Problema erectie

Pagina 1 din 1
1

boyy

Newbie
8 mesaje

Problema erectie

scris pe 31 iul 2012 20:32 de boyy

Am 18 ani si am o relatie de 2 ani cu prietena mea..a venit momentul sa trecem la fapte dar de fiecare data aceeasi problema, eram excitat dar erectie nu prea si nu reuseam penetrarea..am incercat de vreo 3 ori si aceeasi poveste..excitare da, erectie doar putin , dar nu suficient..ce pot face?... Multumesc si o seara placuta !
sus

boyy

Newbie
8 mesaje

Re: Problema erectie

scris pe 1 aug 2012 10:46 de boyy

Am 18 ani si am o relatie de 2 ani cu prietena mea..a venit momentul sa trecem la fapte dar de fiecare data aceeasi problema, eram excitat dar erectie nu prea si nu reuseam penetrarea..am incercat de vreo 3 ori si aceeasi poveste..excitare da, erectie doar putin , dar nu suficient..ce pot face?... Multumesc si o seara placuta !


Poate daca as folosi o data un supliment ca si Entran Forte ca sa ii dau un mic impuls ca sa zic asa pe moment, as putea scapa de problema?
sus

boyy

Newbie
8 mesaje

Re: Problema erectie

scris pe 1 aug 2012 21:03 de boyy



Poate daca as folosi o data un supliment ca si Entran Forte ca sa ii dau un mic impuls ca sa zic asa pe moment, as putea scapa de problema?


Imi cer scuze ca am postat de atatea ori, dar imi puteti raspunde si mie va rog frumos?
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Problema erectie

scris pe 2 aug 2012 00:49 de ThT



Imi cer scuze ca am postat de atatea ori, dar imi puteti raspunde si mie va rog frumos?

Supliment pentru erectie la 18 ani? Aici nu prea are legatura cu tine..daca e de ceva timp cu tine ar trebui sa stie cum sa te excite ceva mai mult.De asemenea,incearca ceva vin rosu dar nu exagera cu el,cica ar ajuta la o erectie mai buna.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

C275

Veteran member
255 mesaje

Re: Problema erectie

scris pe 2 aug 2012 16:48 de C275

Am 18 ani si am o relatie de 2 ani cu prietena mea..a venit momentul sa trecem la fapte dar de fiecare data aceeasi problema, eram excitat dar erectie nu prea si nu reuseam penetrarea..am incercat de vreo 3 ori si aceeasi poveste..excitare da, erectie doar putin , dar nu suficient..ce pot face?... Multumesc si o seara placuta !


suplimente pt erectie eu nu iti recomand.
cred ca esti putin cam prea stresat/emotionat pentru act in sine.
incearca sa te relaxezi si sa prelungesti preludiul.
totul vine de la cap sunt absolut convinsa ca o sa depasesti asta
sus

boyy

Newbie
8 mesaje

Re: Problema erectie

scris pe 5 aug 2012 01:36 de boyy



suplimente pt erectie eu nu iti recomand.
cred ca esti putin cam prea stresat/emotionat pentru act in sine.
incearca sa te relaxezi si sa prelungesti preludiul.
totul vine de la cap sunt absolut convinsa ca o sa depasesti asta


Sper..cum am zis mai sus sunt foarte excitat dar erectie iaca nu e..si tot incercand sa am erectia puternica ajung sa ejaculez..am sa incerc sa fiu cat mai relaxat posibil..
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Problema erectie

scris pe 7 aug 2012 00:40 de ursaru



Sper..cum am zis mai sus sunt foarte excitat dar erectie iaca nu e..si tot incercand sa am erectia puternica ajung sa ejaculez..am sa incerc sa fiu cat mai relaxat posibil..

Salut.Chestia e sa nu te mai gandesti ca nu ti se scoala ,lasa-te dus de val ca o sa fie bine.bea un pahar de sange de taur.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

43 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate