Fara titlu

Pagina 1 din 1
1

vassy

Newbie
3 mesaje

Fara titlu

scris pe 4 apr 2003 09:11 de vassy

problema me-a este c-a la primu numar m-a termin forte repede,ar trebui s-a fac ceva ?astept.
sus

Beatrice

Guest

Re:

scris pe 4 apr 2003 12:32 de Beatrice

Este normal sa ai orgas asa de repede.'Daca nu ai facut sex mai mult timp este cel mai norml lucru sa ai in cel putin 5 minute orgasm.Eu iti dau un sfat inainte de a face sex adica in ziua respectiva trebuie sa te masturbezi.
sus

BlueEyes

Senior member
97 mesaje

Re: Re:

scris pe 4 apr 2003 18:47 de BlueEyes

Este normal sa ai orgas asa de repede.'Daca nu ai facut sex mai mult timp este cel mai norml lucru sa ai in cel putin 5 minute orgasm.Eu iti dau un sfat inainte de a face sex adica in ziua respectiva trebuie sa te masturbezi.

cu timpul o sa itzi doresti sa te "termini" mai repede



Be yourself
sus

adeline

Veteran member
339 mesaje

Re: Re:

scris pe 6 apr 2003 22:34 de adeline

Este normal sa ai orgas asa de repede.'Daca nu ai facut sex mai mult timp este cel mai norml lucru sa ai in cel putin 5 minute orgasm.Eu iti dau un sfat inainte de a face sex adica in ziua respectiva trebuie sa te masturbezi.


Cat profesionalism!Cam de cate ori trebuie sa faca asta in ziua respectiva?)
Deci dupa tine ar trebui laba scurta si pe urma un f**** pe cinste!))))
Si daca ea se razgandeste de mai multe ori intr-o saptamana,asta se cheama ca baiatul este l****** ?))))
Blue eyes tu trebuie ca esti foarte tanara de indemni lumea la asa metode empirice! )
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re:

scris pe 8 apr 2003 22:09 de sabba

problema me-a este c-a la primu numar m-a termin forte repede,ar trebui s-a fac ceva ?astept.


Da in cazul tipului asta se pare ca blue eyes are dreptate!)))
Pentru ca este un l****** !
Si de pomana razi tu de mine bai ,adeline, dar uita-te si tu putin la asta cum scrie!)))
Cred ca a aplicat prea des reteta data de blue eyes si s-a scrantit!))



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

adeline

Veteran member
339 mesaje

Re: Re:

scris pe 8 apr 2003 23:13 de adeline



Da in cazul tipului asta se pare ca blue eyes are dreptate!)))
Pentru ca este un l****** !
Si de pomana razi tu de mine bai ,adeline, dar uita-te si tu putin la asta cum scrie!)))
Cred ca a aplicat prea des reteta data de blue eyes si s-a scrantit!))


Da bai,sabba,cred ca ai dreptate!Asta tremura de cand a aparut pe forum!)))
Sau....!Poate ca are orgasme succesive!Ia sa-l instiintam pe DarkSmile ca parca era curios!)))))
sus

KARLI URBAN

Guest

Re:

scris pe 15 aug 2003 19:52 de KARLI URBAN

problema me-a este c-a la primu numar m-a termin forte repede,ar trebui s-a fac ceva ?astept.

---------------------------------------------------------------------------------
da,cred ca se poate face..
ai incercat cu dusuri alternative?
si sucul natural de coacaze ajuta cumva combinat cu putin otet de mere si radacini de telina matura..
...daca nu da roade..ia-o pe chinezeste cu ging seng ceva ..
nici asta nu ajuta...
..cumpara-ti o masina de macinat nuci care face zgomot sau o masina de gaurit ca sa trezesti fantezia vecinilor care traiesc intr-o plicitseala de-a dreptul populara..
...ar mai fi o solutie..masina ANA profesionista de sticle sexuale de calibru gros pina la xxxxxxxxLLLLL
cu ea sigur reusesti sa fii pe redute cel putin cinci zile lucratoare si doua nelucratoare---
...la aia merge si cu mina..cum stai cu mina..are degete lungi..suficient de lungi?daca da..cred ca e cea mai eficace..ca s-a plictisit de sticle de gambrinus verzi mai vrea si o mina tovaraseasca si calda din cind in cind..
...ana asta este destul de usor de gasit si face sex destul de des..cam de 100 de ori pe zi cu oricine si oriunde..ANA MONIO e suficient...
...stie unde te gaseste..lasa-i doar un semn ..si te gaseste si-n gaura de sarpe..
..mult succes...
sus

DarkAngel

Expert member
1098 mesaje

Re:

scris pe 16 aug 2003 18:16 de DarkAngel

problema me-a este c-a la primu numar m-a termin forte repede,ar trebui s-a fac ceva ?astept.
Pai in timp o sa-ti creasca rezistenta..cu cat practici mai mult cu atat mai bine... si cred ca este si o problema psihica...daca nu ai incredere prea mare in tine te poti termina mai repede...
sus

camelia

Veteran member
376 mesaje

Re: Re:

scris pe 16 aug 2003 19:00 de camelia

Pai in timp o sa-ti creasca rezistenta..cu cat practici mai mult cu atat mai bine... si cred ca este si o problema psihica...daca nu ai incredere prea mare in tine te poti termina mai repede...



)



cami
sus

axxa

Senior member
106 mesaje

Re:

scris pe 18 aug 2003 00:06 de axxa

problema me-a este c-a la primu numar m-a termin forte repede,ar trebui s-a fac ceva ?astept.


[cenzurat de NEMESIS] Xilina,inainte de...,cu o ora.Mai vb dupa acea.



axxa
sus

camelia

Veteran member
376 mesaje

Re: Re:

scris pe 18 aug 2003 04:28 de camelia



[cenzurat de NEMESIS] Xilina,inainte de...,cu o ora.Mai vb dupa acea.


Cred ca se poate si mai civilizat!!



cami
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re:

scris pe 19 aug 2003 22:14 de nemesis



[cenzurat de NEMESIS] Xilina,inainte de...,cu o ora.Mai vb dupa acea.


...Sunt sigur ca se poate si mai civilizat!!! Oricum, poate ca axxa nu era familiarizata cu "Regulamentul forumului"...

P.S. Draga axxa, ai idee de ce-i "xilina" si la ce se foloseste? Asta asa ca fapt divers!



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

cristi

Veteran member
191 mesaje

Re:

scris pe 20 aug 2003 04:12 de cristi

problema me-a este c-a la primu numar m-a termin forte repede,ar trebui s-a fac ceva ?astept.


Nu frate, este normal ca sa te , termini repede la primul numar...dar asta depinde si de cit timp esti.....ttt..



cristi
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

26 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate