi asta a fost toata conversatia, nu stiu ce subiect sa deschid, am avut o singura relatie pana la anii acestia (Cam shi cum nu s-ar fii intamplat nmc , fara sa ne tinem de mana fara sa ne sarutam, etc ). Shi multe fete ma refuza shi cred ca este din cauza cosurilor . Va rog ajutati-ma sa o cuceresc pe acea fata shi sa fie prt mea. Va multumesc anticipat .
nu esty cam mic sa te gansesti la fete? dak fata aia are prieten laso` ,gasesteti alta...nu are rost sa te bagi in relatia lor--tu de unde sty ca tine la tn...dak pe mess vb numa buna si ce faci...etc...cosurile nau treba..dak te place , te place asha cum esty...timp .timp si iara timp...si poate o sa fi cu ea...si cu alcineva sigur o sa fi...nu dispera



-
sus

mandarina

Veteran member
295 mesaje

Re: Re: Ce sa fac ??

scris pe 19 iul 2009 20:13 de mandarina

eu zic sa o lasi..are si preten..nu merita..asteapta..ca ai viatza inaite
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Ce sa fac ??

scris pe 22 iul 2009 05:21 de Bozgoru

fetele la varsta asta... daca au prieten vad ianinte si numai inainte si zic ca e e iubirea cea mare. dar asta dureaza f putin. asteapta sa se desparta... si dupa aia sa o intrebi pe langa ,, ce faci,,. ,, ce ai facut azi,, pe nde mergi vara asta? maine ce faci.. diseara ce faci... ,, hai la un suc,, multa bafta !
sus

Marutu

Junior member
10 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce sa fac ??

scris pe 22 iul 2009 11:52 de Marutu

fetele la varsta asta... daca au prieten vad ianinte si numai inainte si zic ca e e iubirea cea mare. dar asta dureaza f putin. asteapta sa se desparta... si dupa aia sa o intrebi pe langa ,, ce faci,,. ,, ce ai facut azi,, pe nde mergi vara asta? maine ce faci.. diseara ce faci... ,, hai la un suc,, multa bafta !
Acum s-a despartit de prt shi nush nici cum sa vb cu ia, etc.
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: Cum sa o cuceresc??

scris pe 22 iul 2009 13:41 de sweetgirl16

Salut am 13 ani.De curand am cunoscut o fata foarte simpatica, shi imi place de ea, momentan are prieten, dar eu simt ca tine la mine, ash vrea sa fie prietena mea, dar nu stiu cum sa o cuceresc, cand vorbesc cu ea pe messenger spun un simplu "Buna" shi "CF?" ea imi raspunde shi asta a fost toata conversatia, nu stiu ce subiect sa deschid, am avut o singura relatie pana la anii acestia (Cam shi cum nu s-ar fii intamplat nmc , fara sa ne tinem de mana fara sa ne sarutam, etc ). Shi multe fete ma refuza shi cred ca este din cauza cosurilor . Va rog ajutati-ma sa o cuceresc pe acea fata shi sa fie prt mea. Va multumesc anticipat .
daca are prieten nu cred ca e bine sa te bagi in relatia lor...asteapta...si poate iti vei vei gasi alta fata.Cat despre cosuri nu cred ca asta e problema daca ea te place nu ar trebui sa ii pese de cosurile tale.Iar daca chiar te deranjeaza mergi la un dermatolog,dar la varsta ta este normal



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: Re: Cum sa o cuceresc??

scris pe 22 iul 2009 13:55 de sweetgirl16

daca are prieten nu cred ca e bine sa te bagi in relatia lor...asteapta...si poate iti vei vei gasi alta fata.Cat despre cosuri nu cred ca asta e problema daca ea te place nu ar trebui sa ii pese de cosurile tale.Iar daca chiar te deranjeaza mergi la un dermatolog,dar la varsta ta este normal
O sa o rog p ExoticDream sa stearga unul dintre mesaje ca am gresit.



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Cum sa o cuceresc??

scris pe 23 iul 2009 01:01 de ExoticDream

O sa o rog p ExoticDream sa stearga unul dintre mesaje ca am gresit.


Done. Maine le sterg si pe acestea doua.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

41 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate