Cum saruti?

Pagina 1 din 3
1   2   3   »

trocaderu'''

Guest

Cum saruti?

scris pe 27 mar 2007 22:14 de trocaderu'''

cum saruti o fata cu limba ,adica cum o misti?
am fost acuzat k nu sarut bn
multumesc !!
sus

the_gogu

Expert member
520 mesaje

Re: cum saruti

scris pe 27 mar 2007 22:53 de the_gogu

cum saruti o fata cu limba ,adica cum o misti?
am fost acuzat k nu sarut bn
multumesc !!


probabil din cauza ca iti faci prea multe griji ca nu stii cum va fi de fiecare data, incearca sa nu te mai stresezi cu intrebarea asta si cand este momentul misca-te dupa instinct, nu este un ghid al sarutului il faci asa cum il simti, fii mai relaxat, spune cum te simti atunci cand saruti, sa nu fii presat mai da putine detalii.
sus

b_26_jug

Newbie
3 mesaje

Re: Re: cum saruti

scris pe 28 mar 2007 20:00 de b_26_jug


bine k mai sunt si oameni seriosi care nu fac misto !!
multumesc pt sfat !



in femei si in frane sa nu ai niciodata incredere
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: cum saruti

scris pe 28 mar 2007 20:10 de ExoticDream


bine k mai sunt si oameni seriosi care nu fac misto !!
multumesc pt sfat !


In general, glumim, nu facem misto decat daca subiectul seamana a aberatie, OK?

In legatura cu problema ta, gasesti mai multe topicuri in sectiunea "Seductie", rasfoieste si tu paginile si o sa vezi, eu am gasit chiar pe prima:

http://www.sexpert.ro/forum/forum_display.php?fid=14&mid=52529&mod=1

P.S. Sa ne spui daca ai mai primit reclamatii! Kisspert te facem!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Cum saruti?

scris pe 28 mar 2007 20:36 de SORIN28

am fost acuzat k nu sarut bn
multumesc !!


Ai fost acuzat? Cat ti-a dat instanta?! De nu i-ai spus ca ea nu stie sa sarute, ca tu defapt esti profesor in sarut si ca ea e cea care nu stie ce-i ala sarut?



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

b_26_jug

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Cum saruti?

scris pe 28 mar 2007 22:36 de b_26_jug

DA,SI ASTA E O SOLUTIE !!


in femei si in frane sa nu ai niciodata incredere
sus

BeyondGirl

Senior member
69 mesaje

Re: Re: Re: Cum saruti?

scris pe 28 mar 2007 23:50 de BeyondGirl

Apropo de sarut, e o scena draguta (sa-i spunem) in "Cruel Intentions".




Don't take it for granted!
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Cum saruti?

scris pe 29 mar 2007 18:32 de Nekunoskuta

cum saruti o fata cu limba ,adica cum o misti?
am fost acuzat k nu sarut bn
multumesc !!


Te-ai gandit ca poate nu e de la limba (sau numai de la limba) problema? Poate deschizi gura prea mult sau deloc, poate saruti prea "umed", poate musti prea tare.

Oricum asta se invata in timp si cand vei intalni o persoana speciala nu o va mai interesa cum saruti. Acestea sunt conceptii de 12-15 ani.



Nimic...
sus

b_26_jug

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Cum saruti?

scris pe 6 apr 2007 23:20 de b_26_jug

Acum am o prietena care nu mi-a reprosat nmc,poate am mai ''evoluat'' sau e mult prea diplomata !! In orice caz,multumesc pt sprijin



in femei si in frane sa nu ai niciodata incredere
sus

nicole

Guest

kiss

scris pe 2 feb 2009 14:57 de nicole

Acum am o prietena care nu mi-a reprosat nmc,poate am mai ''evoluat'' sau e mult prea diplomata !! In orice caz,multumesc pt sprijin

si eu am un prieten ...este cel mai popular baiat din sc..prima data knd mam intalnit q el am crezut k nu o sa stiu sal sarut ...dar totul a decurs de la sine ...si a fost f placut ...un sfat : NU VA MAI INGRIJORATI K NU STITI SA SARUTATI , TOTUL DECURGE DE LA SINE
sus

nicole

Guest

kiss

scris pe 2 feb 2009 14:57 de nicole

Acum am o prietena care nu mi-a reprosat nmc,poate am mai ''evoluat'' sau e mult prea diplomata !! In orice caz,multumesc pt sprijin

si eu am un prieten ...este cel mai popular baiat din sc..prima data knd mam intalnit q el am crezut k nu o sa stiu sal sarut ...dar totul a decurs de la sine ...si a fost f placut ...un sfat : NU VA MAI INGRIJORATI K NU STITI SA SARUTATI , TOTUL DECURGE DE LA SINE
sus

nicole

Guest

kiss

scris pe 2 feb 2009 14:57 de nicole

Acum am o prietena care nu mi-a reprosat nmc,poate am mai ''evoluat'' sau e mult prea diplomata !! In orice caz,multumesc pt sprijin

si eu am un prieten ...este cel mai popular baiat din sc..prima data knd mam intalnit q el am crezut k nu o sa stiu sal sarut ...dar totul a decurs de la sine ...si a fost f placut ...un sfat : NU VA MAI INGRIJORATI K NU STITI SA SARUTATI , TOTUL DECURGE DE LA SINE
sus

nicole

Guest

kiss

scris pe 2 feb 2009 14:57 de nicole

Acum am o prietena care nu mi-a reprosat nmc,poate am mai ''evoluat'' sau e mult prea diplomata !! In orice caz,multumesc pt sprijin

si eu am un prieten ...este cel mai popular baiat din sc..prima data knd mam intalnit q el am crezut k nu o sa stiu sal sarut ...dar totul a decurs de la sine ...si a fost f placut ...un sfat : NU VA MAI INGRIJORATI K NU STITI SA SARUTATI , TOTUL DECURGE DE LA SINE
sus

nicole

Guest

kiss

scris pe 2 feb 2009 14:57 de nicole

Acum am o prietena care nu mi-a reprosat nmc,poate am mai ''evoluat'' sau e mult prea diplomata !! In orice caz,multumesc pt sprijin

si eu am un prieten ...este cel mai popular baiat din sc..prima data knd mam intalnit q el am crezut k nu o sa stiu sal sarut ...dar totul a decurs de la sine ...si a fost f placut ...un sfat : NU VA MAI INGRIJORATI K NU STITI SA SARUTATI , TOTUL DECURGE DE LA SINE
sus

nicole

Guest

kiss

scris pe 2 feb 2009 14:58 de nicole

Acum am o prietena care nu mi-a reprosat nmc,poate am mai ''evoluat'' sau e mult prea diplomata !! In orice caz,multumesc pt sprijin

si eu am un prieten ...este cel mai popular baiat din sc..prima data knd mam intalnit q el am crezut k nu o sa stiu sal sarut ...dar totul a decurs de la sine ...si a fost f placut ...un sfat : NU VA MAI INGRIJORATI K NU STITI SA SARUTATI , TOTUL DECURGE DE LA SINE


sus

marria_ioanna

Senior member
53 mesaje

Re: kiss

scris pe 3 feb 2009 13:40 de marria_ioanna

e adevarat ca cel mai "utilizat" sarut este cel frantuzesc???


Traieste clipa si vei fi fericit:X
sus

steaven

Senior member
60 mesaje

Re: Re: kiss

scris pe 3 feb 2009 14:01 de steaven

asa e ,cel mai utilizat e sarutu frantzuzesc,sarutul frantuzesc e acela pe kre il utilizezi u zi de zi):*:*:*:*


asta e
sus

marria_ioanna

Senior member
53 mesaje

Re: Re: Re: kiss

scris pe 3 feb 2009 14:46 de marria_ioanna

asa e ,cel mai utilizat e sarutu frantzuzesc,sarutul frantuzesc e acela pe kre il utilizezi u zi de zi):*:*:*:*

care e pb ta dak il utilizez sau nu...eu vreau sa aflu parerea unora..nam facut referire la mn



Traieste clipa si vei fi fericit:X
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Cum saruti?

scris pe 3 feb 2009 17:15 de valentine


Oricum asta se invata in timp si cand vei intalni o persoana speciala nu o va mai interesa cum saruti. Acestea sunt conceptii de 12-15 ani.


Asta e cel mai bun raspuns. Dupa o anumita varsta nu mai tii cont ca e sarut frantuzesc, ca tre sa faci cutarica lucru cu limba sau buzele. Pur si simplu va sarutati.
sus

mikinz

Senior member
94 mesaje

Re: Cum saruti?

scris pe 3 feb 2009 23:58 de mikinz

cum saruti o fata cu limba ,adica cum o misti?
am fost acuzat k nu sarut bn
multumesc !!


sa nu fii prea agitat/rapid, fii calm si ia.o usor
eu am primit reprosu asta de la o fata, cand eram eu al inceput.

m.a impins usor si m.a intrebat: -te grabesti?! si dupa m.a saurt ea incet...



"Ironia este felul cel mai rafinat de a expune defectele altora. Dar nu toata lumea are talentul de a manui o treaba atat de gingasa si dificila." (John Locke)
sus

tiby

Veteran member
366 mesaje

Re: Re: Cum saruti?

scris pe 12 feb 2009 22:40 de tiby



sa nu fii prea agitat/rapid, fii calm si ia.o usor
eu am primit reprosu asta de la o fata, cand eram eu al inceput.

m.a impins usor si m.a intrebat: -te grabesti?! si dupa m.a saurt ea incet...


Ce tare cred ca ai fost)Te grabesti?
sus

sergiu

Guest

Re: Cum saruti?

scris pe 22 feb 2009 13:48 de sergiu

bah cautativa fete care sunt la inceput daka draq sa nu sty u sa saruti luativa draq manechine lol thoamne eu din prima am styut
sus

Firefox

Expert member
551 mesaje

Re: Re: Cum saruti?

scris pe 22 feb 2009 16:44 de Firefox


bah cautativa fete care sunt la inceput daka draq sa nu sty u sa saruti luativa draq manechine lol thoamne eu din prima am styut


pai cu manechinu cred ca stiam si eu din prima(pardon.. cu manechina.. ce a putut el (manechinul) sa iti zica ca nu saruti bine.. ce putea sa iti zica.. buze reci? ) apropo in cazul tau functia "girls" nu exista pentru ca nu sti sa scri/sa postezi.. deci prin deducere fara discriminare partenerul tau ideal este mana dreapta. Distractie placuta, ne-a facut placere compania ta insignifianta.



să nu faci PROSTIA să crezi că bărbatul sau femeia sunt mai buni unul decât celălalt.
sus

Gigel

Guest

Re: Re: Cum saruti?

scris pe 21 mar 2009 14:49 de Gigel

bah cautativa fete care sunt la inceput daka draq sa nu sty u sa saruti luativa draq manechine lol thoamne eu din prima am styut

sus

[V]ycky

Guest

Re: Re: Re: Cum saruti?

scris pe 10 apr 2009 22:50 de [V]ycky

man ... singurul lucru kre il jtiu e k totul vine de la sine......asta o auzi de la toti
sus

tiby

Veteran member
366 mesaje

Re: Re: Re: Re: Cum saruti?

scris pe 13 apr 2009 01:06 de tiby

man ... singurul lucru kre il jtiu e k totul vine de la sine......asta o auzi de la toti


sunt cam de aceasi parere
sus

loredana

Guest

sarutul

scris pe 13 apr 2009 01:20 de loredana

sa fim seriosi de la un sarut incepe totul.conteaza mult un sarut
sus

mai conteaza

Guest

Re: Re: Re: cum saruti

scris pe 15 apr 2009 14:00 de mai conteaza

dak nu sarut bn?
sus

dorina

Guest

Re: kiss

scris pe 15 apr 2009 14:03 de dorina


si eu am un prieten ...este cel mai popular baiat din sc..prima data knd mam intalnit q el am crezut k nu o sa stiu sal sarut ...dar totul a decurs de la sine ...si a fost f placut ...un sfat : NU VA MAI INGRIJORATI K NU STITI SA SARUTATI , TOTUL DECURGE DE LA SINE
mersi pt sfat dar tot mie frica
sus

dora

Guest

Re: Re: Re: Re: Cum saruti?

scris pe 15 apr 2009 14:08 de dora

man ... singurul lucru kre il jtiu e k totul vine de la sine......asta o auzi de la toti
si dak nu vine asa am patit stateam ca proasta ce ma fac copiilor k mor?
sus
Pagina 1 din 3
1   2   3   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

25 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate