Risc sarcina

Pagina 1 din 1
1

nushcine

Newbie
4 mesaje

Risc sarcina

scris pe 14 ian 2013 16:36 de nushcine

Oameni buni sunt disperat. Vineri m-am jucat putin cu prietena mea,fara prezervativ si undeva intre fese.Ideea e ca imi e teama sa nu fi ejaculat fara sa-mi fi dat seama,si sa nu o fi atins din greseala cu penisul langa vagin.
Ideea e ca ea e inca virgina,si nu am penetrat-o.A doua zi a luat escapelle.
Eu ma gandeam,nu sunt sigur ca am ejaculat,nu sunt sigur ca am atins=o cu penisul langa vagin,e virgina,nu am penetrat-o,a luat si escapelle.si sunt disperat ca nu cumva sa fie insarcinata.Realistic vb,care ar fi sansele?
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 14 ian 2013 16:38 de Psyche

Oameni buni sunt disperat. Vineri m-am jucat putin cu prietena mea,fara prezervativ si undeva intre fese.Ideea e ca imi e teama sa nu fi ejaculat fara sa-mi fi dat seama,si sa nu o fi atins din greseala cu penisul langa vagin.
Ideea e ca ea e inca virgina,si nu am penetrat-o.A doua zi a luat escapelle.
Eu ma gandeam,nu sunt sigur ca am ejaculat,nu sunt sigur ca am atins=o cu penisul langa vagin,e virgina,nu am penetrat-o,a luat si escapelle.si sunt disperat ca nu cumva sa fie insarcinata.Realistic vb,care ar fi sansele?


sansele ar fi fost oricum absurd de mici. daca a mai luat si escapelle, chiar nu aveti nici un motiv de ingrijorare in privinta unei sarcini.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

nushcine

Newbie
4 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 14 ian 2013 16:52 de nushcine



sansele ar fi fost oricum absurd de mici. daca a mai luat si escapelle, chiar nu aveti nici un motiv de ingrijorare in privinta unei sarcini.

pfff merci de raspuns,aveam nevoie sa ma mai calmez.Ultimele zile au fost un calvar.Eu sunt putin mai paranoic de fel,multe dintre chestiile de care mi-a fost teama nu s-au adeverit,dar parca ceva in creier refuza sa inteleaga.
Merci mult,sper sa pot fi mai calm
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 14 ian 2013 18:11 de dorinda

ideea e ca imi e teama sa nu fi ejaculat fara sa-mi fi dat seama


Cum sa nu-ti dai seama daca ejaculezi? Nu te apuca euforia in momentul respectiv?
Daca tot aveti chef de joaca si educatia sexuala=0, atunci pune mana si citeste, internetul este plin de articole pe tema asta. Forumul, nu mai zic!
sus

nushcine

Newbie
4 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 14 ian 2013 18:24 de nushcine

Pai nu am simtit ca ejaculez,eu cred ca nu am ejaculat.Dar nu stiu era ceva pe penis,posibil saliva pentru ca,facuse un oral.
sper sa se termine totul cu bine
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 14 ian 2013 22:34 de Psyche

Pai nu am simtit ca ejaculez,eu cred ca nu am ejaculat.Dar nu stiu era ceva pe penis,posibil saliva pentru ca,facuse un oral.
sper sa se termine totul cu bine


chill out, serios. sunteti safe. nici nu era nevoie de contraceptive de urgenta.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 15 ian 2013 23:58 de DoILookSexy

Oameni buni sunt disperat. Vineri m-am jucat putin cu prietena mea,fara prezervativ si undeva intre fese.Ideea e ca imi e teama sa nu fi ejaculat fara sa-mi fi dat seama,si sa nu o fi atins din greseala cu penisul langa vagin.
Ideea e ca ea e inca virgina,si nu am penetrat-o.A doua zi a luat escapelle.
Eu ma gandeam,nu sunt sigur ca am ejaculat,nu sunt sigur ca am atins=o cu penisul langa vagin,e virgina,nu am penetrat-o,a luat si escapelle.si sunt disperat ca nu cumva sa fie insarcinata.Realistic vb,care ar fi sansele?


Felicitari o sa fii tatic daca vrei un site cu sugestii de nume pt copii sa imi spui



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 16 ian 2013 00:47 de Psyche



Felicitari o sa fii tatic daca vrei un site cu sugestii de nume pt copii sa imi spui


daca vrei un site ce explica sintagma in limba romana, sa-mi spui. stiu si dinalea cu ilustratii.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 16 ian 2013 22:34 de DoILookSexy



daca vrei un site ce explica sintagma in limba romana, sa-mi spui. stiu si dinalea cu ilustratii.


Spune-mi ce am gresit ca nu imi dau seama



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 17 ian 2013 01:15 de Psyche



Spune-mi ce am gresit ca nu imi dau seama


aici iti lipseste semnul exclamarii.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

nushcine

Newbie
4 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 17 ian 2013 09:22 de nushcine

Hei,n-o sa fie nimeni tatic de la o prostie ca asta.\
e naspa ca de la escapelle ii inarzie ciclul deci iar cateva zile de stres in plus.nu imi doream vreodata sa aflu dar am calculat si perioada fertila si...nope nu era in timpul ei.dupa ce o sa ii vina, ma las de fumat,clar!


Editat de nushcine pe 17 ian 2013 10:15
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 17 ian 2013 15:32 de Psyche

.dupa ce o sa ii vina, ma las de fumat,clar!


whoa..dude!



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 22 ian 2013 20:56 de DoILookSexy

@ Psyche
Nu sunt la examem si in plus de asta consider ca ma exprim si scriu destul de bine si corect gramatical.
Si te rog sa nu mai fii atat de aroganta, nu iti sta bine si nici nu impresionezi, cel putin nu pe mine.



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 22 ian 2013 21:04 de Psyche

nu impresionezi, cel putin nu pe mine.


unreachable target.. ce pacat

ca vorbeam de aronganta, mr., tu ai pasit primul in sanctuarul ala. eu n-am facut decat sa incerc sa-ti cobor nasul din ceruri.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 23 ian 2013 01:30 de dorinda


Si te rog sa nu mai fii atat de aroganta, nu iti sta bine si nici nu impresionezi, cel putin nu pe mine.


Eu cred ca inca n-ai intalnit o persoana cu adevarat aroganta. Psyche e doar bine documentata si daca s-ar putea, ar vrea sa invete cat mai multe pe toata lumea.
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Risc sarcina

scris pe 23 ian 2013 17:38 de DoILookSexy



unreachable target.. ce pacat

ca vorbeam de aronganta, mr., tu ai pasit primul in sanctuarul ala. eu n-am facut decat sa incerc sa-ti cobor nasul din ceruri.


Daca am facut o gluma nu inseamna ca am "nasul in ceruri"



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

52 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate