sex oral

Pagina 1 din 1
1

oxygen

Newbie
1 mesaje

sex oral

scris pe 4 iun 2003 03:00 de oxygen

c parere avetzi d sexul oral?



oxy
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: sex oral

scris pe 4 iun 2003 04:20 de nemesis

c parere avetzi d sexul oral?


Dar tu ce parere ai despre limba romana? Iti place? Mie DA!
...si de aceea raspund doar la intrebarile in romana!



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

valentina

Newbie
mesaje

Re: Re: sex oral

scris pe 12 iun 2003 05:06 de valentina

ma da periculos mai esti...in acelasi fel in care mi-ai raspuns mie la toate intrebarile acelasi lucru faci cu aceasta persona .de ce ?? ce crezi ca iti da tie dreptul sa reactinezi asa??
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: sex oral

scris pe 12 iun 2003 05:20 de nemesis

ma da periculos mai esti...in acelasi fel in care mi-ai raspuns mie la toate intrebarile acelasi lucru faci cu aceasta persona .de ce ?? ce crezi ca iti da tie dreptul sa reactinezi asa??


As "reactina" si eu altfel dar subiectul a fost discutat in forum de nenumarate ori... In plus mare mucru nu am inteles din intrebarea lui. Nu stiu ce vrea si ce problema are... Din acest motiv am raspuns astfel...

P.S. Probabil ca voi doi vorbiti aceeasi limba din moment ce ai inteles ce vrea sa spuna...



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

valentina

Newbie
mesaje

Re: Re: Re: Re: sex oral

scris pe 12 iun 2003 06:51 de valentina


da este adevarat ca nu ai inteles mare "" mucru "" dar cred ca intrebarea este foarte simpla'ce parere aveti despre etc"" nu cred ca esti prostut..
sus

xander

Veteran member
482 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: sex oral

scris pe 12 iun 2003 10:14 de xander


da este adevarat ca nu ai inteles mare "" mucru "" dar cred ca intrebarea este foarte simpla'ce parere aveti despre etc"" nu cred ca esti prostut..




ei.pai de aia exista degetul.........sa se mai ascunda unii dupa el!



omul care taie iarba..
sus

chaser23

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: sex oral

scris pe 12 iun 2003 12:28 de chaser23

Pai asta depinde cu cine iti face asa ceva, daca e vb de prietena ta atunci e ceva aparte mult mai bine, daca te-ai dus la o c**** ...aia isi face treaba, ti-a luat banii si gata.






Parerea mea....!
sus

nostriel

Junior member
38 mesaje

Re: sex oral

scris pe 12 iun 2003 12:54 de nostriel

Pai asta depinde cu cine iti face asa ceva, daca e vb de prietena ta atunci e ceva aparte mult mai bine, daca te-ai dus la o c**** ...aia isi face treaba, ti-a luat banii si gata.

In fine ma excita mintal cu fosta prietena, ideea de a ejacula in gura ei ma inebunea, cu noua prietena la care tin foarte mult, nu ma mai excita acest lucru, din contra, cred ca din cauza educatiei. Prefer un sex normal, ca e mult mai placut si mai "interactiv". Nu sa stau si sa gem cu burta in sus, admirand tavanul. La fel si prietenii mele, prefera sa o ating cu tot corpul, chiar daca reusesc fizic sa o excit foarte repede prin stimularea clitorisului cu limba.
deci e placut, dar are grad de comparatie.



Just me.
sus

valentina

Newbie
mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: sex oral

scris pe 12 iun 2003 14:26 de valentina





ei.pai de aia exista degetul.........sa se mai ascunda unii dupa el!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

16 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate