Stergem subiecte la cerere!

Pagina 1 din 1
1

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Stergem subiecte la cerere!

scris pe 25 iul 2005 16:02 de nemesis

La initiativa moderatoarei ExoticDream, am inceput o campanie de stergere a subiectelor.

Stergerea se face pe baza de cerere, indicand pagina si numele subiectului. Motivele pentru care doriti stergerea subiectelor... nu ne intereseaza! Voi numiti si noi operam stergerea!

Succes!



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

sabba35

Senior member
65 mesaje

Re: Stergem subiecte la cerere!

scris pe 27 iul 2005 22:02 de sabba35

La initiativa moderatoarei ExoticDream, am inceput o campanie de stergere a subiectelor.

Stergerea se face pe baza de cerere, indicand pagina si numele subiectului. Motivele pentru care doriti stergerea subiectelor... nu ne intereseaza! Voi numiti si noi operam stergerea!

Succes!


Chiar!
Pot sa-l sterg pe nemesis!
E un subiect care devine .........
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Stergem subiecte la cerere!

scris pe 27 iul 2005 23:26 de nemesis



Chiar!
Pot sa-l sterg pe nemesis!
E un subiect care devine .........


Ne pare rau, nu stergem subiecte tahionice!

P.S.S. ...si daca nu ai habar ce-i aia, considera ca ti-ai inclus IQ-ul in suma aia de IQ-uri din care e format creierul lui aluka...



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Stergem subiecte la cerere!

scris pe 28 iul 2005 00:30 de SORIN28

Adrian, sincer, daca te-as prinde si te-as calca"putin" pe fata ti-as face un bine. Ai scapa de chinurile la care te supui singur incercand sa vorbesti, asa ca am ajuns la concluzia ca mai bine ar fi daca te-ai sinucide. Sincer, chiar nu merita sa ma duc la cusca pentru o pramatie ca tine, macar sa merite daca intru acolo


Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Stergem subiecte la cerere!

scris pe 28 iul 2005 08:27 de nemesis

Adrian, sincer, daca te-as prinde si te-as calca"putin" pe fata ti-as face un bine. Ai scapa de chinurile la care te supui singur incercand sa vorbesti, asa ca am ajuns la concluzia ca mai bine ar fi daca te-ai sinucide. Sincer, chiar nu merita sa ma duc la cusca pentru o pramatie ca tine, macar sa merite daca intru acolo


Maaaaiii, ca sa vezi: de cand te corectez eu, ai inceput sa pui si virgule! Wow! I really have this gift, of making people crazy!



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

sabba35

Senior member
65 mesaje

Re: Re: Re: Stergem subiecte la cerere!

scris pe 28 iul 2005 20:31 de sabba35



Ne pare rau, nu stergem subiecte tahionice!

P.S.S. ...si daca nu ai habar ce-i aia, considera ca ti-ai inclus IQ-ul in suma aia de IQ-uri din care e format creierul lui aluka...


1.Creierul nu este format din Iq-uri!
IQ=Intelligence Quotient-indica abilitatile mentale ale unei persoane!
2.Da iq-ul meu intra in suma aia!
3.Dar si al tau intra pentru ca tahionic.....nu exista....talionic poate.....dar propozitia n-are sens!
QED
Cine a zis prima oara QED Nemesis?
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Re: Re: Stergem subiecte la cerere!

scris pe 29 iul 2005 02:31 de nemesis



1.Creierul nu este format din Iq-uri!
IQ=Intelligence Quotient-indica abilitatile mentale ale unei persoane!
2.Da iq-ul meu intra in suma aia!
3.Dar si al tau intra pentru ca tahionic.....nu exista....talionic poate.....dar propozitia n-are sens!
QED
Cine a zis prima oara QED Nemesis?


Tahion = particlula cu masa imaginara, masa de repaus infinita si fara sarcina electrica... Te-am lamurit? Poate ca ar trebui sa specific: particula se deplaseaza la viteze mai mari decat cea a luminii... cu alte cuvinte, in interpretare non-Lorentziana, se intoarce in timp.
(Ai uitat? Am terminat fizica... )

Ha! Exista... ca tu habar nu ai, e o alta problema!

(Din eng. tachyon, la randul lui din greaca)

Hai pupa-ma, sunt un scump! ...si creierul meu nu intra in suma aia...

Q.E.D.
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Re: Re: Stergem subiecte la cerere!

scris pe 29 iul 2005 02:33 de nemesis



Cine a zis prima oara QED Nemesis?


Tu! Dar din pacate... te-ai grabit! Tot eu am avut dreptate! Mai citeste fraza aia... cum era?

I AM ALWAYS RIGHT!

Pusi, sabba!
sus

EuAluka

Junior member
31 mesaje

Re: Re: Re: Re: Stergem subiecte la cerere!

scris pe 29 iul 2005 21:23 de EuAluka

Adrian,...



pe Putzi il cheama adrian?
sus

EuAluka

Junior member
31 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Stergem subiecte la cerere!

scris pe 29 iul 2005 21:25 de EuAluka



...si creierul meu nu intra in suma aia...

Q.E.D.



stim...ca ti-am vazut poza !
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stergem subiecte la cerere

scris pe 30 iul 2005 02:05 de nemesis




stim...ca ti-am vazut poza !


Sa ma felicit, sa nu ma felicit... Atunci cand mi-ai spus "La revedere!", mi-am spus: "Maine o sa-l gasesc pe forum!". Oare de ce am mereu dreptate, in ceea ce te priveste?

P.S.S. Cred ca pana la urma ma felicit!



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Stergem subiecte la cerere!

scris pe 30 iul 2005 04:33 de valentine



Tahion = particlula cu masa imaginara, masa de repaus infinita si fara sarcina electrica... Te-am lamurit? Poate ca ar trebui sa specific: particula se deplaseaza la viteze mai mari decat cea a luminii... cu alte cuvinte, in interpretare non-Lorentziana, se intoarce in timp.
(Ai uitat? Am terminat fizica... )

Ha! Exista... ca tu habar nu ai, e o alta problema!

(Din eng. tachyon, la randul lui din greaca)

Hai pupa-ma, sunt un scump! ...si creierul meu nu intra in suma aia...

Q.E.D.




bai mai terminati-va cu neologismele astea sau ce or fii...ca mi se face si frica sa intru pe site
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

12 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate