prietena mea...

Pagina 1 din 1
1

marius0406

Newbie
3 mesaje

prietena mea...

scris pe 7 apr 2004 00:24 de marius0406

prietena mea ma roaga de ceva timp sa-i ofer o partida de sex in grup; eu as dori sa-i indeplinesc aceasta dorinta, insa nu cred ca as gasi vreun baiat dispus sa accepte acest gen de... aventura; daca suntetzi din bucuresti, dragutzi, discreti, curatzi si fara inhibitii, va rog sa-mi raspoundeti; rog seriozitate...



p.s. sa aveti atza rupta, obligatoriu...




the world is so small...
sus

anyahsa

Senior member
130 mesaje

Re: prietena mea...

scris pe 7 apr 2004 00:35 de anyahsa

prietena mea ma roaga de ceva timp sa-i ofer o partida de sex in grup; eu as dori sa-i indeplinesc aceasta dorinta, insa nu cred ca as gasi vreun baiat dispus sa accepte acest gen de... aventura; daca suntetzi din bucuresti, dragutzi, discreti, curatzi si fara inhibitii, va rog sa-mi raspoundeti; rog seriozitate...



p.s. sa aveti atza rupta, obligatoriu...



Esti sigur ca ai putea face sex cu prietena ta si cu inca un tip? S-ar putea sa va afecteze relatia in viitor... in rau...



Well, you're either lovers or you're wanting to be lovers or you're trying not to be lovers so you can be friends, but any way you look at it, sex is always looming in the picture like a shadow, like an undertow.
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: prietena mea...

scris pe 7 apr 2004 01:29 de Aluka

prietena mea ma roaga de ceva timp sa-i ofer o partida de sex in grup; eu as dori sa-i indeplinesc aceasta dorinta, insa nu cred ca as gasi vreun baiat dispus sa accepte acest gen de... aventura; daca suntetzi din bucuresti, dragutzi, discreti, curatzi si fara inhibitii, va rog sa-mi raspoundeti; rog seriozitate...



p.s. sa aveti atza rupta, obligatoriu...



Pe prietena ta o cheama Vasile?
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: prietena mea...

scris pe 7 apr 2004 19:10 de ExoticDream

prietena mea ma roaga de ceva timp sa-i ofer o partida de sex in grup; eu as dori sa-i indeplinesc aceasta dorinta, insa nu cred ca as gasi vreun baiat dispus sa accepte acest gen de... aventura; daca suntetzi din bucuresti, dragutzi, discreti, curatzi si fara inhibitii, va rog sa-mi raspoundeti; rog seriozitate...



p.s. sa aveti atza rupta, obligatoriu...



Eu zic sa nu. Depinde cat de mult tii la relatia voastra. Stiu cupluri care au facut asta dupa ani buni de casnicie reusita si pe urma s-au despartit (ea s-a dus aiurea dupa femei,el a ramas singur intrebandu-se daca a meritat).

Inca un exemplu: negroteiul Aly de la BigBrother a zic ca si el i-a facut cadou prietenei pe care o iubea la nebunie un sex in 3 (ei+1,a doua zi n-a putut suporta ideea si a parasit-o.Acum a trecut un an si el tot singur este.

Alegerea iti apartine!Eu as zice sa gasiti alte metode de amuzament.....mai intra si tu intr-un SexShop,ia o jucarioara,ceva....



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

prietena mea...

scris pe 8 apr 2004 02:52 de inuendo

Marfa...ma tenteaza...da-mi mesaj si discutam...dar trebuie sa vad poza...si eu o sa dau poza normal....dar...de ce esti tu dispus sa o faci?
asta nu inteleg...tu intelegi?
Ma rog e treaba voastra...poate ne intalnim si vorbim prin romana la un ceai...sau o cafea.,,



Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

no name

Guest

Re: prietena mea...

scris pe 26 aug 2004 14:26 de no name

prietena mea ma roaga de ceva timp sa-i ofer o partida de sex in grup; eu as dori sa-i indeplinesc aceasta dorinta, insa nu cred ca as gasi vreun baiat dispus sa accepte acest gen de... aventura; daca suntetzi din bucuresti, dragutzi, discreti, curatzi si fara inhibitii, va rog sa-mi raspoundeti; rog seriozitate...

Esti dispus sa o vezi pe prietena ta cum geme cand o face cu altu??? sa o vezi cum il mangaie si altele daca da atunci dai bici da mai bine te gandesti de 3 ori inainte sa cauti pe cineva poate ii place mai mult cu o face celalalt poate te da la o parte in acele momente cand o face cu el chiar vrei asta??? mai bine ai cauta sa faci altceva cu jucarii sau jucati roluri dar nu asta.Parerea mea tu oricum faci ce vrei.Succes!



p.s. sa aveti atza rupta, obligatoriu...

sus

no name

Guest

Re: Re: prietena mea...

scris pe 26 aug 2004 14:32 de no name

Esti dispus s-o auzi cum geme cand o face cu altu si tu sa privesti??? sau cum il mangaie sau poate face si sex oral cu el.Mai bine ai incerca altceva jucarii erotice roluri (stapana si sclavu) catuse altceva .Dar daca esti dispus s-o vezi cum face sex cu altu atunic fa-i pe plac este treaba ta.Succes!!
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Re: Re: prietena mea...

scris pe 26 aug 2004 17:34 de Ionel

Esti dispus s-o auzi cum geme cand o face cu altu si tu sa privesti??? sau cum il mangaie sau poate face si sex oral cu el.Mai bine ai incerca altceva jucarii erotice roluri (stapana si sclavu) catuse altceva .Dar daca esti dispus s-o vezi cum face sex cu altu atunic fa-i pe plac este treaba ta.Succes!!

Mai, nu mai deranjati mortii! Nu stiu ce aveti: dati niste raspunsuri la intrebari puse cu multe luni in urma. Poate ca cel care l-a scris s-a si mutat din tara. Daca aveti ceva interesant pe subiectul respectiv, deschideti altul, daca nu cititi-le pe cele vechi si lasati-le sa doarma.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

38 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate