Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

Pagina 1 din 1
1

turdoc

Guest

Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 2 oct 2004 13:23 de turdoc

Am 15 ani si 9 luni si am 1,71m si 51kg. Este bine? Este rau?
sus

lnfector

Veteran member
214 mesaje

Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 2 oct 2004 13:29 de lnfector

Am 15 ani si 9 luni si am 1,71m si 51kg. Este bine? Este rau?


Esti slab dar...mai bine slab decat gras.
Mai pune pe tine ceva daca poti, daca nu ...asta e.



Si daca ...
sus

turdoc

Guest

Re: Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 2 oct 2004 14:25 de turdoc



Esti slab dar...mai bine slab decat gras.
Mai pune pe tine ceva daca poti, daca nu ...asta e.


Nu stiu de ce nu pot sa pun pe mine. De mancat am ce sa mananc. Da-ti si mie o idee de ceva ce m-ar putea ingrasa.
sus

Maya

Guest

Re: Re: Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 2 oct 2004 14:38 de Maya



Nu stiu de ce nu pot sa pun pe mine. De mancat am ce sa mananc. Da-ti si mie o idee de ceva ce m-ar putea ingrasa.

Nu fi impacientat. Daca esti sanatos, chiar daca greutatea nu este proportionala cu inaltimea, iar acestea nu sunt in concordanta cu varsta, e bine. Se vor regla singure; de pus pe tine vei pune cand inceteaza cresterea.
sus

bebe

Veteran member
322 mesaje

Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 2 oct 2004 19:31 de bebe

Am 15 ani si 9 luni si am 1,71m si 51kg. Este bine? Este rau?

De regula, pentru cei care cresc, greutatea trebuie sa fie egala cu nr. centimetrilor peste un metru (la tine 71 kg). Dar in unele perioade cresterea in inaltime o ia cu mult inaintea greutatii. Nu e nimic rau. O sa incetineasca cresterea si o sa iei in greutate.



Sexul e ca un leac.
sus

turdoc

Guest

Re: Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 3 oct 2004 11:15 de turdoc


De regula, pentru cei care cresc, greutatea trebuie sa fie egala cu nr. centimetrilor peste un metru (la tine 71 kg). Dar in unele perioade cresterea in inaltime o ia cu mult inaintea greutatii. Nu e nimic rau. O sa incetineasca cresterea si o sa iei in greutate.
sus

AlukaReturn

Senior member
62 mesaje

Re: Re: Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 4 oct 2004 00:08 de AlukaReturn




Am vazut-o si pe asta!Bebe l-a lasat masca pe asta de deasupra mea!Doamne.., ce grozavii imi mai rezerva oare viitorul?
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa

scris pe 4 oct 2004 00:27 de dualis

Am vazut-o si pe asta!Bebe l-a lasat masca pe asta de deasupra mea!Doamne.., ce grozavii imi mai rezerva oare viitorul?

Pai cum vrei sa reactioneze cand afla ca trebuie sa puna pe el mai mult decat poate ridica.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

bebe

Veteran member
322 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa

scris pe 4 oct 2004 15:42 de bebe




Am vazut-o si pe asta!Bebe l-a lasat masca pe asta de deasupra mea!Doamne.., ce grozavii imi mai rezerva oare viitorul?

Las' ca-si rtevine el. Trebuie njumai sa manance ceva sa mai prinda puteri.



Sexul e ca un leac.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 5 oct 2004 15:45 de ExoticDream

Am 15 ani si 9 luni si am 1,71m si 51kg. Este bine? Este rau?


Cum stai cu 90-60-90 ca, daca esti fata, fotomodeala scrie pe tine!!! Daca nu...., pune mana si ia niste vitamine, altfel mai mult de pozitia misionarului nu cred c-o sa performezi! Acum serios....fetele prefera baietii mai slabi decat pe cei mai grasi, asa ca nu te stresa prea rau.



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

squaw

Guest

Re: Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 5 oct 2004 15:58 de squaw



Cum stai cu 90-60-90 ca, daca esti fata, fotomodeala scrie pe tine!!! Daca nu...., pune mana si ia niste vitamine, altfel mai mult de pozitia misionarului nu cred c-o sa performezi! Acum serios....fetele prefera baietii mai slabi decat pe cei mai grasi, asa ca nu te stresa prea rau.
Teoria ca teoria...
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 5 oct 2004 15:59 de ExoticDream

Teoria ca teoria...


Si practica ce spune???



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

bebe

Veteran member
322 mesaje

Re: Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 5 oct 2004 21:12 de bebe



Cum stai cu 90-60-90 ca, daca esti fata, fotomodeala scrie pe tine!!! Daca nu...., pune mana si ia niste vitamine, altfel mai mult de pozitia misionarului nu cred c-o sa performezi! Acum serios....fetele prefera baietii mai slabi decat pe cei mai grasi, asa ca nu te stresa prea rau.

Unele fete. Nu toate. Altele prefera barbatii mai plinuti. E vorba de gust si de aceea nu generaliza. Nu tot ce-ti place tie place si alteia. Nu masura lumea dupa masura ta.



Sexul e ca un leac.
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Ce inaltime si greutate trebuie sa am?

scris pe 6 oct 2004 00:09 de dualis

pune mana si ia niste vitamine, altfel mai mult de pozitia misionarului nu cred c-o sa performezi!




Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

23 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate