Guest!!!!!!!!!

Pagina 1 din 2
1   2   »

SebySeBitza

Veteran member
496 mesaje

Guest!!!!!!!!!

scris pe 19 oct 2011 19:40 de SebySeBitza

Bun sa o luam cu inceputul, sunt vreo 2-3 persoane a.k.a Guest au poluat vreo 5-6 topicuri cu tampeniile lor, intru pe forum vreu sa vad ce discutii noi mai sunt si ce vad...niste spermatozoizi fara nume care nu au ce face la scoala si intra pe forum sa abereze ca idiotii...daca se poate sa se rezolve.

Argumentati cu PRO si CONTRA.
Rog seriozitate si cei 7 ani de acasa.


Editat de SebySeBitza pe 19 oct 2011 20:41


Sa spargem gheata!
Sa traim viata!!!
sus

girls2

Veteran member
196 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 19 oct 2011 21:15 de girls2

Bun sa o luam cu inceputul, sunt vreo 2-3 persoane a.k.a Guest au poluat vreo 5-6 topicuri cu tampeniile lor, intru pe forum vreu sa vad ce discutii noi mai sunt si ce vad...niste spermatozoizi fara nume care nu au ce face la scoala si intra pe forum sa abereze ca idiotii...daca se poate sa se rezolve.

Argumentati cu PRO si CONTRA.
Rog seriozitate si cei 7 ani de acasa.
Bine mai era acum 2-3 luni,cand nu puteau posta.

sus

SebySeBitza

Veteran member
496 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 19 oct 2011 21:28 de SebySeBitza

Bine mai era acum 2-3 luni,cand nu puteau posta.

Mda...acum 2-3 luni nici nu stiam de server



Sa spargem gheata!
Sa traim viata!!!
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 19 oct 2011 22:01 de ThT

Mda...acum 2-3 luni nici nu stiam de server

Daca nu ar fii ei nu ar mai posta nimeni.Userii vechi precum Valentine,Sorin,Dre,Psyche si altii deja s-au saturat de prostiile pe care le debiteaza unii zi de zi.Inainte altfel era forumul asta...



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

SebySeBitza

Veteran member
496 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 19 oct 2011 22:22 de SebySeBitza


Daca nu ar fii ei nu ar mai posta nimeni.Userii vechi precum Valentine,Sorin,Dre,Psyche si altii deja s-au saturat de prostiile pe care le debiteaza unii zi de zi.Inainte altfel era forumul asta...
Chiar daca nu stiu pe nici unul dintre ei, asta ar fi unul dintre putinele site-uri de genul asta, daca spui tu ca mai sunt 3-4 oameni destepti si 30 de idioti atunci la ce mai sta deschis forumul asta?



Sa spargem gheata!
Sa traim viata!!!
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 19 oct 2011 22:36 de ThT

Chiar daca nu stiu pe nici unul dintre ei, asta ar fi unul dintre putinele site-uri de genul asta, daca spui tu ca mai sunt 3-4 oameni destepti si 30 de idioti atunci la ce mai sta deschis forumul asta?

Crezi ca intereseaza pe cineva daca se posteaza sau nu?Conteaza doar ca acolo jos apar 30 de useri "GUEST" online care sunt disperati ca au penisul mic si apeleaza la kkt-urile de reclame de pe bannere.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

SebySeBitza

Veteran member
496 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 19 oct 2011 22:43 de SebySeBitza


Crezi ca intereseaza pe cineva daca se posteaza sau nu?Conteaza doar ca acolo jos apar 30 de useri "GUEST" online care sunt disperati ca au penisul mic si apeleaza la kkt-urile de reclame de pe bannere.
Sa inteleg ca asta e singurul rol al acestui forum? Marirea penisului? Ca la faza cu sfaturile cu 5 useri si 50 de capre (Guest) atunci am nimerit pe un site gresit



Sa spargem gheata!
Sa traim viata!!!
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 19 oct 2011 22:51 de ThT

Sa inteleg ca asta e singurul rol al acestui forum? Marirea penisului? Ca la faza cu sfaturile cu 5 useri si 50 de capre (Guest) atunci am nimerit pe un site gresit

Inca nu te-ai prins ca e facut doar pentru reclame?Trebuia sa vezi ce populat era inainte sa vina numai retarzi pe el care cica incearca si ei sa faca misto dar se fac de ras singuri sau persoane dinalea carora iti ia 30 minute sa le d35c1fr3z1 5cr15ul.


Editat de ThT pe 19 oct 2011 22:54


Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 20 oct 2011 03:03 de ExoticDream


persoane dinalea carora iti ia 30 minute sa le d35c1fr3z1 5cr15ul.





"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 20 oct 2011 03:04 de ExoticDream

Bine mai era acum 2-3 luni,cand nu puteau posta.



Propun revenirea la acel stil.



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 20 oct 2011 05:17 de dorinda



Propun revenirea la acel stil.



Chiar te rog!
sus

Why24

Junior member
26 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 20 oct 2011 13:47 de Why24

Nu vad nici o problema in a exista sau nu "Guest".
Chiar daca nu e Guest, oricine poate face tot ceea ce face un Guest. Singurele diferente ar fi:
Guest pot fi mai multi, iar Guest poate scrie un mesaj mai repede decat unul care nu are cont si vrea sa scrie un mesaj si trebuie sa-si faca un cont. Un avantaj pt Guest ar fi posibilitatea de a scrie fara a avea un cont, ceea ce nu e de neglijat.
Sigur ca e mai frumos ca fiecare sa aiba un nume, dar e alegerea fiecaruia. Poate crearea unui cont mai simplu: numai nume si parola ar fi ok. Ar fi o solutie intermediara destul de buna.
sus

tenshi

Veteran member
251 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 20 oct 2011 15:43 de tenshi

Bun sa o luam cu inceputul, sunt vreo 2-3 persoane a.k.a Guest au poluat vreo 5-6 topicuri cu tampeniile lor, intru pe forum vreu sa vad ce discutii noi mai sunt si ce vad...niste spermatozoizi fara nume care nu au ce face la scoala si intra pe forum sa abereze ca idiotii...daca se poate sa se rezolve.

Argumentati cu PRO si CONTRA.
Rog seriozitate si cei 7 ani de acasa.


Intr-un fel optiunea de Guest e benefica pentru cei ce vor sa isi pastreze identitatea, si ei profita deoarece nu pot lua ban si scriu toate prostiile ce le vin lor in minte...
Daca tot intra pe un asa forum macar sa raspunda la subiectul respectiv nu sa se apuce sa povesteasca ce a facut el cand avea 2 luni...



This is my battle, and I'll never gonna give up. Even if I know I don't have any chance to win, I'll still continue to fight.
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 20 oct 2011 18:41 de ursaru



Propun revenirea la acel stil.

Be my guest!



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

SebySeBitza

Veteran member
496 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 20 oct 2011 22:22 de SebySeBitza



Propun revenirea la acel stil.
Daca se poate sa mearga sa intre orice guest vrea dar pedepsele sa mearga pe el, ar fi perfect


Editat de SebySeBitza pe 20 oct 2011 22:23


Sa spargem gheata!
Sa traim viata!!!
sus

Arayas

Expert member
516 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 20 oct 2011 23:13 de Arayas

Am obtinut ce am vrut.
Valuri, sa pricepeti (dr.Sexpert) ca un forum e o casa cu o familie nu un tractir de kurve unde facem expozitii de erectii intelectuale in mod anonim. Inainte de a disparea definitiv (oricum disparusem de ceva vreme) v-am demonstrat ce usor se pot distruge niste subiecte sau ce usor este sa jignesti sau sa fii jignit.
Va doresc bafta in continuare, considerati contul meu ca si sters.



http://babayuga.blogspot.ro/
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 20 oct 2011 23:16 de ThT

Am obtinut ce am vrut.
Valuri, sa pricepeti (dr.Sexpert) ca un forum e o casa cu o familie nu un tractir de kurve unde facem expozitii de erectii intelectuale in mod anonim. Inainte de a disparea definitiv (oricum disparusem de ceva vreme) v-am demonstrat ce usor se pot distruge niste subiecte sau ce usor este sa jignesti sau sa fii jignit.
Va doresc bafta in continuare, considerati contul meu ca si sters.

Arayas ,am mai postat undeva ca forumul/site-ul asta are rol doar pentru a se face reclama.Moderatorii sunt prea ingaduitori si de aceea se ajunge la circul asta.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 21 oct 2011 00:16 de ExoticDream



Intr-un fel optiunea de Guest e benefica pentru cei ce vor sa isi pastreze identitatea, si ei profita deoarece nu pot lua ban si scriu toate prostiile ce le vin lor in minte...


Cu ce i-ar deranja pe acesti necunoscuti sa-si piarda doua minute pentru a crea un ID si o parola, nu le cere nimeni sa-si treaca datele din buletin (multi nici nu au, ar trebui datele din certificatul de nastere!), ar fi mult mai civilizat si am sti cine ce a postat pentru ca discutiile sa aiba o logica.

Cat despre banare, aia se poate realiza indiferent daca ei sunt logati sau nu, isi fac iluzii daca-si inchipuie ca acel guest ii tine departe de pedepse!

Daca tot intra pe un asa forum macar sa raspunda la subiectul respectiv nu sa se apuce sa povesteasca ce a facut el cand avea 2 luni...


Asta tine de IQ, cei 6-7 ani de-acasa..... Glumeam noi acum catva timp ca ar fi util un test minimal de admitere pe forum.... Nici noi nu ne dorim topicuri lipsite de sens, exprimare in limbaj de Messenger sau chiar argou, incoerenta, devieri aiurite de la subiect, atacuri la persoana, glume de trei lei vechi... N-aveti idee cat a trebuit sa maturam pe-aici in acesti ani.... Din pacate, trendul este intristator, userii de calitate aproape ca au disparut cu desavarsire, iar discutiile se axeaza pe 2-3 subiecte ultrabatatorite....

Promit sa tinem o sedinta (moderatori + admin) sa vedem ce masuri am putea lua ca lucrurile sa revina pe calea cea buna. In plus, crearea unui cont ca o conditie necesara pentru intrarea pe forum cred ca este o idee care trebuie pusa in aplicare.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 21 oct 2011 07:40 de ThT



fi util un test minimal

e si tare greu sa cauti pe google raspunsurile..



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

Matrix19

Junior member
29 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 21 oct 2011 12:07 de Matrix19

Banarea e inutila si uneori greu de realizat. Mai buna ar fi stergerea poate chiar automata a mesajelor necorespunzatoare.

Un cont numai cu parola si nume cred ca e OK cu conditia ca prima postare sa se poata realiza dupa un timp de la crearea contului, de exemplu 2 ore. Se poate incerca.


Editat de Matrix19 pe 21 oct 2011 12:09


Cele mai bune urari
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 21 oct 2011 12:27 de McLove

Un cont numai cu parola si nume cred ca e OK cu conditia ca prima postare sa se poata realiza dupa un timp de la crearea contului, de exemplu 2 ore.

Cu ce ajuta asta?



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Matrix19

Junior member
29 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 21 oct 2011 14:02 de Matrix19

cele 2 ore ajuta ca li se mai limpezeste mintea celor care vor sa scrie ceva urat si in felul acesta trebuie sa astepte putin pot fi si 6 ore

Editat de Matrix19 pe 21 oct 2011 14:03


Cele mai bune urari
sus

DrSexpert

Veteran member
268 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 21 oct 2011 18:12 de DrSexpert


Inca nu te-ai prins ca e facut doar pentru reclame?Trebuia sa vezi ce populat era inainte sa vina numai retarzi pe el care cica incearca si ei sa faca misto dar se fac de ras singuri sau persoane dinalea carora iti ia 30 minute sa le d35c1fr3z1 5cr15ul.


De astazi nu mai pot posta decat userii inregistrati, test pentru o perioada de 30 zile.
Daca moare forumul in 30 zile pentru ca nimeni nu sta sa isi faca cont ca sa puna o intrebare, va trebui insa sa revenim la sistemul actual.

Cat despre retorica ta superioara, din ce crezi ca se tine un site? Asa, de curiozitate, cata vreme nimeni nu plateste nimic ca sa il acceseze, iar cheltuieli sunt o gramada, cu hosting, editori, realizare, intretinere, etc. Toate site-urile se bazeaza pe reclama, si cred ca pe Sexpert este mai putina reclama decat pe orice alt site de profil.

Spor la scris!

PS: Daca moderatorii si-ar face treaba ca lumea nu ar mai aparea atatea posturi aberante de la Guesti, ci ar ramane doar problemele reale, care asteapta raspunsuri de la "cei vechi". Ma rog, sa vedem cum va merge treaba acum cand pot scrie doar userii...



seXpert.ro
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 21 oct 2011 18:59 de dorinda



De astazi nu mai pot posta decat userii inregistrati, test pentru o perioada de 30 zile.
Daca moare forumul in 30 zile pentru ca nimeni nu sta sa isi faca cont ca sa puna o intrebare, va trebui insa sa revenim la sistemul actual.


Forumul asta e pe moarte de mai multa vreme, nu de ieri de azi. Ca decesul intervine intr-o luna sau jumatate de an, tot la inmormantare ajungi. Sunt o groaza de forumuri unde nu poti sa scrii daca nu ai cont si uite ca n-au ramas pustii. Mai sunt si alti factori de care depind longevitatea si calitatea unui forum, nu numai numarul de subiecte. Cine are o problema serioasa pe care vrea intr-adevar s-o rezolve, isi face cont.

Toate site-urile se bazeaza pe reclama, si cred ca pe Sexpert este mai putina reclama decat pe orice alt site de profil.


E cel putin la fel de multa reclama.

sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 21 oct 2011 19:01 de ThT



De astazi nu mai pot posta decat userii inregistrati, test pentru o perioada de 30 zile.
Daca moare forumul in 30 zile pentru ca nimeni nu sta sa isi faca cont ca sa puna o intrebare, va trebui insa sa revenim la sistemul actual.

Cat despre retorica ta superioara, din ce crezi ca se tine un site? Asa, de curiozitate, cata vreme nimeni nu plateste nimic ca sa il acceseze, iar cheltuieli sunt o gramada, cu hosting, editori, realizare, intretinere, etc. Toate site-urile se bazeaza pe reclama, si cred ca pe Sexpert este mai putina reclama decat pe orice alt site de profil.

Spor la scris!

PS: Daca moderatorii si-ar face treaba ca lumea nu ar mai aparea atatea posturi aberante de la Guesti, ci ar ramane doar problemele reale, care asteapta raspunsuri de la "cei vechi". Ma rog, sa vedem cum va merge treaba acum cand pot scrie doar userii...

Nu am nimic impotriva ca faceti si reclama dar aveti si grija de forum.Tin minte de cand intram des ca le-a trebuit moderatorilor luni bune ca sa le dai un amarat de drept de ban.Cum sa isi faca moderatorii treaba daca jumatate din ei de abia mai intra?Aici ma refer la DarkAngel si Valentine care banuiesc ca s-au saturat si ei de copii care vor doar sa faca misto dar in realitate se fac de ras si inspira mila.


Editat de ThT pe 21 oct 2011 19:07


Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 21 oct 2011 22:16 de Rolando



Cat despre retorica ta superioara, din ce crezi ca se tine un site? Asa, de curiozitate, cata vreme nimeni nu plateste nimic ca sa il acceseze, iar cheltuieli sunt o gramada, cu hosting, editori, realizare, intretinere, etc. Toate site-urile se bazeaza pe reclama, si cred ca pe Sexpert este mai putina reclama decat pe orice alt site de profil.

E greu sa te faci inteles printre atatea capete seci!



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 22 oct 2011 01:46 de ThT

E greu sa te faci inteles printre atatea capete seci!

Iar ai aparut? Ti-ai luat pana la urma bacul ? ...cap luminat ce esti...
P.S.
Degeaba ai capul mare daca ai creierul cat al unei gaini.
P.S. 2
Nu vreau dedicatie o manea...


Editat de ThT pe 22 oct 2011 01:53


Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 22 oct 2011 02:39 de ExoticDream



De astazi nu mai pot posta decat userii inregistrati, test pentru o perioada de 30 zile.
Daca moare forumul in 30 zile pentru ca nimeni nu sta sa isi faca cont ca sa puna o intrebare, va trebui insa sa revenim la sistemul actual.


Cred ca este o idee buna, majoritatea forumurilor serioase merg pe acest sistem si inca foarte bine, important este ca potentialul user sa fie atras de ceea ce vede aici, ori asta tine de noi toti (admin, moderatori, useri existenti, probleme abordate, "curatenie" etc.). Daca cel care ar intra sa puna o intrebare isi formeaza impresia ca suntem cum se spune "varza", isi pierde interesul si cauta in alta parte; daca insa citeste 2-3 subiecte, urmareste pret de cateva zile cum se desfasoara lucrurile si ii place, atunci capata incredere, se inregistreaza, posteaza si va reveni.

PS: Daca moderatorii si-ar face treaba ca lumea nu ar mai aparea atatea posturi aberante de la Guesti, ci ar ramane doar problemele reale, care asteapta raspunsuri de la "cei vechi".


Asa este, unii moderatori cam trag chiulul, iar altii sunt prea ingaduitori cu userii avand IQ redus si bun simt problematic. Voi pune in curand la cale o mica intrunire a moderatorilor (+ admin, eventual), in care sper sa vina fiecare cu idei constructive (am mai facut asta in decursul timpului doar cu DarkAngel) si sper sa miscam un pic lucrurile catre mai bine.

Posturile si topicurile fara relevanta sunt in general sterse, pe aceasta cale rog fiecare moderator sa-si inspecteze sectiunea/sectiunile de care raspunde si sa opereze modificarile care se impun. De asemenea, asteptam ca userii sa posteze nu numai intrebari, ci si orice lucruri interesante care pot fi impartasite celorlalti utilizatori, pentru a-i invata una-alta.

Haideti sa retrezim la viata acest forum, dragi colegi!



Editat de ExoticDream pe 22 oct 2011 02:42


"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 22 oct 2011 09:27 de Rolando


Iar ai aparut? Ti-ai luat pana la urma bacul ? ...cap luminat ce esti...
Ti-am propus ceva cu bacul!Iti arat poza de diploma si mi-o dai pe ..!



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

SebySeBitza

Veteran member
496 mesaje

Re: Guest!!!!!!!!!

scris pe 22 oct 2011 09:32 de SebySeBitza

Ti-am propus ceva cu bacul!Iti arat poza de diploma si mi-o dai pe ..!
Omule acolo la primul mesaj scrie ''cei 7 ani de acasa'' daca ai venit aici sa freci menta si sa scrii in acelasi timp fati bagajul si good bye.



Sa spargem gheata!
Sa traim viata!!!
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

24 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate