Ce sa fac ?!

Pagina 1 din 1
1

Sne

Junior member
40 mesaje

Ce sa fac ?!

scris pe 21 iul 2012 00:34 de Sne

Buna ! Am 16 ani si am o nelamurire , la care poate ma ajutati voi . Am o prietena de aprox 4 luni , [16 ani] si eu as vrea sa imi incep viata sexuala cu ea [fiind si ea virgina] , dar nu stiu ce sa inteleg . Cand mergem in locuri , unde sunte numa noi 2 , ne sarutam , ne mangaiem , ma lasa sa pun mana la ... , sani , toate bune si frum si dupa respiratia ei , incep sa vad ca ii place . Ne iubim , dar nu stiu daca sa fac pasul , sa incerc sa ne incepem viata sexuala [am adus odata vorba de sub asta , si nu prea a vorbit , probabil ii era jena sau , cum e ea mai timida] . CE SA FAC ?!
PARERI ?
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Ce sa fac ?!

scris pe 21 iul 2012 01:19 de dorinda

Buna ! Am 16 ani si am o nelamurire , la care poate ma ajutati voi . Am o prietena de aprox 4 luni , [16 ani] si eu as vrea sa imi incep viata sexuala cu ea [fiind si ea virgina] , dar nu stiu ce sa inteleg . Cand mergem in locuri , unde sunte numa noi 2 , ne sarutam , ne mangaiem , ma lasa sa pun mana la ... , sani , toate bune si frum si dupa respiratia ei , incep sa vad ca ii place . Ne iubim , dar nu stiu daca sa fac pasul , sa incerc sa ne incepem viata sexuala [am adus odata vorba de sub asta , si nu prea a vorbit , probabil ii era jena sau , cum e ea mai timida] . CE SA FAC ?!
PARERI ?



Sunteti de prea putin timp impreuna si prea mici. Eu zic sa n-o grabesti, nu pare prea pregatita pentru asta. Mai asteapta, n-au intrat zilele-n sac.
sus

Sne

Junior member
40 mesaje

Re: Ce sa fac ?!

scris pe 21 iul 2012 01:27 de Sne




Sunteti de prea putin timp impreuna si prea mici. Eu zic sa n-o grabesti, nu pare prea pregatita pentru asta. Mai asteapta, n-au intrat zilele-n sac.


Asta m-am gandit si eu , ca nu este pregatita ... Orcum mersi
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

46 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate