Sex anal

Pagina 1 din 1
1

Luke

Junior member
29 mesaje

Sex anal

scris pe 26 nov 2003 13:17 de Luke

Ce parere aveti despre sexul anal? (de preferinta heterogen)
sus

ArcaLu'Noe

Guest

Re: Sex anal

scris pe 27 nov 2003 02:47 de ArcaLu'Noe

Ce parere aveti despre sexul anal? (de preferinta heterogen)

Cica ar putea fi destul de placut pentru ea. Asta daca tu esti baiat destept si faci tot ce trebuie facut.Si te rog foloseste niste lube
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 27 nov 2003 20:11 de FireSoul

Ce parere aveti despre sexul anal? (de preferinta heterogen)

unii spun ca ar fi cool.yo shi prietenul meu am incercat, dar a trebuit sa ne oprim pt ca doare ca draq .
se spune ca apare o problema: dupa o practicare mai indelungata se slabesc nishte muschi pe acolo shi asta face ca materii fecale sa iasa fara voia omului in cauza. asta e nasol.



Save water! drink beer!!!
sus

Wortex

Junior member
19 mesaje

Re: Re: Sex anal

scris pe 30 nov 2003 12:57 de Wortex

si eu am incercat da` ii foarte nasol...sucees celor care vor sa incerce


-
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 1 dec 2003 11:55 de nemesis

Ce parere aveti despre sexul anal? (de preferinta heterogen)


Sexul anal este placut pentru cine stie sa-l practice...
Atunci cand un cuplu decide sa faca sex anal trebuie ca AMBII PARTENERI SA FIE PE DEPLIN DE ACORD cu acest lucru. De ce? Pai... fata trebuie sa aiba incredere in partenerul ei, sa fie relazata si fara inhibitii sau prejudecati. Penetrarea trebuie sa aiba loc incet, foarte incet, si cu mult lubrifiant artificial (vezi la farmacie).
Durerea in sexul anal apare doar daca fata nu este convinsa ca acest "gest" ii va aduce placere, doar daca are prejudecati in aceasta privinta sau daca nu are incredere in partener.
Durerea nu are de-a face cu "relaxari de muschi" sau cu "obisnuinta" este pur si simplu generata de faptul ca fata nu este indeajuns de relaxata...



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

Guest

Guest

Re: Sex anal

scris pe 8 oct 2011 21:27 de Guest

am incercat si eu cu sotia , dupa informatii acumulate, si fiind prima data cand am facut acest fel de penetrare , am fost uimiti amandoi cat de bine ne-am putut simti, binenteles am lubrifiat zona foarte bine , si nu a fost deloc durere (pt. sotie) , oricum nu este o practica frecventa (de doua ori in 6 luni), igiena trebuie sa fie facuta f. bine ,si dorinta ambilor parteneri
sus

Melisa

Veteran member
382 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 9 oct 2011 02:41 de Melisa

am incercat si eu cu sotia , dupa informatii acumulate, si fiind prima data cand am facut acest fel de penetrare , am fost uimiti amandoi cat de bine ne-am putut simti, binenteles am lubrifiat zona foarte bine , si nu a fost deloc durere (pt. sotie) , oricum nu este o practica frecventa (de doua ori in 6 luni), igiena trebuie sa fie facuta f. bine ,si dorinta ambilor parteneri

Mie mi-a propus partenerul dar mi-a fost frica.
sus

bo00om

Newbie
8 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 15 oct 2011 00:58 de bo00om

Este indicat sa "antrenati putin zona" pentru a nu avea neplaceri totusi e bine de stiut ca pot aparea hemoroizi daca nu e facut calumea


just a boy
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 16 oct 2011 09:34 de simosimina

Este indicat sa "antrenati putin zona" pentru a nu avea neplaceri totusi e bine de stiut ca pot aparea hemoroizi daca nu e facut calumea


Lubrifiant!!! Mult & relaxare maxima!



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

basturk

Expert member
1183 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 27 oct 2011 14:56 de basturk



Lubrifiant!!! Mult & relaxare maxima!

imi place, place, place



Ce spui draga?ca ti-ai pierdut virginitatea?pai ce, eu sunt Lazarus, vrei sa ti-o caut noaptea?
sus

rar2112

Senior member
73 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 30 oct 2011 21:27 de rar2112



Lubrifiant!!! Mult & relaxare maxima!


Total de acord !!!



Have Fun !!!
sus

marmark

Newbie
1 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 4 sep 2012 18:03 de marmark


Adevarul e ca e foarte placut pt ambii, si femeie si barbt, dar trebuie ca barbatul sa o penetreze atunci cand este excitata la maxim si incet, si este extraordinar.
sus

Albinoutza

Newbie
3 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 14 oct 2012 16:13 de Albinoutza

Si mie imi place foarte mult sexul anal. Prima data, am facut-o cu fostul meu iubit, am simtit la inceput un mic discomfort si apoi usor usor a inceput sa imi placa foarte mult. Nu o fac atat de des, dar uneori prefer analul, decat cel normal.
sus

basturk

Expert member
1183 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 5 nov 2012 10:40 de basturk

Si mie imi place foarte mult sexul anal. Prima data, am facut-o cu fostul meu iubit, am simtit la inceput un mic discomfort si apoi usor usor a inceput sa imi placa foarte mult. Nu o fac atat de des, dar uneori prefer analul, decat cel normal.

de-ar spune si prietena mea asa ceva...



Ce spui draga?ca ti-ai pierdut virginitatea?pai ce, eu sunt Lazarus, vrei sa ti-o caut noaptea?
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

39 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate