Nu stiu ce sa fac

Pagina 1 din 1
1

Anabella

Newbie
4 mesaje

Nu stiu ce sa fac

scris pe 4 ian 2012 19:22 de Anabella

Buna ziua.am avut ultimul contact sexual pe 11 Noiembrie,pe 2 Decembrie mi-a venit menstruatia si luna asta nimic.suntem in 4 ianuari si nu a venit.sunt foarte îngrijorata,mi-am facut azi un test de sarcina,dar nu cu urina de dupa amiaza si a ieșit negativ.
Ce sa fac?
sus

Anabella

Newbie
4 mesaje

Re: Nu stiu ce sa fac

scris pe 4 ian 2012 19:36 de Anabella

Buna ziua.am avut ultimul contact sexual pe 11 Noiembrie,pe 2 Decembrie mi-a venit menstruatia si luna asta nimic.suntem in 4 ianuari si nu a venit.sunt foarte îngrijorata,mi-am facut azi un test de sarcina,dar nu cu urina de dupa amiaza si a ieșit negativ.
Ce sa fac?



Am uitat sa specific ca raportul sexual a fost protejat cu prezervativ si nu s-a spart,nu s- a întâmplat nimic,totul a fost in regula
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Nu stiu ce sa fac

scris pe 5 ian 2012 00:33 de dorinda




Am uitat sa specific ca raportul sexual a fost protejat cu prezervativ si nu s-a spart,nu s- a întâmplat nimic,totul a fost in regula


Ai rabdare, poate intarzie si el un pic...
Daca ti-a fost frig, mai ales la picioare, daca ai fost racita si/sau ai luat antibiotice, ai fost stresata sau ai avut diverse probleme pe cap, este normal sa se deregleze putin. Nu cred ca ai de ce sa-ti faci atatea griji, mai ales daca zici ca n-ati avut accidente.
Pentru linistea ta, ia-ti un test si fa-l dimineata cand te trezesti.

sus

Anabella

Newbie
4 mesaje

Re: Nu stiu ce sa fac

scris pe 5 ian 2012 09:22 de Anabella



Ai rabdare, poate intarzie si el un pic...
Daca ti-a fost frig, mai ales la picioare, daca ai fost racita si/sau ai luat antibiotice, ai fost stresata sau ai avut diverse probleme pe cap, este normal sa se deregleze putin. Nu cred ca ai de ce sa-ti faci atatea griji, mai ales daca zici ca n-ati avut accidente.
Pentru linistea ta, ia-ti un test si fa-l dimineata cand te trezesti.

Mi-am facut un test de dimineața si a ieșit negativ,dar nu am dormit decât vreo 4 ore ca nu mai pot de îngrijorare.nu mi-a întârziat niciodată atât

sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Nu stiu ce sa fac

scris pe 5 ian 2012 11:45 de dorinda

E iarna...s-a congelat pe drum sau a ramas inzapezit
Mai asteapta putin, ca vine.
sus

Anabella

Newbie
4 mesaje

Re: Nu stiu ce sa fac

scris pe 5 ian 2012 11:59 de Anabella

E iarna...s-a congelat pe drum sau a ramas inzapezit
Mai asteapta putin, ca vine.

Merci pt optimism...o sa mai astept Putin,daca nu săptămâna viitoare mă duc la doctor...sper sa vina totuși ca sunt foarte speriata
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Nu stiu ce sa fac

scris pe 7 ian 2012 20:04 de simosimina

Buna ziua.am avut ultimul contact sexual pe 11 Noiembrie,pe 2 Decembrie mi-a venit menstruatia si luna asta nimic.suntem in 4 ianuari si nu a venit.sunt foarte îngrijorata,mi-am facut azi un test de sarcina,dar nu cu urina de dupa amiaza si a ieșit negativ.
Ce sa fac?


ai rabdare! ca o sa iti vina



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

EmiliSonia

Junior member
34 mesaje

Re: Nu stiu ce sa fac

scris pe 9 ian 2012 20:52 de EmiliSonia

Buna ziua.am avut ultimul contact sexual pe 11 Noiembrie,pe 2 Decembrie mi-a venit menstruatia si luna asta nimic.suntem in 4 ianuari si nu a venit.sunt foarte îngrijorata,mi-am facut azi un test de sarcina,dar nu cu urina de dupa amiaza si a ieșit negativ.
Ce sa fac?

O prietena de a mea a avut aceeasi problema. cel mai bine e sa cosulti un medic.. din pacate ea a avut fribron..asta i-a cauzat intarzierea... tin sa iti spun ca ei i-a intarzit 2 luni... sper la tine sa fie doar o simpla intarziere si doar atat ! take care !
sus

mamintors12

Senior member
64 mesaje

Re: Nu stiu ce sa fac

scris pe 16 ian 2012 11:37 de mamintors12

vine vineee...
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

23 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate