Timid!

Pagina 1 din 2
1   2   »

Kiss

Guest

Timid!

scris pe 22 mar 2010 18:48 de Kiss

Deci ... sunt baiat si am 15 ani . Nu am mai avut o prietema pana acum . Dar mi sa pus ''pata''pe o fata si imi place de ea la nebunie .
Vorbeste, glumeste cu mine . Facem majoritatea lucrurilor impreuna .
Fata este cu u an mai cica ca mine , si este cu un baiat .

Eu ma gandeam ca , dupa ce se desparte de acel baiat , sa ma bag eu pe fir . Dar problema la mine este urmatoarea :
- nu stiu sa sarut o fata ( ma refer sa o sarut cu limba ) . Am tot auzit si vazut majoritatea baietilor facand lucru asta , dar eu nu stiu cum sa procedez . ( eu inteleg mai greu asa ca nu va suparati daca va cer ca imi detaliati mai mult )
- nu prea am acel tupeu ( fiind la prima experienta ... nam ce sa zic .
- imi este frica sa ii spun fetei ca nu stiu sa sarut cu limba , dupa aia ma mai fac si de ras .

Deci .... ajutatima cu niste sfaturi , va roooog .
sus

one_boy

Guest

Re: :(( Timid

scris pe 22 mar 2010 18:50 de one_boy

Am fost asa de atent incat am gresit numele la expeditor , dar oricum ....
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: :(( Timid

scris pe 22 mar 2010 19:30 de ThT

Postul tau mi-a adus aminte de o melodie http://www.trilulilu.ro/emmalicurici/83363e9fdfc640

Sa revenim,cum este scris si in enorm de multe topic-uri cu numele "Primul Sarut","Sarut frantuzesc",nu-ti mai fa atatea griji.Fata nu va avea de unde stii ca tu nu ai sarutat niciodata in viata pentru ca fiecare persoana saruta altfel.Nu-ti ramane decat sa te relaxezi si sa nu fii stresat in fata ei datorita acestei probleme.Apropo,daca are prieten,eu nu ti-as propune sa te bagi peste ei.Nu este frumos sa faci asa ceva,gandeste-te cum ai reactiona tu daca cineva ti-ar sufla iubita.Bafta



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: :(( Timid

scris pe 22 mar 2010 20:09 de Psyche

Deci ... sunt baiat si am 15 ani . Nu am mai avut o prietema pana acum . Dar mi sa pus ''pata''pe o fata si imi place de ea la nebunie .
Vorbeste, glumeste cu mine . Facem majoritatea lucrurilor impreuna .
Fata este cu u an mai cica ca mine , si este cu un baiat .

Eu ma gandeam ca , dupa ce se desparte de acel baiat , sa ma bag eu pe fir . Dar problema la mine este urmatoarea :
- nu stiu sa sarut o fata ( ma refer sa o sarut cu limba ) . Am tot auzit si vazut majoritatea baietilor facand lucru asta , dar eu nu stiu cum sa procedez . ( eu inteleg mai greu asa ca nu va suparati daca va cer ca imi detaliati mai mult )
- nu prea am acel tupeu ( fiind la prima experienta ... nam ce sa zic .
- imi este frica sa ii spun fetei ca nu stiu sa sarut cu limba , dupa aia ma mai fac si de ras .

Deci .... ajutatima cu niste sfaturi , va roooog .



totul trebuie sa fie spontan.nu-ti face griji,candva ai sa razi ca ai simtit teama asta.
nu trebuie sa-ti folosesti "limba" din prima. "pupici" clasici,apropiere de buze si apoi doar iti deschizi usor gura si .. lingi!



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: :(( Timid

scris pe 22 mar 2010 20:26 de McLove


nu trebuie sa-ti folosesti "limba" din prima. "pupici" clasici,apropiere de buze si apoi doar iti deschizi usor gura si .. lingi!

Am nevoie de o "proba".

Ai vazut ce simplu e?! Trebuie doar sa ai incredere in tine. Acum, sper totusi sa nu ma omoare Psyche.


Revenind la problema principala: are prieten. Se iubesc? Sunt de mult timp impreuna?
Nu trebuie sa astepti, trebuie doar sa "lupti" pentru ea.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

the_boy

Guest

Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 22 mar 2010 21:11 de the_boy


Revenind la problema principala: are prieten. Se iubesc? Sunt de mult timp impreuna?
Nu trebuie sa astepti, trebuie doar sa "lupti" pentru ea.


Da are prieten ( da , sunt impreuna de vreo luna si ceva ) dar astept momentul despartiri .
sus

the_boy

Guest

Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 22 mar 2010 21:14 de the_boy

Prietenul asta al ei are un spate bine aranjat ( daca ma intelegi ) adica oricine are probleme cu el ... are probleme cu alti . De asta zic sa astept , pentru moment , tot ce pot face e sa sper si sa port discuti peste discuti ( sa nu intrerup legatura facuta - daca ma intelegi - )
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 22 mar 2010 21:49 de Psyche

Prietenul asta al ei are un spate bine aranjat ( daca ma intelegi ) adica oricine are probleme cu el ... are probleme cu alti . De asta zic sa astept , pentru moment , tot ce pot face e sa sper si sa port discuti peste discuti ( sa nu intrerup legatura facuta - daca ma intelegi - )


nici nu e asta o solutie,nu te gandi la asa ceva.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

the_bo

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 22 mar 2010 21:55 de the_bo



nici nu e asta o solutie,nu te gandi la asa ceva.


pai atunci spunemi alta solutie .

PS: la mine problema cea mai mare e ca NU stiu sa sarut o fata -cu limba- deoareec nu am mai avut vreo ocazie din asta .
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 22 mar 2010 23:37 de compot

PS: la mine problema cea mai mare e ca NU stiu sa sarut o fata -cu limba.


N-as prea crede ca asta este problema ta "cea mai mare"....

Nu am mai avut o prietema pana acum.


Pe asta claseaza-o pe primul loc.
Daca o rezolvi pe asta, va fi mai usor sa le rezolvi si pe celelalte



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 23 mar 2010 01:30 de Psyche



pai atunci spunemi alta solutie .

PS: la mine problema cea mai mare e ca NU stiu sa sarut o fata -cu limba- deoareec nu am mai avut vreo ocazie din asta .


eu am un fetis cu virgini si neexperimentati,as propune o demonstratie.
dar dupa cum am spus,buze si liimba..putin! putina LIMBA! nu o indesi,te joci cu ea.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 23 mar 2010 01:47 de ursaru



eu am un fetis cu virgini si neexperimentati,as propune o demonstratie.
dar dupa cum am spus,buze si liimba..putin! putina LIMBA! nu o indesi,te joci cu ea.
ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea implini! ..glumesc..
legat de problema ta...fa-ti si tu o prietena ,nu o mai astepta pe respectiva sa se desparta de ala,si problema sarutului o sa se rezolve ,o sa ai tu cine sa experimentezi



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 23 mar 2010 14:30 de McLove

Deci, cum se saruta?

the_boy, asta nu te invata nimeni, pentru ca nu e nimic de invatat. O sa ne descurcam noi... trebuie sa existe cineva cu suflet bun, sa ne arate si noua!




Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

the_boy

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 23 mar 2010 14:39 de the_boy

DAR ... de abia am reusit sa ma aproapii de acesta fata .

Cum sa agat alta fata ?
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Ti

scris pe 23 mar 2010 14:54 de McLove

DAR ... de abia am reusit sa ma aproapii de acesta fata .

Cum sa agat alta fata ?

Prea repede schimbi fetele astea...

Deci, sa inteleg ca nu iubesti pe nimeni... vrei sa pupi si sa... pupi!

Pai, atunci, daca vrei asta, alege si tu o.. persoana careia ii plac lucrurile astea. Din pacate... costa!



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

the_boy

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(

scris pe 23 mar 2010 15:13 de the_boy




Deci, sa inteleg ca nu iubesti pe nimeni... vrei sa pupi si sa... pupi!

Pai, atunci, daca vrei asta, alege si tu o.. persoana careia ii plac lucrurile astea. Din pacate... costa!


Ba da ... o iubesc pe fata asta care are prieten . Vreau sa fiu cu ea dupa ce se desparte de asta
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 23 mar 2010 18:50 de valentine



eu am un fetis cu virgini si neexperimentati



sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 23 mar 2010 19:55 de Psyche







no judgement,please



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 23 mar 2010 21:04 de ExoticDream



Da are prieten ( da , sunt impreuna de vreo luna si ceva ) dar astept momentul despartiri .


Mda.... probabil nu vei avea mult de asteptat.... La fel se va intampla si cu "relatia" voastra, bla, bla, bla.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

servetel

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 24 mar 2010 02:46 de servetel




no judgement,please


hai sa ne intalnim
sus

the_boy

Guest

Re: :(( Timid

scris pe 25 mar 2010 15:37 de the_boy

Gata ... sa terminat ''relatia lor'' .

Akuam e singura ... asa ca ... datimi si mie niste idei
sus

the_boy

Guest

Re: Re: :(( Timid

scris pe 25 mar 2010 18:39 de the_boy

help

Cineva ?
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 25 mar 2010 18:57 de Psyche

help

Cineva ?


ce mai astepti?
da-i inalnire,nu preciza nimic de "amoruri" si la sfarsit o conduci acasa si o saruti,e clasic



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 25 mar 2010 19:02 de valentine

Nu stiu cat de recomandata e treaba cu "o saruti pur si simplu". Bine, inteleg ca sunt mai kinderi si la ei e totul o joaca, dar totusi...daca tipei respective nu ii place baiatul nici cat negru sub unghie? Sunt mai grele combinatiile astea decat par
sus

the_boy

Guest

Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 25 mar 2010 19:52 de the_boy



ce mai astepti?
da-i inalnire,nu preciza nimic de "amoruri" si la sfarsit o conduci acasa si o saruti,e clasic


Da e o solutie , dar sta in alta comuna ) , cum sa o conduc acasa ?
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 25 mar 2010 20:09 de McLove



ce mai astepti?
da-i inalnire,nu preciza nimic de "amoruri" si la sfarsit o conduci acasa si o saruti,e clasic

Mda...

Sincer, ce simtiti cand "cuceriti" o fata, dupa ce ea tocmai a suferit o despartire, dupa atatia ani? E clar ca ea "cade" in bratele tale, si dupa 3 zile realizeaza ca a facut o greseala.

Cica, avem si noi un orgoliu...



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 25 mar 2010 22:38 de Psyche



Da e o solutie , dar sta in alta comuna ) , cum sa o conduc acasa ?


au venit si timpurile insorite(in sfarsit).cat de departe trebuie sa fie o comuna de alta? o dupamiaza de plimbare,mersul pe jos te face sa dormi bine noaptea.
si altfel voi cum va vedeti?
sau daca ar fi sa exclud total asta,cand va luati ramas bun la sfarsitul intalnirii.
sau in mijlocul discutiilor,o privesti drept in ochi un minut fara sa spui nimic si fara sa raspunzi la intrebarea "ce ai?"(incerci sa nu pari ticnit),o iei de mana incet si te apropii de ea. daca-ti raspunde si mai vrea,e a ta



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 25 mar 2010 22:40 de Psyche



au venit si timpurile insorite(in sfarsit).cat de departe trebuie sa fie o comuna de alta? o dupamiaza de plimbare,mersul pe jos te face sa dormi bine noaptea.
si altfel voi cum va vedeti?
sau daca ar fi sa exclud total asta,cand va luati ramas bun la sfarsitul intalnirii.
sau in mijlocul discutiilor,o privesti drept in ochi un minut fara sa spui nimic si fara sa raspunzi la intrebarea "ce ai?"(incerci sa nu pari ticnit),o iei de mana incet si te apropii de ea. daca-ti raspunde si mai vrea,e a ta


stai putin! am uitat ca nu ai curajul sa te avanti spre un lung sarut cu limba.
dai o "pupa" mai intai. si dupa aceea vine totul de la sine.doar n-o fi un critic care sa stea sa-ti analizeze saruturile..fiecare om saruta diferit(si tine de sincronizare un sarut bun). fi spontan,fa ce simti in momentul ala.
si apoi,o sa mergi saltand pe drum acasa lingandu-ti palmele



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 25 mar 2010 22:54 de McLove

In loc sa va speriati de primul contact sexual, voi va speriati de un pupat neinsemnat.

Nu trebuie neaparat sa o pupi la prima intalnire, poate ea vrea sa te cunoasca, sau... sa vada cum te comporti. Sau, poate treceti imediat peste cativa pasi.

Oricum, intalniti-va!

PS: sincronizare? parca suntem la dans pe perechi. "Scoate limba", "baga limba", "auch, dintele!"



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(( Timid

scris pe 25 mar 2010 22:59 de Psyche

In loc sa va speriati de primul contact sexual, voi va speriati de un pupat neinsemnat.

Nu trebuie neaparat sa o pupi la prima intalnire, poate ea vrea sa te cunoasca, sau... sa vada cum te comporti. Sau, poate treceti imediat peste cativa pasi.

Oricum, intalniti-va!

PS: sincronizare? parca suntem la dans pe perechi. "Scoate limba", "baga limba", "auch, dintele!"


da .. sincronizarea mi se pare o chestie importanta,ca si in timpul actului sexual.
ar suna porcos sau prostesc sa explic cat de neplacuta poate fi o gura mai mare decat a ta si o limba la fel.
sau pur si simplu,poate unii oameni saruta intr-un ritm(sau asa patesc eu) si celalalt iti da "contre"



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

15 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate