Sunt indragostit de o fata

Pagina 1 din 1
1

Ionica_16

Newbie
2 mesaje

Sunt indragostit de o fata

scris pe 26 feb 2010 23:03 de Ionica_16

imi este rusine sa ii spun ca o iubesk ca daka pozte ma refuza o cunosk demult si ne intlegem destul de bn dar eu as vrea sa fiu cu ea ca o iubesk, mult va rog sa ma ajutati plss oare pot sa o cuceresk?





ionica
sus

sgc

Guest

Re: sunT indragostit de o fata

scris pe 26 feb 2010 23:19 de sgc

imi este rusine sa ii spun ca o iubesk ca daka pozte ma refuza o cunosk demult si ne intlegem destul de bn dar eu as vrea sa fiu cu ea ca o iubesk, mult va rog sa ma ajutati plss oare pot sa o cuceresk?


da
sus

Ionica_16

Newbie
2 mesaje

Re: Re: sunT indragostit de o fata

scris pe 26 feb 2010 23:54 de Ionica_16

vreau mai multe rasp , sa imi spuneti cum sa vb cu ea


ionica
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: sunT indragostit de o fata

scris pe 27 feb 2010 00:31 de ThT

vreau mai multe rasp , sa imi spuneti cum sa vb cu ea

Imi vine rau cand vad in ce fel scrii.Ai lipsit de la toate orele de romana



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

andreiu21

Veteran member
342 mesaje

Re: Re: Re: Re: sunT indragostit de o fata

scris pe 27 feb 2010 01:11 de andreiu21


Imi vine rau cand vad in ce fel scrii.Ai lipsit de la toate orele de romana

N-a lipsit neaparat, dar e mai "k0oL" sa scrii asa
Apropo, sunt doar ironic.



Nevermind!
sus

ionica_16

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: sunT indragostit de o fata

scris pe 27 feb 2010 12:21 de ionica_16

no ma ajuitati si pe mn ce conteaza cum am scris?x(
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunT indragostit de o fata

scris pe 27 feb 2010 12:37 de Danny_DaBoss

pai da-ne mai multe detalii... va cunoasteti de cat timp, sunteti impreuna, in ce stadiu.. va tineti de mana sau ceva mai mult, va sarutati si sunteti impreuna tot timpul ... etc.. detaliaza.. nu am de unde sa ghicesc.. eu pot sa iti spun da, zii ca o iubesti si poate sa pice total prost..

ea cum se comporta cu tine ? tine la tine ? etc...
sus

ionica_16

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunT indragostit de o

scris pe 27 feb 2010 16:29 de ionica_16

da ne cunoastem de mult timp,dar nu sumtem impreuna , inainte eram aproape tot timpu impreuna.Nush daka tine la mn dar de multe ori venea la mn sa iesim pe afar....
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Sunt indragostit de o fata

scris pe 28 feb 2010 01:30 de ExoticDream

imi este rusine sa ii spun ca o iubesk ca daka pozte ma refuza o cunosk demult si ne intlegem destul de bn dar eu as vrea sa fiu cu ea ca o iubesk, mult va rog sa ma ajutati plss oare pot sa o cuceresk?




Vezi ca iti voi muta subiectul la rubrica "Seductie"! Tu mai ai pana la sex cu fata aceea....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Sunt indragostit de o fata

scris pe 2 mar 2010 02:34 de Bozgoru

imi este rusine sa ii spun ca o iubesk ca daka pozte ma refuza o cunosk demult si ne intlegem destul de bn dar eu as vrea sa fiu cu ea ca o iubesk, mult va rog sa ma ajutati plss oare pot sa o cuceresk?


mda.. habar n-ai ce ineamna sa iubesti daca zici ca o iubesti dinainte sa fi cu ea... [pai cucereste-o cu gesturi frumoase... invit-o in oras.. la un suc la o plimbare in parc la film.. la o iesire cu mai multi prieteni ai tai la o distratie comuna si ai grija de ea.. fa in asa fel incat sa iesi in evidenta..
sus

onlyforgod

Veteran member
398 mesaje

Re: Re: Sunt indragostit de o fata

scris pe 2 mar 2010 06:20 de onlyforgod

fii barbat, n-ai nimic de pierdut , daca te refuza nu-i tragedie tragi invataturile si mergi mai departe...mai sunt nspe mii de fete


"I believe that unarmed truth and unconditional love will have the final word in reality".-Dr. Martin Luther King Jr.
"We must become the change we want to see in the world".-Mohandas Gandhi.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Sunt indragostit de o fata

scris pe 2 mar 2010 11:02 de compot

imi este rusine sa ii spun ca o iubesk ca daka pozte ma refuza o cunosk demult si ne intlegem destul de bn dar eu as vrea sa fiu cu ea ca o iubesk, mult va rog sa ma ajutati plss oare pot sa o cuceresk?




In primul rand nu ai motiv sa iti fie rusine te cunoaste, o cunosti. Incearca sa o inviti undeva, fa-o sa se simta bine dupa care fii tare si spune-i ce simti pt. ea si ce vrei de la ea. Nici un eventual refuz nu va fiu rau pt. ca asta te va face sa te gandesti la alta fata, poate una si mai buna care te merita.



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

26 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate