Sangerare intre menstruatii

Pagina 1 din 1
1

LLeta18

Newbie
1 mesaje

Sangerare intre menstruatii

scris pe 25 apr 2012 12:53 de LLeta18

Fetelor... sper sa ma ajutati daca se poate..De cateva zile sunt foarte stresata, deci : am facut dragoste cu prietenul meu in apa termala si pentru ca ne-am grabit si ne-am lasat dusi de val a bagat la inceput fara prezervativ, apoi l-a pus insa oricum nu a dus pana la sfarsit pt ca am intrerupt. dupa acest episod mi-a venit menstruatia normal, de pe 26 pana pe 30, apoi, dupa o saptamana am avut o scurgere timp de 6 zile, sange diferit ca si culoare/cantitate de cel eliminat la menstruatie..Din pacate nu am avut atunci bani sa merg la control, iar acum doua zile am vorbit cu o cunostinta doctor care mi-a zis sa mai astept sa vad daca imi vine menstruatia acum cand ar trebui sa vina pentru ca s-ar putea sa fi racit atunci si de acolo scurgerea? Sper din tot sufletul sa imi vina si sa nu ma gandesc ca as putea fi insarcinata pentru ca a bagat atunci putin fara prez.. voi ce credeti? va multumesc mult celor care imi raspundeti si ma ajutati cu asta !
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Sangerare intre menstruatii

scris pe 25 apr 2012 15:09 de valentine

Domnule, da o ia lumea razna de cand cu internetul asta. Daca pe toate site-urile care se vor profesioniste scriu toti profesionistii doar in teorie si acolo zic ca ramai insarcinata cu una cu doua, gata, toata lumea are impresia ca daca doar atingi cu penisul fara prezervativ vaginul, gata ramane d-soara insarcinata.
Pentru cunostiintele celor care prefera practica in dauna teoriei, nu se ramane insarcinata cu una cu doua, cu atat mai putin daca baga si el penisul de cateva ori fara prezervativ!

Stropi de sange pot aparea de la inflamatie, de la sex prea puternic (care irita), reziduuri de dupa perioada menstruala si eventual strop de sange post-perioada menstruala.

A si mi scuzi ca nu sunt fata. Ca am vazut ca te adresezi doar posesoarelor de sani buni de jucat cu (ca si barbatii au sani pana la urma, dar nu-s buni pt jucat cu ei).


Editat de valentine pe 25 apr 2012 15:11
sus

ionutzxxx

Senior member
123 mesaje

Re: Sangerare intre menstruatii

scris pe 26 apr 2012 11:22 de ionutzxxx

Fetelor... sper sa ma ajutati daca se poate..De cateva zile sunt foarte stresata, deci : am facut dragoste cu prietenul meu in apa termala si pentru ca ne-am grabit si ne-am lasat dusi de val a bagat la inceput fara prezervativ, apoi l-a pus insa oricum nu a dus pana la sfarsit pt ca am intrerupt. dupa acest episod mi-a venit menstruatia normal, de pe 26 pana pe 30, apoi, dupa o saptamana am avut o scurgere timp de 6 zile, sange diferit ca si culoare/cantitate de cel eliminat la menstruatie..Din pacate nu am avut atunci bani sa merg la control, iar acum doua zile am vorbit cu o cunostinta doctor care mi-a zis sa mai astept sa vad daca imi vine menstruatia acum cand ar trebui sa vina pentru ca s-ar putea sa fi racit atunci si de acolo scurgerea? Sper din tot sufletul sa imi vina si sa nu ma gandesc ca as putea fi insarcinata pentru ca a bagat atunci putin fara prez.. voi ce credeti? va multumesc mult celor care imi raspundeti si ma ajutati cu asta !

sunt putine sanse sa fi insarcinata
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

48 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate