Help me

Pagina 1 din 1
1

Help

Guest

Help me

scris pe 27 nov 2003 17:52 de Help

Cum ii spun lu o fata ca imi place de ea si o iubesc fara sa stric totul si fara sa fac o impresie proasta si fata sa ma ia in serios si sa nu creada ca glumesc sau chestii de genu asta ...
Si vreau raspunsuri serioase daca se poate
sus

Badboy4u

Newbie
3 mesaje

Re: Help me

scris pe 27 nov 2003 17:55 de Badboy4u

Cum ii spun lu o fata ca imi place de ea si o iubesc fara sa stric totul si fara sa fac o impresie proasta si fata sa ma ia in serios si sa nu creada ca glumesc sau chestii de genu asta ...
Si vreau raspunsuri serioase daca se poate
intr-un decor romantic zi-i ca o iubesti pur si simplu !



asa e bine
sus

Luke

Junior member
29 mesaje

Re: Help me

scris pe 27 nov 2003 19:37 de Luke

Cheam-o la un film, suc, pizza, ce vrei tu... ai grija sa fie un loc propice (adica intim)... Daca ii cumperi un cadou, cu atit mai bine (pt ca vede ca esti baiat fain si bine crescut)... si pur si simplu ii spui ce simti.

Fii pregatit ca ea poate sa nu te creada, sau sa rida de tine... Nici o problema, riscul asta exista oricind. Trebuie sa fii barbat si sa ti-l asumi. Gindeste-te ca e posibil sa traiesti o viata cu regretul ca nu ai intrebat-o ce simte.

Fii sincer si ce va fi, va fi! Nu umbla cu fraze de genul 'hai sa fim amici' si tu de fapt vrei sa i-o pui.

Success !!
sus

Cosmo

Junior member
48 mesaje

Re: Help me

scris pe 28 nov 2003 12:20 de Cosmo

Cum ii spun lu o fata ca imi place de ea si o iubesc fara sa stric totul si fara sa fac o impresie proasta si fata sa ma ia in serios si sa nu creada ca glumesc sau chestii de genu asta ...
Si vreau raspunsuri serioase daca se poate


o floare, imbracat frumos si parfumat, o iei de acasa o duci undeva frumos si intim(recoman
"ceai la cotroceni" intim, penumbra, se sta pe pernitze pe jos unu langa latul..e fain si special TRE' SA VA DESCALTATI ASA CA AI GRIJA LA MIROSUL PICIOARELOR) si esti sincer. restu tine de bafta. asa ca MULTA BAFTA!



...250ml gratis!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

32 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate