Freza

Pagina 1 din 2
1   2   »

pentru fete

Guest

Freza

scris pe 15 oct 2007 15:58 de pentru fete

fetelor,dak pe strada vedeti un baiat cu tepi,ce ziceti de el?k e derbedeu,k e pervers...ce parere aveti de el??(eu imi fac creasta,shi tepi in spatele capului)ce parerea ati avea dak ati vedea pe n baiat cu freza asta??shi dak nu var placea,ce freza var placea sa aibe??
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 16:08 de SORIN28

fetelor,dak pe strada vedeti un baiat cu tepi,ce ziceti de el?k e derbedeu,k e pervers...ce parere aveti de el??(eu imi fac creasta,shi tepi in spatele capului)ce parerea ati avea dak ati vedea pe n baiat cu freza asta??shi dak nu var placea,ce freza var placea sa aibe??


Deci, la gramatica care o expui freza nu poate fi mai departe.

Parerea unui baiat: Cand ai fost la frizer, n-ai avut bani decat de tepi



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

pentru fete

Guest

Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 16:26 de pentru fete



Deci, la gramatica care o expui freza nu poate fi mai departe.
nu mam exprimat bn gramatical,nah,dar ati prins ideea macar??
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 16:52 de Ionel

fetelor,dak pe strada vedeti un baiat cu tepi,ce ziceti de el?k e derbedeu,k e pervers...ce parere aveti de el??(eu imi fac creasta,shi
tepi in spatele capului)ce parerea ati avea dak ati vedea pe n baiat cu freza asta??shi dak nu var placea,ce freza var placea sa aibe??

Sper sa nu fiu criticat prea tare ca ma bag in acest subiect.
Fiecare se poarta cum ii e...portul. Totul din atitudinea noastra denota caracterul pe care-l avem. Iar purtarea se face si dupa vremi, iar in aceleasi vremuri si dupa varsta.
Daca esti copil, poti freza de copil, adica o freza copilaroasa. Daca esti matur, te intereseaza alte lucruri mai mult decat freza. Sa nu intelegi ca sunt adeptul sa nu fii ingrijit. Apoi mai depinde si de mediul unde te ... prezinti cu o asemenea freza.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 17:07 de SORIN28


Sper sa nu fiu criticat prea tare ca ma bag in acest subiect.
Fiecare se poarta cum ii e...portul. Totul din atitudinea noastra denota caracterul pe care-l avem. Iar purtarea se face si dupa vremi, iar in aceleasi vremuri si dupa varsta.


Aha, inseamna ca eu de asta ma port mereu tuns scurt de pe la 14 ani iar de la 18 doar periuta. Oare m-am purtat tuns scurt pentru ca am preferat treningul in locul costumului?! Corect, fiecare se poarta cum vrea doar ca nu prea ii inghit pe cei cu plete...si alte chestii(chiar daca eu am cercel in ureche((oare in care?!)). Pentru cel care a deschis subiectul: poarta-te cum vrei, nu baga lumea in sema, aranjeaza-ti parul exact asa cum vrei tu si nu cum vor femeile sau spune lumea



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

stefanoski

Expert member
1927 mesaje

Re: Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 17:57 de stefanoski

loool daca are tepi in cap e derbedeu ?
Atunci la paru meu ce mai sunt ?? cine a vazut poze stie...




http://stefanoski.wordpress.com/
sus

pentru fete

Guest

Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 18:19 de pentru fete

ms moolt de sfat baieti
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 18:26 de baby

fetelor,dak pe strada vedeti un baiat cu tepi,ce ziceti de el?k e derbedeu,k e pervers...ce parere aveti de el??(eu imi fac creasta,shi tepi in spatele capului)ce parerea ati avea dak ati vedea pe n baiat cu freza asta??shi dak nu var placea,ce freza var placea sa aibe??
mey imaginea conteaza mai ales la prima vedere...dak ai tzepi sau parul verde....nah....o baba poate sa arunce cu aghiasma pe tine iar o fata poate sa se "arunce" peste tn... ideea e sa nu pari exagerat cu freza aia...sa fie cool ,trendy si sa te caracterizeze





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

pentru fete

Guest

Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 18:32 de pentru fete

mey imaginea conteaza mai ales la prima vedere...dak ai tzepi sau parul verde....nah....o baba poate sa arunce cu aghiasma pe tine iar o fata poate sa se "arunce" peste tn... ideea e sa nu pari exagerat cu freza aia...sa fie cool ,trendy si sa te caracterizeze

deci la prima intalnire,so aduc la mn aksa sami faca freza??k s anui fie rusine cu mn??
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 18:38 de baby


deci la prima intalnire,so aduc la mn aksa sami faca freza??k s anui fie rusine cu mn??
mey tu iti faci parul cum iti place! da is curioasa cum e freza ta....acum serios....cat de naspa e? sau cum e? doar nu arati k un hamster k sa iti faci atatea griji in privintza parului.....





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

pentru fete

Guest

Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 18:41 de pentru fete

mey tu iti faci parul cum iti place! da is curioasa cum e freza ta....acum serios....cat de naspa e? sau cum e? doar nu arati k un hamster k sa iti faci atatea griji in privintza parului.....
deci cu creasta,shi tepi la spate molti miau spus k imi sta bn.shi moolte la fel..dar stau shi ma gandesc...k nus dastia bulani sami zik in fata k imi sta naspa
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 18:46 de baby

deci cu creasta,shi tepi la spate molti miau spus k imi sta bn.shi moolte la fel..dar stau shi ma gandesc...k nus dastia bulani sami zik in fata k imi sta naspa
dak acea creasta nu e imensa si tepii aia nu-s pana in cer e ok...eu zic k freza asta e ok....mey dak tie iti place....perfect...cui nu ii place sa nu se uite...





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

pentru fete

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 18:50 de pentru fete

dak acea creasta nu e imensa si tepii aia nu-s pana in cer e ok...eu zic k freza asta e ok....mey dak tie iti place....perfect...cui nu ii place sa nu se uite...
pai cresta nu e imensa...faza e k dak paru e mare,dau putin crasta pe spate...shi tepii din sapte dak nus mari nus e aseaza...faz e k dak persoana careia nui palce este exact fata cu care o sa ies la prima intalnire??asta ma framanta..dar vorba ta,cui nui place sa nu se uite
sus

aLINA

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 18:55 de aLINA

pai cresta nu e imensa...faza e k dak paru e mare,dau putin crasta pe spate...shi tepii din sapte dak nus mari nus e aseaza...faz e k dak persoana careia nui palce este exact fata cu care o sa ies la prima intalnire??asta ma framanta..dar vorba ta,cui nui place sa nu se uite

Si totusi, daca cui nui place e exact fata cu care o sa iesi ? Mda...poate sa uita totusi...mai gandeste-te!
GATA!
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 19:08 de baby

pai cresta nu e imensa...faza e k dak paru e mare,dau putin crasta pe spate...shi tepii din sapte dak nus mari nus e aseaza...faz e k dak persoana careia nui palce este exact fata cu care o sa ies la prima intalnire??asta ma framanta..dar vorba ta,cui nui place sa nu se uite
logic! dak te vrea te accepta asa cum esti.....bine dak iti spune frumos k iti trebuie o schimbare nu te supara....si fa-o...





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Re: Re: Freza

scris pe 15 oct 2007 19:24 de Ionel



....Corect, fiecare se poarta cum vrea doar ca nu prea ii inghit pe cei cu plete...si alte chestii(chiar daca eu am cercel in ureche((oare in care?!)). Pentru cel care a deschis subiectul: poarta-te cum vrei, nu baga lumea in sema, aranjeaza-ti parul exact asa cum vrei tu si nu cum vor femeile sau spune lumea

De acord cu tine. Pai tocmai de asta spuneam ca trebuie sa tii cont de vremuri: vremurile pletelor a trecut.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus

Agony

Veteran member
200 mesaje

Re: Freza

scris pe 26 nov 2007 15:12 de Agony

fetelor,dak pe strada vedeti un baiat cu tepi,ce ziceti de el?k e derbedeu,k e pervers...ce parere aveti de el??(eu imi fac creasta,shi tepi in spatele capului)ce parerea ati avea dak ati vedea pe n baiat cu freza asta??shi dak nu var placea,ce freza var placea sa aibe??


Freza nu exprima nimik.Doar cand e naspa si iti sta naspa exprima ca esti un ratat de iti faci asemenea freza .Vezi cum iti sta bine...eu sunt tuns scurt de 1 in parti si la spate; si tepi in sus.Vad ca le place la femele Si mie...



Asculta-ti inima, dar si argoliul caci aceasta poate fi deceptionata...
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Freza

scris pe 27 nov 2007 03:07 de Bozgoru

e legatura are a fii derbedeu cu tepii din cap? iti arat eu derbedei cu tepi in cap... chei... tuns scurt.. la costum... la cravata etc.. nu are legatura... fa-ti parul cum crezi tu ca e bine..
sus

Spyder

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Freza

scris pe 28 nov 2007 08:05 de Spyder



Freza nu exprima nimik.Doar cand e naspa si iti sta naspa exprima ca esti un ratat de iti faci asemenea freza .Vezi cum iti sta bine...eu sunt tuns scurt de 1 in parti si la spate; si tepi in sus.Vad ca le place la femele Si mie...

Conteaza ca si freza sa ti se potriveasca,deoarece exista anumite tipuri de freza kre iti pot face capul mai mare sau te pot face mai slabanog.Sfatul meu ar fi ca cine e asa disperat dupa freza sa mearga la un stilist si sa il consulte.



Pt. mine toate femeile sunt la fel.
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Freza

scris pe 30 nov 2007 01:05 de valentine


Sfatul meu ar fi ca cine e asa disperat dupa freza sa mearga la un stilist si sa il consulte.



Cel mai bun stilist esti tu in fata oglinzi...eu personal nu am foarte mare incredere in asa numitii stilisti ai nostri intrucat sunt cam...necapabili.
Singurul stilist care l-am lasat sa se bage in chelia mea cu foarfeca si cu sfaturi a fost un tip care il cunosc personal si am incredere in el...and you should follow my example
sus

Sweetheart

Guest

Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 24 feb 2008 17:04 de Sweetheart

Pt mn personal freza chiar conteaza la un baiat, mie imi plac baieti ori cu paru pe fata si drept, ori cu tepi mai scurti si facuti cu gust ori cu creasta si cu suvite verzi sau albastre, insa fara sa dea in extrem , sa fie cat de cat decent si sa nu isi puna un tub de gel in cap, exact cum a spus si baby daca creasta nu e imensa si tepii nu-s pana in cer e foarte ok freza
sus

gongutza

Guest

Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 19 apr 2008 02:58 de gongutza




Cel mai bun stilist esti tu in fata oglinzi...eu personal nu am foarte mare incredere in asa numitii stilisti ai nostri intrucat sunt cam...necapabili.
Singurul stilist care l-am lasat sa se bage in chelia mea cu foarfeca si cu sfaturi a fost un tip care il cunosc personal si am incredere in el...and you should follow my example

necapabili???? probabil e un cuvant nou...eu stiam ca ii incapabil...in fine....despre freza...atata timp cat nu ii verdele ala de rosal grup ii ok si dak la fata aia nu ii place freza sa nu se mai oboseasca sa iasa cu tine....dar eu cred k ii ok...(si prietenii aia is cam hanikpati dca iti zic ca iti sta bine asa de florile cucului....good luck
sus

ty

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 19 apr 2008 04:09 de ty


necapabili???? probabil e un cuvant nou...eu stiam ca ii incapabil...



Asa stiam si eu...dar vroiam sa accentuez antonimia fata de cuvantul "capabil"
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 19 apr 2008 05:08 de ExoticDream

vroiam sa accentuez antonimia fata de cuvantul "capabil"


Ma uimesti!!! Ce zici, oracol-stefanoski, el sa fie?!?



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

stefanoski

Expert member
1927 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 19 apr 2008 18:48 de stefanoski



Ma uimesti!!! Ce zici, oracol-stefanoski, el sa fie?!?


cu siguranta, mister xxl



http://stefanoski.wordpress.com/
sus

Balla bobi

Guest

Re: Freza

scris pe 5 sep 2009 11:41 de Balla bobi

da-ti parul de pe ,,,, si ai sa vezi ca....
sus

george

Guest

Re: Re: Freza

scris pe 7 oct 2009 23:45 de george

ma ce draq atata bataie de cap pt freza astuia? nu ai cu cine vorbi si pui aici intrebari cretine...ma doare pe mine in c** de cum iti faci tu freza..du-te tare frate si mai bine lasa freza si du-te la scoala ca la cum scrii mai mult de 4 clase nu ai
sus

Pantera roz

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 18 dec 2009 16:24 de Pantera roz

Mey mie personal mi se pare ok "freaza" ta[cu tepi in spate si creasta] dak p varfurile crestei ai pune putzin colorant roskat ar fi si mai ok adik p mne una m-ar atrace un tip cu o astfel de "freaza" dar sa fie si imbracat corespunzator adik nu ai "freaza" aia si esti in costump bune ar fi penibil
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 18 dec 2009 16:37 de McLove

Mey mie personal mi se pare ok "freaza" ta[cu tepi in spate si creasta] dak p varfurile crestei ai pune putzin colorant roskat ar fi si mai ok adik p mne una m-ar atrace un tip cu o astfel de "freaza" dar sa fie si imbracat corespunzator adik nu ai "freaza" aia si esti in costump bune ar fi penibil

Va dati seama ce mandra e asta de mai sus ca a zis "freaza"? Cred ca a avut orgasm de 3 ori cand a scris.

Esti true fato!

"freaza" ta[cu tepi in spate si creasta]

Exact! Freza ideala pentru o oaie.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

aaaaaaaaaaaa

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Freza

scris pe 16 sep 2010 16:36 de aaaaaaaaaaaa



cu siguranta, mister xxl


eu am creasta.....si sunt la liceu..am 16 ani..fetele de la liceu se uita la mn...........cu privirea aia a lor interesata...asta inseamna ca ele ma plac.........eu sunt boboc...lol
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

13 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate