Intrebare

Pagina 1 din 1
1

kry

Junior member
12 mesaje

Intrebare

scris pe 15 mai 2003 22:51 de kry

Mai oameni buni,eu vreau sa stiu pareri despre anticonceptionale.Cine a folosit bineinteles,nu ce a auzit.Sunteti multumiti de ele?S-a intamplat vreodata sa ramana?Dar daca mai folosesc si spermicide?Scad sansele sa ramana,nu?Dar daca mai iei apoi si pastila aia de a doua zi?E vreo problema?Asa scad si mai mult sansele,nu?Pana acum am facut-o cu prez, a fost bine nu s-a rupt niciodata.In aproape 2 ani.
sus

Danny

Junior member
12 mesaje

Anticonceptionale

scris pe 16 mai 2003 08:34 de Danny

Nu este nici o problema cu ele dar pe unele femei le ingrasha. Bineinteles cele care au luat in cantitati mari.


Be The Best And Fuck The Rest
sus

sorinache

Senior member
126 mesaje

Re: Intrebare

scris pe 17 mai 2003 01:12 de sorinache

Mai oameni buni,eu vreau sa stiu pareri despre anticonceptionale.Cine a folosit bineinteles,nu ce a auzit.Sunteti multumiti de ele?S-a intamplat vreodata sa ramana?Dar daca mai folosesc si spermicide?Scad sansele sa ramana,nu?Dar daca mai iei apoi si pastila aia de a doua zi?E vreo problema?Asa scad si mai mult sansele,nu?Pana acum am facut-o cu prez, a fost bine nu s-a rupt niciodata.In aproape 2 ani.

daca ai o prietena,sunt bune si celelalte mijloace contraceptive pe care le-ai enumerat,dar prezervativul ramane cea mai buna metoda in cazul in care partenerele sunt schimbate.iar prezervativul daca stii sa-l folosesti,nu se rupe.garantat.
sus

Isis

Veteran member
243 mesaje

Re: Intrebare

scris pe 18 mai 2003 12:31 de Isis

Mai oameni buni,eu vreau sa stiu pareri despre anticonceptionale.Cine a folosit bineinteles,nu ce a auzit.Sunteti multumiti de ele?S-a intamplat vreodata sa ramana?Dar daca mai folosesc si spermicide?Scad sansele sa ramana,nu?Dar daca mai iei apoi si pastila aia de a doua zi?E vreo problema?Asa scad si mai mult sansele,nu?Pana acum am facut-o cu prez, a fost bine nu s-a rupt niciodata.In aproape 2 ani.


Ar fi bine sa folositi doar una dintre aceste metode pe care le-ai enumerat. Cred ca anticonceptionalele sunt cele mai recomandate pt persoanele cu un singur partener stabil. Dar e bine sa fie administrate la indicatia medicului. Nu e recomandabil ca fata sa ia orice a auzit pe la prieteni, pt ca pot avea efecte secundare nedorite.
sus

ag63kry

Guest

Fara titlu

scris pe 19 mai 2003 12:35 de ag63kry

Nu se pune problema de partenera. este stabila.Am folosit prezervativul doi ani si am vrea sa vedem cum e si fara el.Si o sa mergem la planning sa o consulte un medic.Acolo se iau analize de sange sau pur si simplu ii spune un doctor ce sa ia?Ce alte teste se mai fac acolo?
sus

kry

Guest

eu am scris si mai sus,scuze

scris pe 19 mai 2003 12:37 de kry

Nu se pune problema de partenera. este stabila.Am folosit prezervativul doi ani si am vrea sa vedem cum e si fara el.Si o sa mergem la planning sa o consulte un medic.Acolo se iau analize de sange sau pur si simplu ii spune un doctor ce sa ia?Ce alte teste se mai fac acolo?
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

22 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate