Coitus interruptus

Pagina 1 din 1
1

Gabriela23

Senior member
64 mesaje

Coitus interruptus

scris pe 4 iun 2014 18:23 de Gabriela23

Ce credeti despre coitus interruptus? Cati dintre voi practicati asta si cat de safe vi se pare?
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Coitus interruptus

scris pe 4 iun 2014 19:11 de dorinda

Ce credeti despre coitus interruptus? Cati dintre voi practicati asta si cat de safe vi se pare?


Daca iti plac surprizele, incearca si metoda asta. Poti castiga o BTS sau un bebelus. Roaga-te totusi ca atunci cand o sa ramai insarcinata sa fie doar unul, nu gemeni sau si mai rau, tripleti.
sus

Gabriela23

Senior member
64 mesaje

Re: Coitus interruptus

scris pe 5 iun 2014 13:43 de Gabriela23



Daca iti plac surprizele, incearca si metoda asta. Poti castiga o BTS sau un bebelus. Roaga-te totusi ca atunci cand o sa ramai insarcinata sa fie doar unul, nu gemeni sau si mai rau, tripleti.


Vorbeam despre o relatie cu o persoana pe care o cunosc si de care sunt convinsa ca nu are vreo BTS.
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Coitus interruptus

scris pe 5 iun 2014 15:19 de dorinda



Vorbeam despre o relatie cu o persoana pe care o cunosc si de care sunt convinsa ca nu are vreo BTS.


Cu BTS, fara BTS, gravida tot o sa ramai pentru ca asta nu este o metoda contraceptiva. Ti-e chiar atat de lene sa mergi la ginecolog si sa-i ceri sa-ti dea sa faci niste analize ca sa-ti poata prescrie cele mai bune anticonceptionale pentru organismul tau? Sau sunteti chiar asa saraci ca n-aveti bani de prezervative? Gasesti la Lidl cu 10 lei 12 prezervative!

PS: Nu ma dau rotunda draga, sunt INFORMATA si am mai mult de 2 neuroni vii si functionali, lucru pe care nu-l pot spune despre tine.
PSS: N-a fost caterinca, am fost doar directa si nu prea diplomata.


sus

Sne

Junior member
40 mesaje

Re: Coitus interruptus

scris pe 6 iun 2014 18:39 de Sne



Cu BTS, fara BTS, gravida tot o sa ramai pentru ca asta nu este o metoda contraceptiva. Ti-e chiar atat de lene sa mergi la ginecolog si sa-i ceri sa-ti dea sa faci niste analize ca sa-ti poata prescrie cele mai bune anticonceptionale pentru organismul tau? Sau sunteti chiar asa saraci ca n-aveti bani de prezervative? Gasesti la Lidl cu 10 lei 12 prezervative!

PS: Nu ma dau rotunda draga, sunt INFORMATA si am mai mult de 2 neuroni vii si functionali, lucru pe care nu-l pot spune despre tine.
PSS: N-a fost caterinca, am fost doar directa si nu prea diplomata.

Mai degraba ai trecut prin toate cu toti

sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Coitus interruptus

scris pe 6 iun 2014 22:22 de dorinda

Esti atat de retardat ca nu faci diferenta dintre INFORMATIE si EXPERIENTA.
PS: Nu-ti face griji, n-am de gand sa-mi mai irosesc timpul meu pretios pe tine, nu esti chiar atat de important cum crezi.
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Coitus interruptus

scris pe 7 iun 2014 04:25 de ThT

Esti atat de retardat ca nu faci diferenta dintre INFORMATIE si EXPERIENTA.
PS: Nu-ti face griji, n-am de gand sa-mi mai irosesc timpul meu pretios pe tine, nu esti chiar atat de important cum crezi.

E atat de safe incat peste 9 luni ii oferi iubitului tau un cadou.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Coitus interruptus

scris pe 15 iun 2014 12:18 de simosimina

Ce credeti despre coitus interruptus? Cati dintre voi practicati asta si cat de safe vi se pare?
\

Normal ca nu este safe...daca tot nu va place prezervativul, de ce nu mergeti la un ginecolog sa iti prescrie anticonceptionale ???



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

43 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate