Incest

Pagina 1 din 1
1

cristi0191

Newbie
2 mesaje

Incest

scris pe 11 mai 2016 07:29 de cristi0191

Am 55 de ani, sunt din constanta si am un baiat de 25 de ani, locuim doar noi doi intr-un apartament cu doua camere, tatal baiatului nu mai sta cu noi de 5 ani, ne-am despartit din motive mai putin importante pentru cititorii de pe aici. Cu fiul meu fac multe mai ales legat de sex, de doi ani si ceva. Totul a inceput intr-o seara cand eu eram foarte excitata si el nu era acasa, am inceput sa ma masturbez dar intre timp a venit si el, a intrat usor ca nici nu l-am auzit ori eram eu prea concentrata la ce faceam. A intrat si a venit spre sufragerie unde eram eu, eu ma masturbam cu foc intinsa pe canapea cu picioarele larg desfacute, sa oprit in usa si ma privea, eu eram cu ochii inchisi si nu l-am vazut, intre timp el si-a scos p*** din pantaloni si a inceput sa o frece. La un moment dat am deschis ochii si l-am vazut, isi freca p*** energic, a vazut ca ma uitam la el si a tresarit, sa oprit si m-am oprit si eu, i-am zis sa vina la mine, sa se aseze pe canapea langa mine sa vorbim, si-a bagat p*** in pantaloni si sa asezat langa mine. L-am intrebat ce facea, de ce isi freca p*** , el a raspuns ca la excitat foarte tare imaginea cu mine intinsa pe canapea, cracanata si gemetele mele, i-am zis ca e normal sa se intample asta ca sunt femeie dar totusi sunt mama lui. El mi-a raspuns ca sunt o femeie foarte atragatoare si ca ma mai privea cand faceam dus sau cand ma schimbam, si ca isi doreste sa ma sarute, i-am zis ca totusi sunt mama lui si ca nu ar fi normal sa ne sarutam ca doi iubiti, l-am intrebat de prietena lui daca sa culcat cu el, daca o saruta, a zis ca da dar nu arata ca mine, cu fundul mare, cu sanii mari, grasa in partile excitante ale corpului... i-am zis ca ma vede asa pentru ca sunt mama lui iar el a zis ca nu de asta, ca ma iubeste foarte mult si nu se uita la mine ca la mama lui ci ca la o prietena, atunci l-am intrebat ce isi doreste de la mine si mi-a raspuns cu o voce rusinoasa ca se gandeste mereu la mine cum imi da limbi in p**** si ca isi doreste mult sa ma linga in p**** . I-am zis ca sunt mama lui si ca nu e normal sa se intample asa ceva, atunci el a zis ca macar sa-l las sa ma mangaie cu degetele la p**** . M-am gandit putin si i-am zis ca da, doar odata, dar fara sa ma linga, sa luminat tot la fata si mi-a zambit intreband daca poate chiar acum, sa termine el ce am inceput eu... si am zis da, hai s-o facem acum(ma gandeam ca o face si gata, incheie acest gand al lui)m-am intins pe spate in pat, am inchis ochii si mi-am desfacut picioarele, l-am simtit cum tremura de excitare cand mi-am desfacut picioarele, ma atins usor cu degetele pe parul pubian si sa intins usor langa mine, apoi usor sa dus cu degetele spre clitoris si labii, am tresarit cand mi-a atins clitorisul, a inceput sa-mi maseze usor clitorisul, imi placea cum ma mangaia, parca stia cum imi place, incepusem sa ma umezesc intre labii, am simtit cum si-a bagat mana cealalta in pantaloni sa-si scoata p*** , a scos-o si a inceput sa o frece, ma excitase toata intamplarea asta si ma excita foarte bine fiul meu cu degetele lui descurcarete cu lindicul meu, la un moment dat si-a luat degetele si lea lins, cat ma excitase gestul lui. Era transpirat tot, ma masturba si pe mine si pe el, mi-am dus mana la p*** lui cu gandul sa i-o frec, sa se concentreze mai bine la p**** mea, mi-a vazut gestul si mi-a luat mana cu mana lui si a pus-o direct pe p*** lui, era infierbantata si tare, ma facut sa-mi deschid ochii, avea o p*** groasa si carnoasa, cred ca de la mine a mostenit asta ca si eu am niste labii foarte carnoase si groase ca tatal baiatului nu avea ceva iesit din comun in pantaloni. Eram foarte excitata, eram mangaiata de fiul meu si eu ii frecam p*** lui, ma udasem foarte mult, incepusem sa gem si sa nu mai tin cont ca langa mine era fiul meu, ii frecam p*** cu miscari repezi, repezi, el la fel imi freca p**** , se juca cu p**** mea nebuneste, vroiam mai mult si el la fel cu siguranta, i-am spus sa ma linga, nu a ezitat nici o clipa, imediat a ajuns cu limba intre labiile mele, cu limba imi lingea clitorisul si cu doua degete intra in p**** mea, mi-a bagat cealalta mana pe sub rochie sa imi maseze si sanii, ma inebunise de tot, l-am oprit si cu mainile l-am impins in pat, m-am pus peste el in pozitia 69 sa-i sug p*** . Nu am mai rezistat mult si am avut imediat un orgasm foarte excitant pe gura lui, nici el nu a mai rezistat si si-a dat drumul in gura mea pana la ultima picatura de sperma, i-am inghitit sperma cu pofta si cu mult drag, am de gand sa ii simt p*** si in p**** , si in fund.

Va urma(01)



Drumul spre iad e pavat cu intentii bune
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

40 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate