Problema ejaculare

Pagina 1 din 1
1

HeHHe

Newbie
2 mesaje

Problema ejaculare

scris pe 7 iul 2012 14:20 de HeHHe

De ce ... doamne iarta-ma.. nu pot sa-mi dau drumul cand fac sex? Ma simt ok, ma simt excitat, dar nu pot sa ejaculez.
Help mee ! :|
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Problema ejaculare

scris pe 7 iul 2012 18:19 de simosimina

De ce ... doamne iarta-ma.. nu pot sa-mi dau drumul cand fac sex? Ma simt ok, ma simt excitat, dar nu pot sa ejaculez.
Help mee ! :|


pun pariu ca te gandesti la asta in timp ce faci sex si ti se si "culca" in acelasi timp...incearca sa te deconectezi ...sa iti dispara acest gand din minte...si vei vedea ca vei ejacula fara nicio problema

Sa iti explic si de ce patesti asta..deoarece mintea ta se concentreaza pe "aoleu iar nu pot sa-mi dau drumul blablabla"...si evident ca autosugestia lucreaza si tu ajungi sa nu poti ejacula!
Salvarea este relaxarea...si gandeste-te in timp ce faci sex la ceea ce faci!!! Uita-te la penisul tau cum intra in vaginul ei...uita-te la sanii ei...plm concentreaza-te la actul sexual



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

HeHHe

Newbie
2 mesaje

Re: Problema ejaculare

scris pe 8 iul 2012 07:37 de HeHHe



pun pariu ca te gandesti la asta in timp ce faci sex si ti se si "culca" in acelasi timp...incearca sa te deconectezi ...sa iti dispara acest gand din minte...si vei vedea ca vei ejacula fara nicio problema

Sa iti explic si de ce patesti asta..deoarece mintea ta se concentreaza pe "aoleu iar nu pot sa-mi dau drumul blablabla"...si evident ca autosugestia lucreaza si tu ajungi sa nu poti ejacula!
Salvarea este relaxarea...si gandeste-te in timp ce faci sex la ceea ce faci!!! Uita-te la penisul tau cum intra in vaginul ei...uita-te la sanii ei...plm concentreaza-te la actul sexual


Multumesc pentru sfat !
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

43 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate