Razbunare!!!!!!! :))))))))))))))

Pagina 1 din 2
1   2   »

sabba

Expert member
1435 mesaje

Razbunare!!!!!!! :))))))))))))))

scris pe 13 iul 2004 22:23 de sabba

Se duce bula la doctor intr-o zi:
-bula,imi pare rau sa-ti pun dar mai ai de trait numai trei luni.
Distrus,bula se duce si povesteste la toti ca are sida.
Intr-o zi se intilneste cu doctorul pe ulitza:
-bula de ce spui la toata lumea ca ai sida cind eu ti-am zis ca ai o tumoare la creier?
Zice bula:
-pai,domnu doctor,cum sa va spun,nu pot sa ma impac cu gindul ca tot orasul o sa-mi futa nevasta dupa ce mor.

Invatamant: Daca vreti sa va razbunati pe un ex.spuneti la toata lumea ca aveti sida!
S-o vad eu pe curajoasa care se mai culca cu el!
V-a trebui sa umble cu analizele de gat in loc de medalion!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Razbunare!!!!!!!:):):)

scris pe 13 iul 2004 22:30 de FireSoul

Se duce bula la doctor intr-o zi:
-bula,imi pare rau sa-ti pun dar mai ai de trait numai trei luni.
Distrus,bula se duce si povesteste la toti ca are sida.
Intr-o zi se intilneste cu doctorul pe ulitza:
-bula de ce spui la toata lumea ca ai sida cind eu ti-am zis ca ai o tumoare la creier?
Zice bula:
-pai,domnu doctor,cum sa va spun,nu pot sa ma impac cu gindul ca tot orasul o sa-mi futa nevasta dupa ce mor.

Invatamant: Daca vreti sa va razbunati pe un ex.spuneti la toata lumea ca aveti sida!
S-o vad eu pe curajoasa care se mai culca cu el!
V-a trebui sa umble cu analizele de gat in loc de medalion!


Un om decide sa participe la Cruciada Sfanta. Hotarand ca in aceasta perioada sotia lui trebuie sa poarte centura de castitate, zavoreste regiunile tentante ale acesteia, apoi inmaneaza cheia celui mai bun prieten al sau:
- Daca nu ma intorc in patru ani, dezleaga centura si da-i dreptul sotiei mele la o viata libera si normala!
Dupa care, incalecand calul, se pierde in indepartare!
Dupa doar jumatate de ora, zareste in urma lui un nor de praf care se apropie vertiginos!
Il vede venind pe cel mai bun prieten al sau:
- Ce s-a intamplat?
- Mi-ai dat alta cheie!
Concluiza o deduceti singuri...



Save water! drink beer!!!
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Cugetari pentru bunul utilizator

scris pe 13 iul 2004 22:31 de FireSoul

- In momentele dificile ale vietii trebuie sa ridici capul, sa scoti pieptul in fata si sa spui cu hotarire: "Acuma chiar ca-am pus-o!"
- Daca intr-o zi viata iti intoarce spatele...prinde-o de fund !!!
- Psihiatrii zic ca una dintre patru persoane are o deficienta mintala. Daca esti cu inca trei amici si nu ai observat nimic ciudat, atunci...cel cu probleme esti tu !!!
- Ce-i greu nu e sa suporti coarnele .......ci s-o intretii pe vaca.
- Daca esti in stare sa zimbesti cand ceva merge rau....... este pentru ai gasit un timpit pe care sa arunci vina.
- Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator ....Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
- Daca inca n-ai gasit persoana ideala...distreaza-te cu cea care o ai la indemina !!!
- Nevasta e amica aceea care este mereu linga noi, sa ne ajute sa rezolvam marile probleme pe care nu le-am fi avut daca n-am fi fost casatoriti.
- Daca intr-o zi, femeia pe care-o iubesti ti-e infidela si iti trece prin cap sa te arunci din balcon, adu-ti aminte ca: Doar ai coarne, boule, nu aripi.
- Sexul e ca jocul de carti: daca n-ai o buna partenera, mai bine ai avea o mina buna
- Femeile sunt ca traducerile: cele bune nu-s fidele, si cele fidele nu-s bune.
- Daca intr-o zi simti un gol mare maninca, caci sigur ti-e foame.




Save water! drink beer!!!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Cugetari pentru bunul utilizator

scris pe 13 iul 2004 22:44 de sabba

- In momentele dificile ale vietii trebuie sa ridici capul, sa scoti pieptul in fata si sa spui cu hotarire: "Acuma chiar ca-am pus-o!"
- Daca intr-o zi viata iti intoarce spatele...prinde-o de fund !!!
- Psihiatrii zic ca una dintre patru persoane are o deficienta mintala. Daca esti cu inca trei amici si nu ai observat nimic ciudat, atunci...cel cu probleme esti tu !!!
- Ce-i greu nu e sa suporti coarnele .......ci s-o intretii pe vaca.
- Daca esti in stare sa zimbesti cand ceva merge rau....... este pentru ai gasit un timpit pe care sa arunci vina.
- Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator ....Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
- Daca inca n-ai gasit persoana ideala...distreaza-te cu cea care o ai la indemina !!!
- Nevasta e amica aceea care este mereu linga noi, sa ne ajute sa rezolvam marile probleme pe care nu le-am fi avut daca n-am fi fost casatoriti.
- Daca intr-o zi, femeia pe care-o iubesti ti-e infidela si iti trece prin cap sa te arunci din balcon, adu-ti aminte ca: Doar ai coarne, boule, nu aripi.
- Sexul e ca jocul de carti: daca n-ai o buna partenera, mai bine ai avea o mina buna
- Femeile sunt ca traducerile: cele bune nu-s fidele, si cele fidele nu-s bune.
- Daca intr-o zi simti un gol mare maninca, caci sigur ti-e foame.




In seara asta romantismul ne omoara!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Re: Cugetari pentru bunul utilizator

scris pe 13 iul 2004 22:49 de FireSoul




In seara asta romantismul ne omoara!

eh...mai mult ca sigur nemesis o sa steraga astea, da' cel putin ne distram shi noi!



Save water! drink beer!!!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Cugetari pentru bunul utilizator

scris pe 13 iul 2004 22:56 de sabba


eh...mai mult ca sigur nemesis o sa steraga astea, da' cel putin ne distram shi noi!


Cu copy si paste in 1 minute l-am facut la loc!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Cugetari pentru bunul utilizator

scris pe 13 iul 2004 22:58 de sabba



Cu copy si paste in 1 minute l-am facut la loc!


Si pe urma sa-l impac fac o compunere cu un subiect pe teme de sex!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Fara titlu

scris pe 13 iul 2004 23:03 de sabba

Bula suna la geamgiu:
-alo gemgiu? da ma in morti mati, ce morti mati vrei?
-mi-sa spart un geam.
-stiu doar nu ma suna-i sa ma-ntrebi cat ai factura la telefon.
-veniti shi pa la mine?
-bine ma in morti mati, vin.
Peste jumatate de ora se aude la usa:cioc cioc cioc.
Bula: cine este?
-giamgiu' in morti mati deschide.
Intra giamgiu' in casa shi bula se pune pe canapea.
Dupa un minut se aude iar la usa: cioc cioc cioc.
Bula: cine este?
-giamgiu' in morti mati deschide.
-cum giamgiu ca a venit deja.
-am cazut ma in morti mati, am cazut...



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re:

scris pe 13 iul 2004 23:19 de sabba

Un om traia singur in irlanda unde avea o gradina destul de mare dar pe care din pacate nu mai putea sa o sape fiind singur si batran
Astfel se hotaraste sa vanda gradina...dar inainte trimite o telegrama fiului sau aflat la parnaie pentru spargere de banci
Telegrama suna asa: fiule vand gradina pentru ca nu o mai pot sapa singur
Dua 1 zi vine raspunsul : tata nu vinde gradina pentru ca acolo am ingropat bani furati din banca
Si cum personalul inchisorii citea bineinteles toate telegramele ce intrau si ieseau au anuntat politia ...care fara sa stea e ganduri au mers la adresa batranului si au saat toata gradina in cautarea banilor ... fara folos pt. ca bani nu au gasit
Astfel batranul nedumerit trimite alta telegrama fiului povestindui cele intamplate
Dupa 1 zi vine raspunsul :
Tata eu de aici atat am putut sa fac tiam trimis oameni la sapa ...acum planteazati linistit cartofii



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Cugetari pentru bunul utilizator

scris pe 14 iul 2004 11:28 de nemesis




In seara asta romantismul ne omoara!


Pe mine ma omoara romantismul in dimineata asta...

Bush, Putin si Iliescu isi ciocnesc limuzinele la o intersectie din Washinton (cu ocazia unul sumit)
Bush coboara din masina:
- I am sorry!
Putin:
- I am sorry too...
Iliescu:
- I'm sorry three!

Banc auzit ieri:

Ion si Marie:
Maria:
- Ioane! Iti miros picioarele!
Ion
- Daca vrei...


P.S. Sabba! Unde-i compunerea pe teme sexuale?



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Re: Re: Cugetari pentru bunul utilizator

scris pe 14 iul 2004 12:18 de FireSoul

Dumnezeu vrea sa vada cum invata studentii in preajma sesiunii si trimite un inger pe pamant. Cu o luna inainte de sesiune merge ingerul pe la medicinisti. Deja se pusesera pe invatat. Cei de la drept si inginerie stateau, beau bere, mai jucau cate un fotbal, isi omoreau timpul cu ceva. Cu o saptamana inaintea sesiunii coboara iarasi ingerul. Cei de la medicina mancau efectiv cursurile. Cei de la drept invatau si ei pe rupte. Inginerii stateau relaxati. O zi inainte de sesiune. Medicina sta relaxata, fumeaza o tigara, etc. Dreptul mai rasfoieste cate un curs. La ingineri: ` Mah, da-mi si mie cursurile sa mi le trag la xerox`, `Nu sti ceva exercitii?`, `Da-mi referatele sa mi le copiez si eu`. Seara `Da-mi Doamne noroc, ajuta-ma Doamne`
Merge ingerul in ceruri sa dea raportul Sefului. La care acesta `Pai sa-i ajutam pe cei care se roaga`




Save water! drink beer!!!
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Re: Re: Re: Cugetari pentru bunul utilizator

scris pe 14 iul 2004 12:20 de FireSoul

n negru ajunge in Ceruri, cu frica-n san ca nu o sa fie primit in Rai din cauza problemelor rasiste...
- Numele? intreaba Sf. Petru.
- Leonardo Di Caprio - raspunde negrul.
Sfintul Petru il priveste neincrezator si-l mai intreaba o data numele.
- Leonardo Di Caprio - insista negrul, constient de faptul ca nu mai putea s-o dea la intors.
Sfintul Petru scoate celularul si-l suna pe Dumnezeu:
- Sa traiesti, Sefu'!- ii spune respectuos. Scoate-ma te rog dintr-o dilema: Titanicul s-a scufundat sau a ars?...



Save water! drink beer!!!
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Cugetari pentru bunul utilizat

scris pe 14 iul 2004 12:28 de FireSoul

Isus si Sfântul Petre stateau în Rai si vorbeau despre poluarea Terrei. Isus propune sa mearga jos si sa se convinga personal de gravitatea situatiei iar Petre a vrut sa îl însoteasca. Au ajuns la o conducta imensa pe malul marii si Isus întreba:
- Petre! pentru ce e conducta asta?
Petre zise:
- Prin conducta asta se pompeaza acolo în larg gunoaiele si substante chimice care ucid pestii si flora marii.
Isus se hotaraste sa mearga în largul marii si sa opreasca asta. Isus pleca pe apa si Petre dupa el. în c** ând acestuia din urma îi ajunse apa pâna la genunchi în timp ce Isus mergea mai departe pe apa. Apoi pâna la brâu si dupa aceea pâna la gât. Nu mai rezista si zise:
- Isuse! te urmez oriunde vrei dar daca mai merg asa ma înec în apa asta poluata! Eu nu pot merge pe apa!
La care Isus se întoarce la el si-i zice:
- Ba prostule! Da tu de ce nu mergi pe conducta ca si mine?...



Save water! drink beer!!!
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cugetari pentru bunul util

scris pe 14 iul 2004 12:29 de FireSoul

Doi preoti s-au decis sa mearga la mare intr-o vacanta de neuitat. Prin urmare au convenit sa nu poarte nimic care le-ar putea trada apartenenta la clasa preotilor. De indata ce au ajuns acolo, au intrat intr-un magazin si au cumparat niste camasi ultra-colorate, pantaloni scurti, sandale si ochelari de soare. In dimineata urmatoare, s-au dus la plaja, imbracati in hainele lor turbate. Pe cand stateau tolaniti in sezlonguri, savurand fiecare bauturica, soarele si peisajul, o blonda mortala, topless si cu mini-bikini a venit catre ei leganandu-si ametitor soldurile. Bietii preoti au ramas cu ochii holbati pe "dotarile" incredibile ale femeii. Cand sa treaca pe langa ei, le-a zambit si le-a spus:
- Buna dimineata, Parinte; buna dimineata, Parinte!, adresandu-se fiecaruia separat. Apoi s-a indepartat.
Cei doi au ramas blocati. Cum oare si-a putut da seama blonda ca ei sunt preoti ? A doua zi, s-au dus din nou la magazin si si-au luat niste haine si mai socante decat cele din ziua precedenta. Si astfel, cei doi s-au asezat iarasi pe plaja in sezlonguri, bucurandu-se de atmosfera de vacanta. Dupa un timp, aceeasi blonda superba, topless, purtand un bikini minuscul, s-a indreaptat catre ei. Din nou, le-a zambit, le-a adresat cate un "Buna dimineata, Parinte!" si s-a indepartat. Unul dintre preoti nu a mai putut suporta si a strigat:
- O clipa, domnisoara.
- Da ? raspunde aceasta.
- Uite, noi chiar suntem preoti, si suntem fericiti cu asta, dar, pentru numele lui Dumnezeu, spune-ne, cum ai putut stii ca suntem preoti fiind imbracati asa?
- Dar...Parinte, raspunde ea, sunt eu, Sora Angela !



Save water! drink beer!!!
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cugetari pentru bunul

scris pe 14 iul 2004 12:56 de FireSoul

(> Tiganu si boomerangul

Un tigan statea cu un boomerang in mana si cu botul plin de sange. Se apropie altul:
- Ce faci ma?
- Stau...
- Da ce ai in mana?
- Nu stiu.
- Pai si de ce il mai tii? Arunca-l!
- Arunca-l tu...


(> In termeni de pocker

Un tigan si o tiganca se hotarasc sa nu mai vorbesca urat cand fac dragoste. Se hotarasc deci sa vorbesca in termeni de pocker.
In prima seara, tiganu:
- Fa tiganca, am deschidere!
- Pas, ma.
A doua seara, tiganul:
- Fa tiganca, am deschidere!
- Pas, ma.
A treia seara la fel, a patra la fel si tot asa...
Dupa vreo saptamana, tiganca:
- Ma tigane, am deschidere!
- Pas, fa.
A doua seara tot asa, a treia tot asa pana cand se inerveaza tiganca si da cearsaful la o parte si il vede pe tigan foarte excitat.
- Bine ma nenorocitule, cu quinta roiala si zici pas??
- Mal, ca te-ai uitat in carti.





Save water! drink beer!!!
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cugetari pentru bu

scris pe 14 iul 2004 13:37 de Infector

(> Tiganu si boomerangul

Un tigan statea cu un boomerang in mana si cu botul plin de sange. Se apropie altul:
- Ce faci ma?
- Stau...
- Da ce ai in mana?
- Nu stiu.
- Pai si de ce il mai tii? Arunca-l!
- Arunca-l tu...


(> In termeni de pocker

Un tigan si o tiganca se hotarasc sa nu mai vorbesca urat cand fac dragoste. Se hotarasc deci sa vorbesca in termeni de pocker.
In prima seara, tiganu:
- Fa tiganca, am deschidere!
- Pas, ma.
A doua seara, tiganul:
- Fa tiganca, am deschidere!
- Pas, ma.
A treia seara la fel, a patra la fel si tot asa...
Dupa vreo saptamana, tiganca:
- Ma tigane, am deschidere!
- Pas, fa.
A doua seara tot asa, a treia tot asa pana cand se inerveaza tiganca si da cearsaful la o parte si il vede pe tigan foarte excitat.
- Bine ma nenorocitule, cu quinta roiala si zici pas??
- Mal, ca te-ai uitat in carti.




Un student si o studenta la ASE ( situatie ca si cu tiganul lui FireSoul)
el: - Se fac tranzactii?
ea: - Nu , bursa e inchisa!
peste ceva timp
el: -Se fac tranzactii?
ea: -Nu, bursa e tot inchisa!
peste inca o perioada de timp
ea: -Bursa e deschisa , se pot face tranzactii
el: -Prea tarziu,actiunile s-au dat pe sub-mana!



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Serendipity

Junior member
27 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cugetari pentr

scris pe 14 iul 2004 15:36 de Serendipity

Il prind americanii pe Ben Laden si ii spun: Avem doua veshti... una buna si alta rea... Pe care o vrei intai?
Se gandeshte asta... Pe aia rea.
Ok, deci acum ca te'am prins trebuie sa te executam... nu ca am vrea noi neaparat, dar este si imaginea noastra la mijloc... deci nu mai incape vorba, trebuie sa te executam!
Ben Laden zice: Pai si vestea buna care mai este?
Americanii: Pai il punem pe Beckham sa te execute!




You can't run away from your past... You'll end up running in circle...
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cugetari p

scris pe 14 iul 2004 15:47 de Infector

Intr-un lagar nazist, in dormitoarele jidanilor intra un ofiter:
-Am o veste buna si una rea.Vestea buna baieti e ca in seara asta avem petrecere!
-Yeee Yeeee Yupii!Si cea rea?
-Va cata Hansz la mitraliera!


Tot intr-un lagar un ofiter german intra peste jidani.
-Am doua vesti!Una buna , una rea. Cea buna e ca astazi va veti schimba ciorapii!
-Yeee , Yeeee ,Yupiii!Si cea rea?
-Intre voi!



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Cugetari pentru bunul utilizator

scris pe 14 iul 2004 17:07 de sabba



Pe mine ma omoara romantismul in dimineata asta...

Bush, Putin si Iliescu isi ciocnesc limuzinele la o intersectie din Washinton (cu ocazia unul sumit)
Bush coboara din masina:
- I am sorry!
Putin:
- I am sorry too...
Iliescu:
- I'm sorry three!

Banc auzit ieri:

Ion si Marie:
Maria:
- Ioane! Iti miros picioarele!
Ion
- Daca vrei...


P.S. Sabba! Unde-i compunerea pe teme sexuale?


Compunearea am rupt-o dom' profesor!
De nervi ca mi-ai schimbat titlul la post si mi-ai luat rasetele!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Cugetari pentru bunul utilizator

scris pe 14 iul 2004 21:09 de nemesis



Compunearea am rupt-o dom' profesor!
De nervi ca mi-ai schimbat titlul la post si mi-ai luat rasetele!


"Am redat libertatea (a se citi: rasetele)" Poiana

Care-i diferenta dintre un evreu si o paine?
-Painea nu bate in usa cuptorului ca vrea afara!

Ce era scris pe poarta lagarelor naziste?
AICI SE INTRA PE USA SI SE IESE PE COS!




Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

FireQ

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Cugetari pentru bunul utilizat

scris pe 14 iul 2004 23:07 de FireQ



"Am redat libertatea (a se citi: rasetele)" Poiana

Care-i diferenta dintre un evreu si o paine?
-Painea nu bate in usa cuptorului ca vrea afara!

Ce era scris pe poarta lagarelor naziste?
AICI SE INTRA PE USA SI SE IESE PE COS!




Pe portzile iadului scrie "PREA TARZIU"!
Buna seara!
sus

FireQ

Junior member
40 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cugetari pentru bunul util

scris pe 14 iul 2004 23:33 de FireQ

Ultimul remix al "Dragostei din tei"!!
Mai original decat originalul!


http: //www.neavasile.as.ro/pdt.mp3
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Nu prea imi place Iliescu

scris pe 15 iul 2004 17:42 de FireSoul


Iliescu, Nastase si Petre Roman se prabusesc cu avionul pe o insula si scapa cu viata toti trei.
Dupa doua zile nu mai au ce manca si Iliescu zice:
- Adriane, ia-o la dreapta, Petre la stanga si eu inainte, cine gaseste primul de mancare, fluiera tare!
Dupa 10 min de cautari, Roman simte miros de carne fripta si intorcandu-se, da peste Nastase care invartea un protap. Atunci, Roman, gandind ca e momentul prielnic de discutie, spune:
- Mai Adriane, sa stii ca mie nu prea imi place Iliescu asta!
la care Nastase raspunde:
- Nu iti place, nu manca!





Save water! drink beer!!!
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Nu prea imi place Iliescu

scris pe 15 iul 2004 23:37 de Infector


Iliescu, Nastase si Petre Roman se prabusesc cu avionul pe o insula si scapa cu viata toti trei.
Dupa doua zile nu mai au ce manca si Iliescu zice:
- Adriane, ia-o la dreapta, Petre la stanga si eu inainte, cine gaseste primul de mancare, fluiera tare!
Dupa 10 min de cautari, Roman simte miros de carne fripta si intorcandu-se, da peste Nastase care invartea un protap. Atunci, Roman, gandind ca e momentul prielnic de discutie, spune:
- Mai Adriane, sa stii ca mie nu prea imi place Iliescu asta!
la care Nastase raspunde:
- Nu iti place, nu manca!




Ba, ia mai usor cu glumele astea



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Nu prea imi place Iliescu

scris pe 16 iul 2004 12:23 de ExoticDream



Ba, ia mai usor cu glumele astea


Da' de ce, ca noua ne plac!?! Ne monitorizeaza cineva???Jos cenzuraaaaa!!!

Nemesis, pretty please sa nu stergi thread-ul asta, e vara, vacanta, ne mai amuzam si noi daca nu ne tine sa mergem in croaziera!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Ghinion !!!

scris pe 16 iul 2004 13:07 de FireSoul

Ai fost langa mine cand mi-a murit cainele.
Ai fost langa mine cand mi-am pierdut banii. Ai fost langa mine cand mi-au furat masina.
Mor@r%** ma-tii! Imi porti ghinion!!!



Save water! drink beer!!!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: amuzant!

scris pe 16 iul 2004 15:45 de ExoticDream




Va dati seama ce s-a intamplat apoi


Da, s-a intamplat asa:

Gigolo Alex, super incantat de perspectiva unui sex oral cum nici in cele mai umede vise ale sale nu visase, o intreaba pe tanara care il privea sagalnic pe sub sprancene:

"Ce am eu n-ai mai vazut tu niciodata! Daca te tine, ghiceste: e roz-boMbon, lungã de cam 18 centimetri, are un cap sexy si toate gagicile pe care le ademenesc ies cu mine doar pt ca o plac nevoie-mare... Ce e?"

"Bancnota de 100 de mii!"

"Wrong answer....!" zice Alex si ceva in el (in fine, ceva) ii moare putin. "Mai incearca, Uite, e un obiect comun, placut ambelor sexe, cam de 18 centimetri, cu niºte perisori mici la unul din capete si o gaurã la celalalt. Cea mai mare parte a zilei sta culcata, dar e oricand gata de actiune. Cand e folosita, se misca inainte si inapoi intr-o gaura calda si umeda. Cand munca este terminata, ramane o spuma alba, stralucitoare si lipicioasa, apoi se intoarce la pozitia originala. De obicei, dupa aceea urmeazã o spalare. Ce e?"

"Periuta ta de dinti."

"Wrong again!" Si ii mai moare putin.

"Nu fi trist, dragule, simt ca o sa ma iubesti mult! Vad eu niste semne!"

"Nu te ambala, draga, sunt cheile!" Si ii mai moare oleaca.

"Ei....vad ca nu ne potrivim....Se pare ca-ti vei lua fericirea în mainile-ti proprii!"

"Mda....voi face ce fac de mult....". Ii moare de tot.

"Mare veste mare!!! Nu mai ai nevoie sa ti-o freci! Ti-o dai cu AXION si se freacã singura! Sau...pt cazuri extreme....s-a inventat Viagra..."

Asadar.....Take Viagra… Have Fun…... Die Hard....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: amuzant!

scris pe 16 iul 2004 16:02 de ExoticDream



Ce #### mea banc e asta mah?


Merci ca mi-ai adus aminte de faza in care ti-ai pus tu atunci centimetrul in gura ca sa mi-o masori Ce mai clipe am avut si noi doi Fely


Si marmota invelea nu stiu ce in staniol....ca si-asa murise, saraca....!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: amuzant!

scris pe 16 iul 2004 16:26 de Infector



Si marmota invelea nu stiu ce in staniol....ca si-asa murise, saraca....!


Ah nebunatico!Niciodata nu lasai tu prezervativul ne-nvelit in staniol "dupa" ... ce nebunatica erai!ar eu te placeam asa cum erai ..cu ciudateniile tale



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: amuzant!

scris pe 16 iul 2004 16:54 de ExoticDream



Ce #### mea banc e asta mah?

Merci ca mi-ai adus aminte de faza in care ti-ai pus tu atunci centimetrul in gura ca sa mi-o masori Ce mai clipe am avut si noi doi Fely


Nu e banc, dragule, e un fel de colaj, mai stii tu la gradinita cand lipeam aia-aia???

Bai, "centimetrul" ala are 150 cm, mi-am aduc aminte ca o rigla de 5 cm ne-a rezolvat dilema, nu? Sau era de echer de 4 cm (pe ipotenuza, puisor! ) ? E tare greu cu numerele astea.....



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

26 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate