Prima prietena

Pagina 1 din 1
1

razvy2o1o

Newbie
3 mesaje

Prima prietena

scris pe 30 nov 2010 21:46 de razvy2o1o

Salut am 14 ani si imi place foarte mult o fata dar problema e ca eu pana acum nu am mai avut nici o prietena si mam gandit ca asta ar putea determinao sa nu vrea sa fie cu mie(ca nu stiu sa sarut sau alte chestii).Cu ea ma inteleg destul de bine dar ce ar trbui sa fac? Repet nu am mai avut vreo prietena deci...
sus

Firefox

Expert member
551 mesaje

Re: Prima prietena

scris pe 30 nov 2010 23:02 de Firefox

Salut am 14 ani si imi place foarte mult o fata dar problema e ca eu pana acum nu am mai avut nici o prietena si mam gandit ca asta ar putea determinao sa nu vrea sa fie cu mie(ca nu stiu sa sarut sau alte chestii).Cu ea ma inteleg destul de bine dar ce ar trbui sa fac? Repet nu am mai avut vreo prietena deci...

1- o inviti la o intalnire..
2- vezi sa nu intri in friend zone..
Toate cele bune..



să nu faci PROSTIA să crezi că bărbatul sau femeia sunt mai buni unul decât celălalt.
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Prima prietena

scris pe 1 dec 2010 00:08 de Leroy

Pai, lucrurile astea nu prea se discuta pe net, nu te poate invata nimeni cum sa te comporti cu o fata, asta de fapt poti sa cauti si pe google dar depinde de personalitatea si aspectul fizic al fiecaruia...
Poate tipei aleia cu care vrei sa fii ii place un anumit tip de gandire, de baiat deci nu-ti garanteaza nimeni nimic pe aici...



Festina Lente !
sus

razvy2o1o

Newbie
3 mesaje

Re: Prima prietena

scris pe 1 dec 2010 10:19 de razvy2o1o

Stiu dar... dar totusi ea ma pupa pe obraza cand ne intalnim vorbeste cu mine...si m-am interesat si nu are pe altu(deocamdata).
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Prima prietena

scris pe 1 dec 2010 22:36 de Leroy

Atunci, baga-te in seama cu ea, cauta subiectele comune si discuta-le, invit-o undeva unde stii ca ii place, vezi daca are vreo activitate ce i-ar placea sa o faca cu tine, un biliard, un tenis de masa, poate are vreun local favorit, la un film poate, o ocazie ceva...
Vezi daca raspunde cum trebuie la invitatiile tale si atunci iti dai seama de mai multe...



Festina Lente !
sus

razvy2o1o

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: Prima prietena

scris pe 3 dec 2010 10:54 de razvy2o1o

ok o sa incerc
sus

drooz

Veteran member
156 mesaje

Re: Prima prietena

scris pe 6 dec 2010 23:46 de drooz

Salut am 14 ani si imi place foarte mult o fata dar problema e ca eu pana acum nu am mai avut nici o prietena si mam gandit ca asta ar putea determinao sa nu vrea sa fie cu mie(ca nu stiu sa sarut sau alte chestii).Cu ea ma inteleg destul de bine dar ce ar trbui sa fac? Repet nu am mai avut vreo prietena deci...
incearca sa conversezi cat mai mult cu ea , cum a zis si cnv mai sus invito la o prajitura un suc etc .apoi acolo nu incepeti sa vb despre scoala ce a mancat etc (discutii plictisitoare) aratai ca esti interesat de ea ,intreabo ce ii place .. etc etc si dezvoltati voi un subiect .

da ce ea trebuie sa stie ca tu nu ai avut nicio prietena? ciocu mic si joc de glezne hai ca o sa fie bine



jhon
sus

nickname

Senior member
87 mesaje

Re: Re: Prima prietena

scris pe 15 dec 2010 12:26 de nickname

am impresia ca esti deja in friend zone. (ai zis ca te intelegi bine cu ea) Ea nu trebuie sa stie ca n-ai mai avut nici o prietena.
sus

iAndreo

Senior member
75 mesaje

Re: Re: Re: Prima prietena

scris pe 17 dec 2010 21:53 de iAndreo

Off:Ah,imi aduc si eu aminte de prima mea prietena....

Nu ne tineam de mana, nu ne sarutam.... era perfect

On: Nu trebuie sa-i spui ca nu ai mai avut prietena pana acum , incearca sa fii natural . O sa iti aduci aminte peste cativa ani ....de aceasta prima ta prietena ,si o sa razi de tine ,cum fac eu acum de mine



Intra si tu
http://andreo92.blogspot.com
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

31 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate