Revin

Pagina 1 din 1
1

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Revin

scris pe 30 apr 2010 23:28 de Machiavelli

Bai fratilor nu stiu de ce mi-ati sters subiectul deschis iar pt astea astept cateva explicatii ... uitati-va si voi astia cum pot posta mesaje cu link-uri sau publicitate ce mama lor o fii...pune-ti tata obligatorie inregistrarea pe site si gata...ca ei nu stau sa se inreg pe fiecare forum pt a face bani din click-uri ...daca se va inregistra si isi continua "meseria" poate fii usor banat...hai ca nu e greu si nu mai imi stergeti subiectele


Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Revin

scris pe 1 mai 2010 02:09 de ExoticDream

Bai fratilor nu stiu de ce mi-ati sters subiectul deschis iar pt astea astept cateva explicatii ... uitati-va si voi astia cum pot posta mesaje cu link-uri sau publicitate ce mama lor o fii...pune-ti tata obligatorie inregistrarea pe site si gata...ca ei nu stau sa se inreg pe fiecare forum pt a face bani din click-uri ...daca se va inregistra si isi continua "meseria" poate fii usor banat...hai ca nu e greu si nu mai imi stergeti subiectele


Ceea ce spui tu este deja luat in calcul in forma noua a site-ului, si noi de-abia asteptam sa scapam de miile de postari aberante.

Ce subiect ti-a fost sters? Daca o fi fost vreunul care propovaduieste imbogatirea pe net, nu te mira.... nu facem reclama la asemenea "chestii"!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Revin

scris pe 1 mai 2010 11:57 de Machiavelli



Ceea ce spui tu este deja luat in calcul in forma noua a site-ului, si noi de-abia asteptam sa scapam de miile de postari aberante.

Ce subiect ti-a fost sters? Daca o fi fost vreunul care propovaduieste imbogatirea pe net, nu te mira.... nu facem reclama la asemenea "chestii"!


Nu..Era sugestia pe care am postat-o si mai sus...



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Revin

scris pe 1 mai 2010 13:41 de McLove



Ceea ce spui tu este deja luat in calcul in forma noua a site-ului, si noi de-abia asteptam sa scapam de miile de postari aberante.

Dupa implementarea acestei optiuni, o sa ne cunoastem mai bine... pentru ca numai noi o sa vorbim pe forum!



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

31 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate