Intarziere menstruatie

Pagina 1 din 1
1

Lleta04

Newbie
1 mesaje

Intarziere menstruatie

scris pe 22 iul 2012 12:35 de Lleta04

Buna ! lamuriti-ma si pe mine va rog . Deci in iunie mi-a venit pe 22, iar luna asta trebuia sa imi vina cam cu 4-7 zile mai devreme, asa imi vine de obicei.(de ex in mai pe 29). Am avut contact sexual pe 5 iulie, dar protejat . Ce se intampla? Sunt foarte stresata, mi-e frica.
sus

tenshi

Veteran member
251 mesaje

Re: Intarziere menstruatie

scris pe 23 iul 2012 01:49 de tenshi

Buna ! lamuriti-ma si pe mine va rog . Deci in iunie mi-a venit pe 22, iar luna asta trebuia sa imi vina cam cu 4-7 zile mai devreme, asa imi vine de obicei.(de ex in mai pe 29). Am avut contact sexual pe 5 iulie, dar protejat . Ce se intampla? Sunt foarte stresata, mi-e frica.

Eu zic sa nu te speri prea tare. Am auzit de cazuri in care i-a intarziat menstruatia si 2 saptamani, si pana la urma a venit, de speriat nu cred ca e dar cel mai bine vorbesti cu un doctor.



This is my battle, and I'll never gonna give up. Even if I know I don't have any chance to win, I'll still continue to fight.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

53 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate