Exotic?

Pagina 1 din 1
1

BpT

Guest

Exotic?

scris pe 14 apr 2010 07:06 de BpT

Pot sa stiu si eu de ce mi-ai sters contul?
sus

bpt

Guest

Re: Re: Exotic?

scris pe 14 apr 2010 14:08 de bpt

Urat din partea ei,nici macar bunul simt sa raspunda nu-l are.
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Exotic?

scris pe 14 apr 2010 15:50 de baby

Pot sa stiu si eu de ce mi-ai sters contul?


ati facut rele pe forum ?





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Exotic?

scris pe 14 apr 2010 23:12 de SORIN28

Pot sa stiu si eu de ce mi-ai sters contul?

Ba, din cate stiu eu, Exotic nu prea poate sa-ti stearga contul.

Daca ar avea "puterea" asta, l-a sters pentru ca : ori esti analfabet ori retardat.
Eu cred ca totusi nu-ti mai stii parola de la cont
Urat din partea ei,nici macar bunul simt sa raspunda nu-l are.

Tu sa spui sar'mana ca ti-am raspuns eu



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Exotic?

scris pe 14 apr 2010 23:29 de ExoticDream

Pot sa stiu si eu de ce mi-ai sters contul?


Urat din partea ei,nici macar bunul simt sa raspunda nu-l are.


In primul rand, cred ca normal ar fi fost sa spui cine esti si abia apoi sa ma iei la rost. Presupun ca vorbesc cu ThT, din ceea ce zic "scriptele".

In al doilea rand, optiunea de a sterge un cont o are DOAR adminul (sper ca in viitor sa putem face si noi asta, pentru mai multa... flexibilitate) si asta doar in cazul in care persoana "dauneaza grav sanatatii forumului", ceea ce nu cred ca s-a intamplat in cazul tau (avem cativa "clienti" in coada de asteptare in acest sens, dar daca nici ei nu au atins limita suportabilitatii sefilor, nu ai avea de ce sa te temi... si sa acuzi).

In al treilea rand, daca esti ThT, eu iti vad in continuare contul ca fiind activ, probabil ti-ai uitat parola sau ai schimbat-o din greseala (tu sau.... cineva din preajma ta).

In al patrulea, dar nu cel din urma rand, eu te-as sfatui sa te adresezi mai respectuos moderatorilor nostri, nu te lua dupa persoane care nu mai au demult tangenta cu realitatea, nu suntem supusi austrieci si nu avem program de lucru normat aici, suntem niste useri ca si voi, care fac munca asta din placere si in masura in care timpul o permite. Nu lipsa bunului simt m-a impiedicat sa-ti raspund instantaneu, ci simplul si omenescul fapt ca abia acum am intrat pe forum pe ziua de azi.

In concluzie.... take it easy altadata, iar in privinta parolei, daca nu ti-o amintesti, scrie-i un mesaj adminului si roaga-l sa-ti atribuie alta.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

sgc

Guest

Re: Re: Re: Exotic?

scris pe 14 apr 2010 23:47 de sgc

Urat din partea ei,nici macar bunul simt sa raspunda nu-l are.
tu gresesti, pt. ca te-ai intins la glume cu madame bantea si cu iustin galeru, pe forum. ramane sa alegi robi, daca le permiti glumele, de fapt, obraznicia, in continuare, sau ii arzi, urat de tot.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Exotic?

scris pe 15 apr 2010 00:03 de ExoticDream

tu gresesti, pt. ca te-ai intins la glume cu madame bantea si cu iustin galeru, pe forum. ramane sa alegi robi, daca le permiti glumele, de fapt, obraznicia, in continuare, sau ii arzi, urat de tot.


Sincer, atat mie, cat si multora dintre cei de pe forum ne este MILA de tine. In mod evident, judecand dupa simptomele afisate de ani de zile, candva in trecut ai suferit un soc care ti-a dat peste cap psihicul si de atunci toate se incurca in mintea ta. Poate ca in vremurile tale bune ai avut un IQ rezonabil, pacat insa ca de la soc incoace iti folosesti neuronii chinuiti facand tot felul de conexiuni IMAGINARE intre persoane care ti-au intersectat existenta reala si useri de pe diferite forumuri, bazandu-te doar pe simpla alegere a nickului. Ca sa intelegi, de exemplu, ai nimerit aici din intamplare si ai gasit un user pe nume Sorin; cum probabil ai cunoscut un anumit personaj real Sorin Iustin nu stiu cum, ai asociat cele doua identitati intr-una, crezand ca sunt una si aceeasi persoana! De aici toate aberatiile pe care le insiri la nesfarsit peste tot, de aduci lumea la disperare si nu mai este nici macar amuzant.

Problemele psihice nu sunt o joaca, ar trebui sa te tratezi (nu, nu glumesc), desi sunt aproape convinsa ca ai un diagnostic. Daca nu ai dovedi lipsa de respect fata de userii forumului si nu ai insulta dupa cum bate vantul in mintea ta bantuita de fantome, te-am ignora pur si simplu, insa adeseori depasesti masura, poluezi aiurea topicurile, oamenii s-au plans ca din cauza ta discutiile se indeparteaza de subiect, drept pentru care suntem nevoiti sa luam masuri.

Eu zic sa te potolesti. Noi, cei de aici, nu suntem cunostintele tale, nu avem habar cine esti in viata reala si nu ne intereseaza, dupa cum nici tu nu ne cunosti, desi ai impresia ca dosarele tale despre noi contin date reale! In ceea ce ma priveste, numele "Bantea" nu-mi spune absolut nimic, rezolva-ti conflictele cu persoanele din viata REALA, noi nu suntem vinovati ca ai trecut printr-un divort sau ca ai necazuri la munca.

Sunt convinsa ca am scris degeaba, dar.... am zis ca din cand poate este util sa-ti amintesc care este ADEVARUL, chiar daca tu traiesti in lumea ta imaginara. Nu ne dorim sa ajungem sa-ti interzicem acccesul aici, dar incearca sa nu mai sari calul chiar atat de des.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

sgc

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Exotic?

scris pe 15 apr 2010 00:12 de sgc



Sincer, atat mie, cat si multora dintre cei de pe forum ne este MILA de tine. In mod evident, judecand dupa simptomele afisate de ani de zile, candva in trecut ai suferit un soc care ti-a dat peste cap psihicul si de atunci toate se incurca in mintea ta. Poate ca in vremurile tale bune ai avut un IQ rezonabil, pacat insa ca de la soc incoace iti folosesti neuronii chinuiti facand tot felul de conexiuni IMAGINARE intre persoane care ti-au intersectat existenta reala si useri de pe diferite forumuri, bazandu-te doar pe simpla alegere a nickului. Ca sa intelegi, de exemplu, ai nimerit aici din intamplare si ai gasit un user pe nume Sorin; cum probabil ai cunoscut un anumit personaj real Sorin Iustin nu stiu cum, ai asociat cele doua identitati intr-una, crezand ca sunt una si aceeasi persoana! De aici toate aberatiile pe care le insiri la nesfarsit peste tot, de aduci lumea la disperare si nu mai este nici macar amuzant.

Problemele psihice nu sunt o joaca, ar trebui sa te tratezi (nu, nu glumesc), desi sunt aproape convinsa ca ai un diagnostic. Daca nu ai dovedi lipsa de respect fata de userii forumului si nu ai insulta dupa cum bate vantul in mintea ta bantuita de fantome, te-am ignora pur si simplu, insa adeseori depasesti masura, poluezi aiurea topicurile, oamenii s-au plans ca din cauza ta discutiile se indeparteaza de subiect, drept pentru care suntem nevoiti sa luam masuri.

Eu zic sa te potolesti. Noi, cei de aici, nu suntem cunostintele tale, nu avem habar cine esti in viata reala si nu ne intereseaza, dupa cum nici tu nu ne cunosti, desi ai impresia ca dosarele tale despre noi contin date reale! In ceea ce ma priveste, numele "Bantea" nu-mi spune absolut nimic, rezolva-ti conflictele cu persoanele din viata REALA, noi nu suntem vinovati ca ai trecut printr-un divort sau ca ai necazuri la munca.

Sunt convinsa ca am scris degeaba, dar.... am zis ca din cand poate este util sa-ti amintesc care este ADEVARUL, chiar daca tu traiesti in lumea ta imaginara. Nu ne dorim sa ajungem sa-ti interzicem acccesul aici, dar incearca sa nu mai sari calul chiar atat de des.

nu te-am bagat in seama, in subiectul acesta. in eventualitatea ca n-ai observat. rezuma-te la a vorbi in numele tau si-al lui iustin, din acest moment. voi doi faceti un intreg in obraznicia cu care abordati, in raspunsuri, pana si persoane cu varsta apropiata de cea a tatilor vostri. parca aveai alta treaba la ora asta sa-i spui iubitului ca te-ai f**** cu cumnatul. vezi-ti de gunoiul din viata ta alina maria bantea, si nu te mai infoia ca o pupaza jumulita, la mine.
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Exotic?

scris pe 15 apr 2010 00:19 de SORIN28

Sincer, atat mie, cat si multora dintre cei de pe forum ne este MILA de tine.

Te rog frumos...nu ma baga la gramada.
Sa nu confundam mila cu greata/scarba.
Sa nu confundam vitamina C cu Diazepam



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Exotic?

scris pe 15 apr 2010 00:24 de ExoticDream

nu te-am bagat in seama, in subiectul acesta. in eventualitatea ca n-ai observat. rezuma-te la a vorbi in numele tau si-al lui iustin, din acest moment. voi doi faceti un intreg in obraznicia cu care abordati, in raspunsuri, pana si persoane cu varsta apropiata de cea a tatilor vostri. parca aveai alta treaba la ora asta sa-i spui iubitului ca te-ai f**** cu cumnatul. vezi-ti de gunoiul din viata ta alina maria bantea, si nu te mai infoia ca o pupaza jumulita, la mine.


Esti IREMEDIABILA DUSA!!!!!!!!! Regret, dar acum voi face curatenie....! Nu mai bate campii, toata lumea a inteles cum stau lucrurile cu tine. Ma faci sa-mi pierd timpul. (A propos, n-am nici un cumnat!)

Hai noapte buna!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

sgc

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Exotic?

scris pe 15 apr 2010 00:27 de sgc


Te rog frumos...nu ma baga la gramada.
Sa nu confundam mila cu greata/scarba.
Sa nu confundam vitamina C cu Diazepam
niste bicarbonat de sodiu pt. tine, si-un pic de soricioaica, sau verde de paris. ai vreo problema baietzash. nooo, tu esti mare smecher. asa ti se pare tie.
sus

sgc

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Exotic?

scris pe 15 apr 2010 00:37 de sgc



Esti IREMEDIABILA DUSA!!!!!!!!! Regret, dar acum voi face curatenie....! Nu mai bate campii, toata lumea a inteles cum stau lucrurile cu tine. Ma faci sa-mi pierd timpul. (A propos, n-am nici un cumnat!)

Hai noapte buna!
stiu ca n-ai niciun cumnat, d-aia nici n-a pus nimeni, vreo baza reala pe descrierea personajelor tale in subiectul respectiv, ci pe fapte, in sine. cu certitudine noi doua nu ne-am aflat si nici nu ne vom afla vreodata la stadiul de relationare, care sa mi te faca suficient de agreabila pt. buna ziua sau noapte buna. te-ai straduit sa mi fii dezagreabila. si esti. nu te obliga nimeni sa pierzi vreun timp cu mine.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

18 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate