Ma place?

Pagina 1 din 1
1

iamnotastar

Newbie
2 mesaje

Ma place?

scris pe 25 aug 2009 18:56 de iamnotastar

Deci,sunt topit dupa o fata...
Dar nu am curaj sa-i spun si nici nu stiu daca ma place desi sunt tentat sa cred ca da , dar poate fi doar o iluzie.


Cam cum se manifesta?

Pai, ne consideram cei mai buni prieteni si se manifesta cam asa :
Ma pupa , fara un motiv foarte clar (pe obraz desigur) destul de des.
Ma ia de mana , si mergem tinuti de mana pe strada.
Se apleaca des pe umarul meu si ma ia de gat.
Ne imbratisam destul de des :-??
Si mai sunt multe alte lucruri , ma priveste foarte des in ochi , si ma face sa-mi fie frica sa ma uit in ochii ei .
Vorbim mult.Foarte mult chiar..inca de dimineata pana la 3-4-5-6 in zorii celei de-a doua zi.
Este mai mare cu un an ca mine.


nu stiu ce sa mai cred :-?.
Multi mi-au zis ca ma place,multi i-au zis ei ca o plac.
Foarte multa lume crede ca suntem impreuna.Dar nici vorba..

Ca sa nu mai mentionez ca pe telefon are backround o poza cu noi doi.
Pe Hi5 poza ei de profil este tot cu noi doi.

[K detalii neimp : sunt din botosani si am 14 ani.]
sus

mandarina

Veteran member
295 mesaje

Re: Ma place?

scris pe 25 aug 2009 20:47 de mandarina

da deci te adora nu te place

bafta:X
sus

crisexpert

Expert member
514 mesaje

Re: Re: Ma place?

scris pe 25 aug 2009 21:44 de crisexpert

vreau si eu o prietena foarte buna ca asta. am una, m-a refuzat (cred), dar tot buni am ramas, dar nu ma pupa, imbratiseaza si etc prea des.
spune-i ce simti!



De ce e normal ca la 13 ani sa faci sex dar e anormal ca parintii tai sa faca sex?
sus

iamnotastar

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Ma place?

scris pe 25 aug 2009 22:01 de iamnotastar

Mersi pentru pareri , inca mai astept .

Pe langa toate astea , de vreo 2 luni a inceput sa-mi spuna te iubesc in continuu,desigur si eu "returnez" dar nu am facut-o momentan decat ca pentru o prietena foarte buna,desi eu simt mult mai multe
sus

dizzy

Junior member
32 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ma place?

scris pe 25 aug 2009 22:39 de dizzy

Mersi pentru pareri , inca mai astept .

Pe langa toate astea , de vreo 2 luni a inceput sa-mi spuna te iubesc in continuu,desigur si eu "returnez" dar nu am facut-o momentan decat ca pentru o prietena foarte buna,desi eu simt mult mai multe


copilu mai bine dute si vezi daca nu ai primit de la doamna invatatoare lecturi, carti de citit pentru vacanta......fa-ti un bine si citeste-le si nu mai pune intrebari de astea stupide.




afaceri cu carabusi
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Ma place?

scris pe 26 aug 2009 01:47 de dorinda

Deci,sunt topit dupa o fata...
Dar nu am curaj sa-i spun si nici nu stiu daca ma place desi sunt tentat sa cred ca da , dar poate fi doar o iluzie.


Cam cum se manifesta?

Pai, ne consideram cei mai buni prieteni si se manifesta cam asa :
Ma pupa , fara un motiv foarte clar (pe obraz desigur) destul de des.
Ma ia de mana , si mergem tinuti de mana pe strada.
Se apleaca des pe umarul meu si ma ia de gat.
Ne imbratisam destul de des :-??
Si mai sunt multe alte lucruri , ma priveste foarte des in ochi , si ma face sa-mi fie frica sa ma uit in ochii ei .
Vorbim mult.Foarte mult chiar..inca de dimineata pana la 3-4-5-6 in zorii celei de-a doua zi.
Este mai mare cu un an ca mine.


nu stiu ce sa mai cred :-?.
Multi mi-au zis ca ma place,multi i-au zis ei ca o plac.
Foarte multa lume crede ca suntem impreuna.Dar nici vorba..

Ca sa nu mai mentionez ca pe telefon are backround o poza cu noi doi.
Pe Hi5 poza ei de profil este tot cu noi doi.

[K detalii neimp : sunt din botosani si am 14 ani.]




Invit-o in oras, unde vrei tu, la o ora acceptabila, dar ai grija sa n-o duci prea tarziu acasa. O sa vezi si singur daca vrea mai mult decat o simpla prietenie, desi...sunteti cam mici pentru ceva prea serios.
sus

crisexpert

Expert member
514 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ma place?

scris pe 26 aug 2009 22:28 de crisexpert

Mersi pentru pareri , inca mai astept .

Pe langa toate astea , de vreo 2 luni a inceput sa-mi spuna te iubesc in continuu,desigur si eu "returnez" dar nu am facut-o momentan decat ca pentru o prietena foarte buna,desi eu simt mult mai multe
nu te rusina sa ii spui ce simti! Daca va spuneti te iubesc si etc ce mai faceti voi eu ma gandesc ca puteti vorbi despre ORICE. Desi, sunteti cam mici. Insa nu zic ca-i rau sa ai mai mult decat o prietena la 14 ani. Doar sa nu va apucati de sex



De ce e normal ca la 13 ani sa faci sex dar e anormal ca parintii tai sa faca sex?
sus

dana

Guest

Re: Ma place?

scris pe 11 sep 2009 18:46 de dana

deci yo cred ca ori te faci ca nu crezi ori iti e frica.
CLAR FATA TE PLACEdoar ca noua fetelor nu ne place sa facem primul pas pentru ca normal este ca baiatul sa faca first stepdeci ,,,,,,,,,,,,,prin urmare ea asteapta sa -i spui odata ca o iubesti .S i nu sta mult p ganduri
sus

crisexpert

Expert member
514 mesaje

Re: Re: Ma place?

scris pe 11 sep 2009 21:09 de crisexpert

deci yo cred ca ori te faci ca nu crezi ori iti e frica.
CLAR FATA TE PLACEdoar ca noua fetelor nu ne place sa facem primul pas pentru ca normal este ca baiatul sa faca first stepdeci ,,,,,,,,,,,,,prin urmare ea asteapta sa -i spui odata ca o iubesti .S i nu sta mult p ganduri
te-ai trezit si tu acum
daca avea un esec probabil venea sa ne spuna;cred ca i-a spus si acum se giugiuleste cu ea



De ce e normal ca la 13 ani sa faci sex dar e anormal ca parintii tai sa faca sex?
sus

metaforic

Veteran member
161 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Ma place?

scris pe 12 sep 2009 07:24 de metaforic



copilu mai bine dute si vezi daca nu ai primit de la doamna invatatoare lecturi, carti de citit pentru vacanta......fa-ti un bine si citeste-le si nu mai pune intrebari de astea stupide.


Copilu` nu te-a intrebat nimic. De ce ii raspunzi? Nu cred ca a intrat pe forum ca sa-l insulte "lumea mai mare" din simplul motiv ca ei aveau ca unica ocupatie masturbatul (sau telenovelele si papusile in cazul fetelor) cand erau de varsta lui.
Singurele comentarii care isi au locul sunt cele scrise de dana si mandarina, in rest numai tampenii.
Sa luam spre exemplu

desi...sunteti cam mici pentru ceva prea serios.

dorinda, te-as ruga sa ne spui si noua cati ani ai de esti asa mare si ce "cevauri prea serioase" faci tu si nu pot si cei mai nevinovati sa faca. Unde mai pui ca a spus deja ca sta pana dimineata cu ea si tu ii spui sa nu o duca prea tarziu acasa.
Oricum la 14 ani nu mai e copil.

Nu va sufar nici pentru o secunda. Sunteti genul de persoane care aveti in clipboard insulte pregatite pentru aia mai mici. Abia asteptati sa vina unul care e mai mic de ani sa i-o spuneti voi pe aia cu invatatoarea. Macar asa aveti si voi odata impresia de superioritate. Mi-ar fi rusine daca mi-ati fi cunostinte.



Nu?
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma place?

scris pe 12 sep 2009 15:42 de SORIN28


Copilu` nu te-a intrebat nimic. De ce ii raspunzi?

Ba piticanie...dar tu de ce raspunzi de aiurea? Faci pe altu copil cand tu nici macar nu ai invatat sa-ti stergi mucii.


Nu cred ca a intrat pe forum ca sa-l insulte "lumea mai mare" din simplul motiv ca ei aveau ca unica ocupatie masturbatul (sau telenovelele si papusile in cazul fetelor) cand erau de varsta lui.

Nu ma prostule, a intrat pe forum, a intrebat ceva si lumea a raspuns...fiecare dupa gandirea lui



Singurele comentarii care isi au locul sunt cele scrise de dana si mandarina, in rest numai tampenii.

Prerea ta dobitoaca si de om prost crescut doar pe baza cartilor si fara nici o legatura cu viata reala



Sa luam spre exemplu

Mai bine te-ai da pe tine insusi exemplu la rubrica...Asa NU...



dorinda, te-as ruga sa ne spui si noua cati ani ai de esti asa mare si ce "cevauri prea serioase" faci tu si nu pot si cei mai nevinovati sa faca. Unde mai pui ca a spus deja ca sta pana dimineata cu ea si tu ii spui sa nu o duca prea tarziu acasa.

Prostule...la 14 ani este un copil...pedofilule(sa-ti explic cuvantul? )
Si sa moara ma-ta ca la ti-ai lasa fiica de 14 ani sa se futa? Esti prost ba...si un vierme gandeste mai mult ca tine




Nu va sufar nici pentru o secunda. Sunteti genul de persoane care aveti in clipboard insulte pregatite pentru aia mai mici. Abia asteptati sa vina unul care e mai mic de ani sa i-o spuneti voi pe aia cu invatatoarea. Macar asa aveti si voi odata impresia de superioritate. Mi-ar fi rusine daca mi-ati fi cunostinte.

Ufff...stii cat ma doare ca nu ma suferi....sunt plin e lacrimi
Bostane...esti mai prost decat prevede legea... m-as pisa pe tine si ti-as da foc sa stiu sigur ca altii ca tine nu se mai nasc



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

metaforic

Veteran member
161 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma place?

scris pe 13 sep 2009 12:33 de metaforic


Ba piticanie...dar tu de ce raspunzi de aiurea? Faci pe altu copil cand tu nici macar nu ai invatat sa-ti stergi mucii.

Eu nu-mi sterg mucii, eu mi-i suflu in ciorba ta.


Nu ma prostule, a intrat pe forum, a intrebat ceva si lumea a raspuns...fiecare dupa gandirea lui

mda, gandire...


Prerea ta dobitoaca si de om prost crescut doar pe baza cartilor si fara nici o legatura cu viata reala

Carti, stii tu ce-s alea?
Asa e... ca sa stii ce e viata adevarata trebuie sa mergi la cersit in Italia altfel nu stii tu cum merg treburile cu adevarat. Dar nu-i nimic, te am pe tine sorina sa-mi explici cum e cu viata asta ca eu nu stiu, eu am crescut doar cu cartile.




Mai bine te-ai da pe tine insusi exemplu la rubrica...Asa NU...

Exact, asa NU, mai bine o nulitate ca Sorina.



Prostule...la 14 ani este un copil...pedofilule(sa-ti explic cuvantul? )

Cuvantul adolescent este prea lung pentru vocabularul tau? Ori te-ai fixat pe pedofili acum? Sa stii ca mereu am crezut ca ai fost fututa in c** cand erai mica.
Si sa moara ma-ta ca la ti-ai lasa fiica de 14 ani sa se futa?

Nu, sa invie mata. Copiii mei vor avea intotdeauna libertatea sa faca ce vor dori, la 14 ani oricum vor fi de cel putin 2 ori mai inteligenti decat tine.

Esti prost ba...si un vierme gandeste mai mult ca tine

Normal, eu nu gandesc mult. Tu probabil gandesti mai mult... pentru tine e mai greu..



Ufff...stii cat ma doare ca nu ma suferi....sunt plin e lacrimi
Bostane...esti mai prost decat prevede legea... m-as pisa pe tine si ti-as da foc sa stiu sigur ca altii ca tine nu se mai nasc

nu te flata domnisoara, ca nu ma refeream la tine cand am zis ca nu sufar lumea. Pe tine nu am cum sa nu te sufar, e ca si cum as fi suparat pe o pubela sau un sac de gunoi pentru ca tu asta esti... gunoi!




Nu?
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma place?

scris pe 13 sep 2009 13:28 de SORIN28


Eu nu-mi sterg mucii, eu mi-i suflu in ciorba ta.


mda, gandire...


Carti, stii tu ce-s alea?
Asa e... ca sa stii ce e viata adevarata trebuie sa mergi la cersit in Italia altfel nu stii tu cum merg treburile cu adevarat. Dar nu-i nimic, te am pe tine sorina sa-mi explici cum e cu viata asta ca eu nu stiu, eu am crescut doar cu cartile.




Exact, asa NU, mai bine o nulitate ca Sorina.



Cuvantul adolescent este prea lung pentru vocabularul tau? Ori te-ai fixat pe pedofili acum? Sa stii ca mereu am crezut ca ai fost fututa in c** cand erai mica.

Nu, sa invie mata. Copiii mei vor avea intotdeauna libertatea sa faca ce vor dori, la 14 ani oricum vor fi de cel putin 2 ori mai inteligenti decat tine.

Normal, eu nu gandesc mult. Tu probabil gandesti mai mult... pentru tine e mai greu..



nu te flata domnisoara, ca nu ma refeream la tine cand am zis ca nu sufar lumea. Pe tine nu am cum sa nu te sufar, e ca si cum as fi suparat pe o pubela sau un sac de gunoi pentru ca tu asta esti... gunoi!



Ce dulce esti



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

45 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate