Sarutul

Pagina 1 din 1
1

déjÃ

Guest

Sarutul

scris pe 11 nov 2004 21:49 de déjÃ

cred ca s-a mai scris despre acest subiect..dar...raspunde cine vrea si cum vrea, ca intodeauna de altfel...
e bine sa saruti un boy chiar la prima intalnire?...sunt sigura ca vor fi raspunsuri diverse.deci, va rog sa veniti cu argumente referitoare la raspuns...


Editat de ExoticDream pe 9 iul 2011 03:26
sus

bebe

Veteran member
322 mesaje

Re: sarutul

scris pe 11 nov 2004 22:33 de bebe

cred ca s-a mai scris despre acest subiect..dar...raspunde cine vrea si cum vrea, ca intodeauna de altfel...
e bine sa saruti un boy chiar la prima intalnire?...sunt sigura ca vor fi raspunsuri diverse.deci, va rog sa veniti cu argumente referitoare la raspuns...

Nu.



Sexul e ca un leac.
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: sarutul

scris pe 12 nov 2004 00:13 de nemesis

cred ca s-a mai scris despre acest subiect..dar...raspunde cine vrea si cum vrea, ca intodeauna de altfel...
e bine sa saruti un boy chiar la prima intalnire?...sunt sigura ca vor fi raspunsuri diverse.deci, va rog sa veniti cu argumente referitoare la raspuns...


La prima intalnire? Depinde de intalnire si depinde de baiat...

Tu vrei sa-l saruti, stiind ca nu este bine intotdeauna si vrei de la noi argumente in plus pentru una sau cealalta din variante...

Vrei sa stii si ce-i un sarut, ce poate simboliza el?



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

déjÃ

Guest

Re: Re: sarutul

scris pe 12 nov 2004 21:07 de déjÃ

nu inteleg de ce va complicati?...v-am intrebat doar daca e bine ca doi sa se sarute de la prima intalnire...nu ma refer la faptul ca fata sa sara pe el..asta in nici un caz..dar, daca el incearca..ea sa-l sarute pe obraz sau..nu?
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: sarutul

scris pe 13 nov 2004 02:34 de nemesis

nu inteleg de ce va complicati?...v-am intrebat doar daca e bine ca doi sa se sarute de la prima intalnire...nu ma refer la faptul ca fata sa sara pe el..asta in nici un caz..dar, daca el incearca..ea sa-l sarute pe obraz sau..nu?


In opinia mea, sarutul ar trebui sa apara atunci cand esti "sigura" (atentie! ghilimemele reprezinta un relativ implicit) pe sentimentele tale, pe ceea ce vrei... Eu, ca baiat, as face acest gest, de la prima intalnire, doar in cazul in care sentimentele, sunt... coplesitoare. Dar nu toti procedeaza asa...
"Sarutul" pe obraz din partea ta este o alternativa excelenta.
Dar, repet, depinde de ceea ce simtiti amandoi! Nu sunt adeptul limitelor de dragul moralei, dar better safe then sorry!



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

Aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: sarutul

scris pe 13 nov 2004 14:33 de Aluka



Eu, ca baiat, as face acest gest, de la prima intalnire, doar in cazul in care sentimentele, sunt... coplesitoare. Dar nu toti procedeaza asa...



sigur nu procedeaza asa!tu esti unicul,originalul si nimeni pe lumea asta nu vrea sa iti ia locul!vei ramane nemesis-ul anului,mileniului..!Vei ramane minunea lumii de care totzi ne minunam in timp ce ne caram cruci dupa crucioamne fereshte!


sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: sarutul

scris pe 13 nov 2004 20:21 de nemesis




sigur nu procedeaza asa!tu esti unicul,originalul si nimeni pe lumea asta nu vrea sa iti ia locul!vei ramane nemesis-ul anului,mileniului..!Vei ramane minunea lumii de care totzi ne minunam in timp ce ne caram cruci dupa crucioamne fereshte!




Adevarat... a inviat!
Amin



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

déjÃ

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: sarutul

scris pe 13 nov 2004 22:05 de déjÃ

sper sa nu deviati IARA de la subiect..cum am vazut ca se obisnuieste pe acest forum...mersi pt raspunsuri si astept in continuare...nu e nimic personal..dupa cum am mai spus-o..odata
sus

déjÃ

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: sarutul

scris pe 13 nov 2004 22:05 de déjÃ

sper sa nu deviati IARA de la subiect..cum am vazut ca se obisnuieste pe acest forum...mersi pt raspunsuri si astept in continuare...nu e nimic personal..dupa cum am mai spus-o..odata
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: sarutul

scris pe 15 nov 2004 00:34 de nemesis




sigur nu procedeaza asa!tu esti unicul,originalul si nimeni pe lumea asta nu vrea sa iti ia locul!vei ramane nemesis-ul anului,mileniului..!Vei ramane minunea lumii de care totzi ne minunam in timp ce ne caram cruci dupa crucioamne fereshte!




Posturile tale, incep sa semene tot mai mult, cu "Adoratia Magilor" lui Botticelli...
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

26 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate