sperma o problema?

Pagina 1 din 1
1

nicu90

Newbie
3 mesaje

sperma o problema?

scris pe 25 dec 2013 20:34 de nicu90

salut,am 23 ani si sunt nou pe site ul asta. Vreau sa subliniez aici cateva chestii fara stirea prietenei mele in speranta ca poate voi rezolva problema mea si mi ar placea sa primesc raspunsuri atat de la femei cat si de la barbati. De 5 luni sunt cu o fata minunata si de 4 facem si sex,ne placem foarte mult insa avem o mica problema...sperma. Am fost si la medic si mi sa spus ca e ceva natural...mai pe scurt ca n am incotro. Ideea e ca ejaculez foarte mult si cand spun foarte mult e FOARTE mult. facem sex si oral si normal si anal. La oral evit sa ejaculez in gura ei pt ca am facut asta odata si sa speriat enorm...plus ca am distrus cam tot ce era pe langa noi...si acum de cate ori facem sex il facem in cada la dus....deci in baie pt a mi da drumu pe jos. Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa mi dau drumu in prezervativ din cauza cantitatii...am facut o de cateva ori in pasarica ei dar tot da pe afara...nu are loc in prezervativ...e prea multa...si e putin enervant...nu ejaculez cu presiune...ci pur si simplu imi curge dar ejaculez in jur de 14 sec///cam asa...cu minipauze normal...la anal ma lasa sa mi dau drumul in ea...acolo nu s probleme...insa pasarica e o mare problema. Aveti si voi probleme asemanatoare?.niste pareri de fete as cauta. Multumesc!
sus

uselistu

Senior member
74 mesaje

Re: sperma o problema?

scris pe 27 dec 2013 17:51 de uselistu

n-ar trebui sa fie o problema cantitatea de sperma ejaculata.

probabil nu faceti sex prea des sau este o chestie care tine de corpul tau. atata timp cat ejaculezi, nu ar trebui sa iti faci probleme de cantitate



cu gandul la Bucurestiul natal...
sus

nicu90

Newbie
3 mesaje

Re: sperma o problema?

scris pe 28 dec 2013 15:32 de nicu90

n-ar trebui sa fie o problema cantitatea de sperma ejaculata.

probabil nu faceti sex prea des sau este o chestie care tine de corpul tau. atata timp cat ejaculezi, nu ar trebui sa iti faci probleme de cantitate
Ms
sus

uselistu

Senior member
74 mesaje

Re: sperma o problema?

scris pe 28 dec 2013 15:51 de uselistu

Ms


cu placere



cu gandul la Bucurestiul natal...
sus

SebySeBitza

Veteran member
496 mesaje

Re: sperma o problema?

scris pe 31 dec 2013 00:46 de SebySeBitza

salut,am 23 ani si sunt nou pe site ul asta. Vreau sa subliniez aici cateva chestii fara stirea prietenei mele in speranta ca poate voi rezolva problema mea si mi ar placea sa primesc raspunsuri atat de la femei cat si de la barbati. De 5 luni sunt cu o fata minunata si de 4 facem si sex,ne placem foarte mult insa avem o mica problema...sperma. Am fost si la medic si mi sa spus ca e ceva natural...mai pe scurt ca n am incotro. Ideea e ca ejaculez foarte mult si cand spun foarte mult e FOARTE mult. facem sex si oral si normal si anal. La oral evit sa ejaculez in gura ei pt ca am facut asta odata si sa speriat enorm...plus ca am distrus cam tot ce era pe langa noi...si acum de cate ori facem sex il facem in cada la dus....deci in baie pt a mi da drumu pe jos. Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa mi dau drumu in prezervativ din cauza cantitatii...am facut o de cateva ori in pasarica ei dar tot da pe afara...nu are loc in prezervativ...e prea multa...si e putin enervant...nu ejaculez cu presiune...ci pur si simplu imi curge dar ejaculez in jur de 14 sec///cam asa...cu minipauze normal...la anal ma lasa sa mi dau drumul in ea...acolo nu s probleme...insa pasarica e o mare problema. Aveti si voi probleme asemanatoare?.niste pareri de fete as cauta. Multumesc!
Cat de bolnav mintal sa fii sa scrii asa ceva?



Sa spargem gheata!
Sa traim viata!!!
sus

SebySeBitza

Veteran member
496 mesaje

Re: sperma o problema?

scris pe 31 dec 2013 00:46 de SebySeBitza

salut,am 23 ani si sunt nou pe site ul asta. Vreau sa subliniez aici cateva chestii fara stirea prietenei mele in speranta ca poate voi rezolva problema mea si mi ar placea sa primesc raspunsuri atat de la femei cat si de la barbati. De 5 luni sunt cu o fata minunata si de 4 facem si sex,ne placem foarte mult insa avem o mica problema...sperma. Am fost si la medic si mi sa spus ca e ceva natural...mai pe scurt ca n am incotro. Ideea e ca ejaculez foarte mult si cand spun foarte mult e FOARTE mult. facem sex si oral si normal si anal. La oral evit sa ejaculez in gura ei pt ca am facut asta odata si sa speriat enorm...plus ca am distrus cam tot ce era pe langa noi...si acum de cate ori facem sex il facem in cada la dus....deci in baie pt a mi da drumu pe jos. Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa mi dau drumu in prezervativ din cauza cantitatii...am facut o de cateva ori in pasarica ei dar tot da pe afara...nu are loc in prezervativ...e prea multa...si e putin enervant...nu ejaculez cu presiune...ci pur si simplu imi curge dar ejaculez in jur de 14 sec///cam asa...cu minipauze normal...la anal ma lasa sa mi dau drumul in ea...acolo nu s probleme...insa pasarica e o mare problema. Aveti si voi probleme asemanatoare?.niste pareri de fete as cauta. Multumesc!
Cat de bolnav mintal sa fii sa scrii asa ceva?



Sa spargem gheata!
Sa traim viata!!!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

48 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate