Sex oral neprotejat

Pagina 1 din 1
1

valik

Newbie
5 mesaje

Sex oral neprotejat

scris pe 2 mar 2012 13:50 de valik

Buna ziua !

Pt cateva zile am poposit intr-un nou oras, unde voi fi prezent la un training.
Seara trecuta, prima in noul oras, ne-am strans vreo 4-5 baieti si am iesit in oras. Zis si facut. Pe langa noi, s-au mai strans cateva fete, iar la un moment dat fiecare fata era cuplata cu un baiat.

Bineinteles alcoolul si veselia au curs garla. Ce a urmat cu mine si fata cu care eram, cred ca se deduce: am ajuns in pat si am inceput actiunea. Problema e ca tipa la un moment dat a inceput sa-mi fac un oral neprotejat, i-am zis ca e mai bine protejat, dar din pacate nimeni dintre noi nu avea prezervative. Am continuat asa.

Acum a 2-a zi, dupa mahmureala, am inceput sa caut pe internet ce boli as fi putut lua. Cea mai frecventa e blenoragia, care ar aparea dupa 4-20 zile de la contactul sexual. Este adevarat ? Ce alte boli as mai putea lua (sifilisul cumva? ). Care ar fi simptomele si la ce ar mai trebui sa fiu atent ?

Ce trebuie sa fac, ce medicamente trebuie sa iau pana cand ajung acasa ?

Stiu ca nu e mai bun lucru pe care l-am facut, dar trebuie sa o scot la capat. Sper sa ma ajutati. O zi faina !


Editat de ExoticDream pe 3 mar 2012 01:26
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: sex oral neprotejat

scris pe 2 mar 2012 20:23 de simosimina

Buna ziua !

Pt cateva zile am poposit intr-un nou oras, unde voi fi prezent la un training.
Seara trecuta, prima in noul oras, ne-am strans vreo 4-5 baieti si am iesit in oras. Zis si facut. Pe langa noi, s-au mai strans cateva fete, iar la un moment dat fiecare fata era cuplata cu un baiat.

Bineinteles alcoolul si veselia au curs garla. Ce a urmat cu mine si fata cu care eram, cred ca se deduce: am ajuns in pat si am inceput actiunea. Problema e ca tipa la un moment dat a inceput sa-mi fac un oral neprotejat, i-am zis ca e mai bine protejat, dar din pacate nimeni dintre noi nu avea prezervative. Am continuat asa.

Acum a 2-a zi, dupa mahmureala, am inceput sa caut pe internet ce boli as fi putut lua. Cea mai frecventa e blenoragia, care ar aparea dupa 4-20 zile de la contactul sexual. Este adevarat ? Ce alte boli as mai putea lua (sifilisul cumva? ). Care ar fi simptomele si la ce ar mai trebui sa fiu atent ?

Ce trebuie sa fac, ce medicamente trebuie sa iau pana cand ajung acasa ?

Stiu ca nu e mai bun lucru pe care l-am facut, dar trebuie sa o scot la capat. Sper sa ma ajutati. O zi faina !



Daca ai facut si sex NORMAL neprotejat :
Eheee...cate boli poti sa iei...mULTE... cauta BTS pe internet si vei vedea cate sunt!
Ce medicamente sa mai iei acum!??
Roaga-te sa nu fi avut aia nici o boala

Daca ati facut decat oral (ea tie) nu vad ce se poate intampla...decat daca s-a ajuns la vreo legatura cu sangele...



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

valik

Newbie
5 mesaje

Re: sex oral neprotejat

scris pe 2 mar 2012 21:01 de valik




Daca ai facut si sex NORMAL neprotejat :
Eheee...cate boli poti sa iei...mULTE... cauta BTS pe internet si vei vedea cate sunt!
Ce medicamente sa mai iei acum!??
Roaga-te sa nu fi avut aia nici o boala

Daca ati facut decat oral (ea tie) nu vad ce se poate intampla...decat daca s-a ajuns la vreo legatura cu sangele...



am facut doar oral neprotejat (ea mie).
nu s-a ajuns la contactul cu sangele ei...doar oral neprotejat
sus

valik

Newbie
5 mesaje

Re: sex oral neprotejat

scris pe 3 mar 2012 15:20 de valik

niciun alt raspuns care m-ar putea ajuta :-s
sus

SorinExperT

Senior member
83 mesaje

Re: sex oral neprotejat

scris pe 6 mar 2012 21:55 de SorinExperT

niciun alt raspuns care m-ar putea ajuta :-s
http://artroseocor.freewb.ro/apa-de-argint-coloidal



http://www.facebook.com/pages/Gay-Romania/255105464598047
sus

xetix

Senior member
100 mesaje

Re: sex oral neprotejat

scris pe 6 mar 2012 22:41 de xetix

niciun alt raspuns care m-ar putea ajuta :-s


@Valik Parerea mea mai stai vreo 2 sapt si dupaia fa-ti niste teste de sange si urina pentru boli venerice,cu transmisie sexuala etc.Acuma nu poti sa faci nimic decat sa speri ca nu s-a intamplat nimic.Sunt mici sanse sa ai vreo boala ... si eu am dat mu** de mai multe ori si nu am avut nimic Doamne fereste.Stai linistit nu ai nimic ,sper ...



Nimeni nu s-a născut învățat, dar multi au murit prosti.
sus

DoubleL

Newbie
9 mesaje

Re: sex oral neprotejat

scris pe 8 mar 2012 16:40 de DoubleL

Stii cumva daca avea dintii cariati?

Daca'i avea atunci e grav
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

51 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate