Nu stiu sa sarut cu limba!!!

Pagina 1 din 1
1

Glamour

Newbie
7 mesaje

Nu stiu sa sarut cu limba!!!

scris pe 19 aug 2009 20:15 de Glamour

Buna!
sunt Andreea si am 15 ani
sunt o tipa destul de dragutza(zic eu)..........multi baieti au vrut sa fie cu mn........da pe majoritatea i-am refuzat din cauza k sunt mai timida:d.............acum a inceput sa-mi treaca timiditatea)asa k am inceput sa accept
sa am pr..etc.........
am avut cam vreo 10-15 prieteni dar de toti m-am despartit din cauza k nu stiu sa sarut cu limba.......unii au zis k ma invata ei si k nu e o rusine asta dar nu am acceptat:|

va rog ziceti-mi si mie cum sa-mi misc limba cand sarut!!!plz
va rog explicati-mi si mie cum se saruta cu limba k nu vreau sa raman fara pr.......sa'i pierd pe toti!!!!!
help me!!!!

daca doriti sa ma ajutati puteti sa-mi raspundeti aici !!!va rog ajutati-ma!!!



gl@mour
sus

leppflops17

Veteran member
198 mesaje

Re: mi se intampla cv grav!!!!!ajutor...........

scris pe 19 aug 2009 22:30 de leppflops17

Buna!
sunt Andreea si am 15 ani
sunt o tipa destul de dragutza(zic eu)..........multi baieti au vrut sa fie cu mn........da pe majoritatea i-am refuzat din cauza k sunt mai timida:d.............acum a inceput sa-mi treaca timiditatea)asa k am inceput sa accept
sa am pr..etc.........
am avut cam vreo 10-15 prieteni dar de toti m-am despartit din cauza k nu stiu sa sarut cu limba.......unii au zis k ma invata ei si k nu e o rusine asta dar nu am acceptat:|

va rog ziceti-mi si mie cum sa-mi misc limba cand sarut!!!plz
va rog explicati-mi si mie cum se saruta cu limba k nu vreau sa raman fara pr.......sa'i pierd pe toti!!!!!
help me!!!!

daca doriti sa ma ajutati puteti sa-mi raspundeti aici !!!va rog ajutati-ma!!!


Te apropii de pensionare si nu stii sa saruti cumva?

De ce esti totusi atat de nerabdatoare? Crezi k noi ne'am nascut invatzatzi aici? Crezi k pe parintii nostrii i'a invatat cineva CEVA?

Fiecare saruta in stilul lui propriu si personal. Se invata la primul sarut si se adapteaza la persoana. Cum "unii au zis ca te invatza ei", inseamna ca ei deja stiu ca TU nu stii sa saruti. Deci nu au ce sa iti reproseze - chestii de genu "nu stii sa saruti". Si chiar daca ar face'o, ar fi niste nesimtiti in primul rand; in al doilea rand, de ce e o rusine sa nu stii sa saruti?

Cine s'a nascut invatzat, DOAMNE SFINTE???

Unele fete de aici isi pun probleme REALE de genu "sangerez, am ramas insarcinata, fac avort, am o boala venerica, etc."... Iar tu nu poti dormi noaptea ca nu stii sa saruti?

Relaxeaza'te! Sarutatul ar trebui sa fie cea mai mica problema a ta!



leppflops17 BumbleBee.

Let me sign!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Nu stiu sa sarut cu limba!!!

scris pe 20 aug 2009 02:28 de ExoticDream

Buna!
sunt Andreea si am 15 ani
sunt o tipa destul de dragutza(zic eu)..........multi baieti au vrut sa fie cu mn........da pe majoritatea i-am refuzat din cauza k sunt mai timida:d.............acum a inceput sa-mi treaca timiditatea)asa k am inceput sa accept
sa am pr..etc.........
am avut cam vreo 10-15 prieteni dar de toti m-am despartit din cauza k nu stiu sa sarut cu limba.......unii au zis k ma invata ei si k nu e o rusine asta dar nu am acceptat:|

va rog ziceti-mi si mie cum sa-mi misc limba cand sarut!!!plz
va rog explicati-mi si mie cum se saruta cu limba k nu vreau sa raman fara pr.......sa'i pierd pe toti!!!!!
help me!!!!

daca doriti sa ma ajutati puteti sa-mi raspundeti aici !!!va rog ajutati-ma!!!


Vezi ca de maine iti voi plimba subiectul nu pe curcubeu (acolo te descurci tu fara sa lasi IDuri pe forum), ci la sectiunea "Adolescenta" sau "Seductie", nu de alta, dar nu mi se pare ca problema ta cea grava tine de sanatate....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

the_gogu

Expert member
520 mesaje

Re: Re: Nu stiu sa sarut cu limba!!!

scris pe 20 aug 2009 11:50 de the_gogu



dar nu mi se pare ca problema ta cea grava tine de sanatate....




de ce te bagi tu? poate stie fata ce stie...

oricum...pana sa muti topicul a fost ea a fost mai rapida ca tine si a deschis un topic nou
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

35 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate